РІВНЕНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
про прийняття справи до розгляду
27 лютого 2025 року м. Рівне№460/11988/24
Рівненський окружний адміністративний суд у складі судді Д.П. Зозуля, розглянувши матеріали справи за адміністративним позовом:
Товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий дім "ЗАХІД СПЕЦІЯ" доГоловного управління ДПС у Рівненській області, Державної податкової служби України про визнання протиправним та скасування рішення, зобов`язання вчинення певних дій, В С Т А Н О В И В :
У провадженні суду перебуває справа за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий дім "ЗАХІД СПЕЦІЯ" до Головного управління ДПС у Рівненській області, Державної податкової служби України про визнання протиправним та скасування рішення, зобов`язання вчинення певних дій.
Ухвалою судді Гудими Н.С. від 14.10.2024 відкрито провадження у справі, розгляд якої вирішено здійснювати за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи.
Відповідно до розпорядження керівника апарату Рівненського окружного адміністративного суду від 26.02.2025 № 124 призначено повторний автоматизований розподіл справи, у зв`язку із відрахуванням зі штату Рівненського окружного адміністративного суду судді Гудими Н.С., за наслідками чого передано справу на розгляд судді Зозулі Д.П.
Відповідно до ч.14 ст. 31 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України), у разі зміни складу суду на стадії підготовчого провадження, розгляд справи починається спочатку, за винятком випадків, передбачених цим Кодексом. У разі зміни складу суду на стадії розгляду справи по суті суд повторно розпочинає розгляд справи по суті, крім випадку, коли суд ухвалить рішення про повторне проведення підготовчого провадження.
Таким чином, суддя дійшов висновку про необхідність прийняття справи до провадження та повторно розгляду справи по суті, зважаючи на те, що зміна складу суду відбулася на цій стадії.
Керуючись статтями 31, 192, 193, 241, 248, 256 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,
У Х В А Л И В :
Прийняти до провадження адміністративну справу №460/11988/24 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий дім "ЗАХІД СПЕЦІЯ" до Головного управління ДПС у Рівненській області, Державної податкової служби України про визнання протиправним та скасування рішення, зобов`язання вчинення певних дій.
Повторно розпочати розгляд справи по суті.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.
Ухвала окремо не оскаржується. Заперечення на ухвалу можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя Д.П. Зозуля
Суд | Рівненський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 27.02.2025 |
Оприлюднено | 03.03.2025 |
Номер документу | 125509539 |
Судочинство | Адміністративне |
Категорія | Справи з приводу адміністрування податків, зборів, платежів, а також контролю за дотриманням вимог податкового законодавства, зокрема щодо реалізації податкового контролю |
Адміністративне
Рівненський окружний адміністративний суд
Д.П. Зозуля
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні