Ухвала
від 04.03.2025 по справі 638/18000/24
ДЗЕРЖИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ХАРКОВА

Справа № 638/18000/24

Провадження № 2/638/1500/25

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

04 березня 2025 року м. Харків

Суддя Дзержинського районного суду м. Харкова Хайкін В.М. розглянувши клопотання позивача ОСОБА_1 про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа: Орган опіки та піклування виконавчого комітету Олександрійської міської ради Кіровоградської області, Служба у справах дітей Ізюмської міської ради Харківської області про позбавлення батьківських прав,

ВСТАНОВИВ:

В провадженні судді Дзержинського районного суду м. Харкова перебуває на розгляді цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа: Орган опіки та піклування виконавчого комітету Олександрійської міської ради Кіровоградської області, Служба у справах дітей Ізюмської міської ради Харківської області про позбавлення батьківських прав.

03.03.2025 року засобами поштового зв`язку до Дзержинського районного суду м. Харкова надійшло клопотання позивача ОСОБА_1 про проведення підготовчого судового засідання, призначеного на 13.03.2025 року о 09 год. 30 хв. в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, проведення якого доручити Олександрійському міськрайонному суду Кіровоградської області.

Суд, розглянувши подане клопотання та оглянувши наявні матеріали справи, дійшов наступного висновку.

Порядок звернення до суду за судовим захистом урегульований ЦПК України. Подання заяви до суду має відбуватись із дотриманням певних умов.

Відповідно до частини 1 статті 212 ЦПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

При цьому, частиною 2 вищевказаної статті закріплено, що учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання.

Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.

Однак, в порушення вимог частини 2 статті 212 ЦПК України доказів надіслання вищезазначеного клопотання іншим учасникам справи, позивачем до суду не надано.

З огляду на викладене, суд приходить до висновку про відсутність правових підстав для задоволення клопотання позивача.

Керуючись ст. 212, 183 ЦПК України, -

ПОСТАНОВИВ:

У задоволенні клопотання позивача ОСОБА_1 про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа: Орган опіки та піклування виконавчого комітету Олександрійської міської ради Кіровоградської області, Служба у справах дітей Ізюмської міської ради Харківської області про позбавлення батьківських прав -відмовити.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню в апеляційному порядку не підлягає.

Суддя:

СудДзержинський районний суд м.Харкова
Дата ухвалення рішення04.03.2025
Оприлюднено06.03.2025
Номер документу125562177
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них про позбавлення батьківських прав

Судовий реєстр по справі —638/18000/24

Ухвала від 12.03.2025

Цивільне

Дзержинський районний суд м.Харкова

Хайкін В. М.

Ухвала від 04.03.2025

Цивільне

Дзержинський районний суд м.Харкова

Хайкін В. М.

Ухвала від 08.10.2024

Цивільне

Дзержинський районний суд м.Харкова

Хайкін В. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні