27.02.2025
СУДОВИЙ НАКАЗ
27 лютого 2025 року
м. Харків
Справа № 639/1054/25
№ 2-н/639/312/25
Суддя Жовтневого районного суду м. Харкова Єрмоленко В. Б. розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Газорозподільні мережі України» в особі Харківської міської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» про видачу судового наказу за вимогою про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за послуги з розподілу природного газу,-
Відповідно до ст. 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст.ст. 160, 161, 163 ЦПК України,
НАКАЗУЮ:
1. Стягнути з боржника ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , паспорт НОМЕР_1 , проживає: АДРЕСА_1 ) на користь Харківської міської філії Товариства з обмеженою відповідальністю «Газорозподільні мережі України» (місцезнаходження: 61004, м.Харків, вул.Москалівська, 57/59, код ЄДРПОУ45141068, IBAN НОМЕР_2 в філії ХОУ АТ «Ощадбанк») суму заборгованості за послугу розподілу природного газу за період з 01.11.2023 по 31.01.2025 в розмірі 914,32 грн. (дев`ятсот чотирнадцять грн. 32 коп.).
2. Стягнути з боржника ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , паспорт НОМЕР_1 , проживає: АДРЕСА_1 ) на користьХарківської міської філії Товариства з обмеженою відповідальністю «Газорозподільні мережі України» (місцезнаходження: 61004, м.Харків, вул.Москалівська, 57/59, код ЄДРПОУ45141068, IBAN НОМЕР_2 в філії ХОУ АТ «Ощадбанк») сплачену суму судового збору у розмірі 302,80 грн. (триста дві грн. 80 коп.)
3. Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.
4. Судовий наказ може бути пред`явлений до виконання протягом трьох років з моменту набрання ним законної сили.
Відповідно до пункту 7 частини 1 статті 168 ЦПК України суддя повідомляє, що під час розгляду вимог у порядку наказного провадження та видачі судового наказу суд не розглядає обґрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті.
Суддя
Судовий наказ буде опубліковано в Єдиному державному реєстрі судових рішень (веб-адреса Єдиного державного реєстру судових рішень http://reyestr.court.gov.ua/)
Згідно зістаттею 170 Цивільного процесуального кодексу України(далі -ЦПК України) боржник має право протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заявупро його скасування до суду.
Відповідно достатті 172 ЦПК Україниу разі ненадходження до суду заяви від боржника про скасування судового наказу протягом п`яти днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили.
Заява боржника про скасування судового наказу, подана після закінчення строку, встановленого частиною першоюст. 170 цього Кодексу, повертається, якщо суд за заявою особи, яка її подала, не знайде підстав для поновлення строку для подання цієї заяви.
Судовий наказ набрав законної сили "_____"
Дата видачі судового наказу стягувачу "_____"
Суддя
Відмітки про виконання судового наказу
Дата надходження судового наказу на виконання
Повне найменування установи, підприємства, організації, в якому знаходився судовий наказ на виконанні
Загальна сума, відрахована за судовим наказом
Дата повернення судового наказу до відділу державної виконавчої служби чистягувачеві
Підстава повернення судового наказу
Підпис керівника установи, підприємства, організації (з прикладанням печатки)
Інші відмітки.
Суд | Жовтневий районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 27.02.2025 |
Оприлюднено | 28.02.2025 |
Номер документу | 125463132 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи наказного провадження Справи щодо стягнення заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг, телекомунікаційних послуг, послуг телебачення та радіомовлення з урахуванням індексу інфляції та трьох відсотків річних, нарахованих заявником на суму заборгованості |
Цивільне
Жовтневий районний суд м.Харкова
Єрмоленко В. Б.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні