Справа № 671/2218/24
Провадження № 2/671/180/2025
У Х В А Л А
27 лютого 2025 р. м. Волочиськ
Волочиський районний суд Хмельницької області в складі:
головуючий суддя Никифоров Є. О.,
розглянувши матеріали цивільної справи за позовом селянського фермерського господарства «Лан» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , фермерського господарства «Олена», про усунення перешкод в користуванні земельною ділянкою та переведення прав та обов`язків покупця за договором купівлі продажу земельної ділянки,
в с т а н о в и в:
Селянське фермерське господарство «Лан» звернулося до суду з позовом до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , фермерського господарства «Олена», про усунення перешкод в користуванні земельною ділянкою та переведення прав та обов`язків покупця за договором купівлі продажу земельної ділянки.
Ухвалою Волочиського районного суду Хмельницької області від 26.02.2025 провадження у вказаній справі зупинено у зв`язку з перебуванням відповідача ОСОБА_2 у складі Збройних Сил України.
26.02.2025 через підсистему ЄСІТС «Електронний суд» надійшло клопотання представника позивача адвоката Ткачука Б. М. про залишення позову без розгляду.
Відповідно до ч. 1ст. 254 ЦПК України, провадження у справі поновлюється за клопотанням учасників справи або за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення. Про поновлення провадження у справі суд постановляє ухвалу.
Відповідно до ч. 3ст. 254 ЦПК України, провадження у справі продовжується зі стадії, на якій його було зупинено.
Отже, оскільки надійшло клопотання про залишення без розгляду, яке необхідно розглянути в судовому засіданні, провадження у справі підлягає відновленню.
Керуючись ст.ст.254,298ЦПКУкраїни,суд
у х в а л и в :
Відновити провадження у цивільній справі за позовом селянського фермерського господарства «Лан» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , фермерського господарства «Олена», про усунення перешкод в користуванні земельною ділянкою та переведення прав та обов`язків покупця за договором купівлі продажу земельної ділянки.
Призначити по справі підготовче судове засідання на 07.03.2025 року на 09 год. 30 хв. з викликом учасників процесу.
Ухвала набирає законної сили з дня її підписання і оскарженню в апеляційному порядку не підлягає.
Суддя Є. О. Никифоров
Суд | Волочиський районний суд Хмельницької області |
Дата ухвалення рішення | 27.02.2025 |
Оприлюднено | 28.02.2025 |
Номер документу | 125451625 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: |
Цивільне
Волочиський районний суд Хмельницької області
Никифоров Є. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні