ВОСЬМИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
03 березня 2025 рокуЛьвівСправа № 460/14535/24 пров. № А/857/8673/25
Восьмий апеляційний адміністративний суд в складі колегії суддів:
головуючого судді- Кухтея Р. В.,
суддів - Шевчук С.М., Носа С.П.,
розглянувши в порядку письмового провадження в м. Львові заяву судді Шевчук Світлани Михайлівни про самовідвід від розгляду апеляційної скарги Головного управління ДПС у Рівненській області на рішення Рівненського окружного адміністративного суду від 17 лютого 2025 року у справі №460/14535/24 за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Регіональна енерго-теплова компанія" до Головного управління ДПС у Рівненській області, Державної податкової служби України про визнання рішень протиправними, зобов`язання вчинення певних дій, суд-
ВСТАНОВИВ:
У провадженні Восьмого апеляційного адміністративного суду перебуває справа за апеляційною скаргою Головного управління ДПС у Рівненській області на рішення Рівненського окружного адміністративного суду від 17 лютого 2025 року у справі №460/14535/24 за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Регіональна енерго-теплова компанія" до Головного управління ДПС у Рівненській області, Державної податкової служби України про визнання рішень протиправними, зобов`язання вчинення певних дій.
Суддею Шевчук С.М. подано заяву про самовідвід від розгляду апеляційної скарги Головного управління ДПС у Рівненській області на рішення Рівненського окружного адміністративного суду від 17 лютого 2025 року у справі №460/14535/24. У заяві про самовідвід судді Шевчук С.М. вказано, що один із представників сторін є близьким її родичем.
Розглянувши заяву про самовідвід, обговоривши її доводи, суд приходить до висновку, що вказану заяву слід задовольнити з наступних підстав.
Відповідно до пункту 3 частини 1 статті 36 Кодексу адміністративного судочинства України суддя не може брати участі в розгляді адміністративної справи і підлягає відводу (самовідводу), якщо він є членом сім`ї або близьким родичем (чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, брат, сестра, дід, баба, внук, внучка, усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, член сім`ї або близький родич цих осіб) сторони або інших учасників судового процесу, або осіб, які надавали стороні або іншим учасникам справи правничу допомогу у цій справі, або іншого судді, який входить до складу суду, що розглядає чи розглядав справу.
Згідно з частиною першої статті 39 Кодексу адміністративного судочинства України за наявності підстав, зазначених у статтях 36-38 цього Кодексу, суддя зобов`язаний заявити самовідвід.
Відповідно до ч. 2 ст. 41 Кодексу адміністративного судочинства України, у разі задоволення відводу (самовідводу) одному із суддів або всьому складу суду, якщо справа розглядається колегією суддів, адміністративна справа розглядається в тому самому адміністративному суді тим самим кількісним складом колегії суддів без участі відведеного судді або іншим складом суддів, який визначається в порядку, встановленому частиною першої статті 31 цього Кодексу.
Враховуючи викладене, колегія суддів приходить до висновку, що викладені в заяві обставини є підставою для задоволення заяви судді Шевчук С.М. про самовідвід відповідно до пункту 3 частини 1 статті 36 КАС України.
Керуючись статтею 36, 39, 40, 160, 248, 325 Кодексу адміністративного судочинства України,
УХВАЛИВ :
Заяву судді Восьмого апеляційного адміністративного суду Шевчук Світлани Михайлівни про самовідвід - задовольнити.
Відвести суддю Восьмого апеляційного адміністративного суду Шевчук Світлану Михайлівну від розгляду апеляційної скарги Головного управління ДПС у Рівненській області на рішення Рівненського окружного адміністративного суду від 17 лютого 2025 року у справі №460/14535/24 за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Регіональна енерго-теплова компанія" до Головного управління ДПС у Рівненській області, Державної податкової служби України про визнання рішень протиправними, зобов`язання вчинення певних дій.
Передати справу для повторного автоматизованого розподілу для визначення повного складу колегії суду.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя Р. В. Кухтей судді С. П. Нос С. М. Шевчук
Суд | Восьмий апеляційний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 03.03.2025 |
Оприлюднено | 05.03.2025 |
Номер документу | 125536374 |
Судочинство | Адміністративне |
Категорія | Справи з приводу адміністрування податків, зборів, платежів, а також контролю за дотриманням вимог податкового законодавства, зокрема щодо адміністрування окремих податків, зборів, платежів, з них зупинення реєстрації податкових накладних |
Адміністративне
Восьмий апеляційний адміністративний суд
Кухтей Руслан Віталійович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні