ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА вул. Б.Хмельницького, 44-В, м.Київ, 01054, тел. (044) 334 68 95 e-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua, web: ki.arbitr.gov.ua Код ЄДРПОУ 05379487
УХВАЛА
ПРО ВІДКРИТТЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ
м. Київ
04.03.2025Справа № 910/1730/25
Суддя Сташків Р.Б., розглянувши позовну заяву Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (вул. Хрещатик, 10, м. Київ,01001)
до Науково-дослідного Інституту соціальної політики Міністерства соціальної політики України і Національної академії наук України (вул. Франка Івана, 15-Б, м. Київ,01054)
про виселення з орендованого майна
ВСТАНОВИВ:
На розгляд Господарського суду міста Києва передано указаний позов Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі -позивач) про виселення Науково-дослідний Інститут соціальної політики Міністерства соціальної політики України і Національної академії наук України (далі - відповідач) з нежитлових приміщень загальною площею 607,3 кв.м (цокольний поверх - 148,30 кв.м, 1 поверх - 146,00 кв.м, 2 поверх - 150,80 кв.м, 3 поверх - 162,20 кв.м.) за адресою: м. Київ, вул. Івана Франка, 15 літ. Б.
Вимоги позову мотивовані тим, що відповідач не звільняє орендоване ним приміщення, натомість договір оренди № 3520 за яким було передано спірне майно в користування достроково припинений.
Позовна заява, після усунення позивачем недоліків, встановлених ухвалою суду, відповідає вимогам ст.ст. 162, 164 та 172 ГПК України, та підстави для її повернення або відмови у відкритті провадження у справі, передбачені Господарським процесуальним кодексом України, судом на даний час не встановлені.
Відповідно до ч. 3 ст. 12 Господарського процесуального кодексу України загальне позовне провадження призначене для розгляду справ, які через складність або інші обставини недоцільно розглядати у спрощеному позовному провадженні.
Враховуючи наведене, приймаючи до уваги характер спірних правовідносин, предмет спору та обставини, що підлягають доказуванню і встановленню, суд дійшов висновку, що справа підлягає розгляду за правилами загального позовного провадження.
Крім того, позивач просить в порядку ст. 50 ГПК України залучити до участі у справі в якості третьої особи без самостійних вимог на предмет спору - Комунальне підприємство «Київжитлоспецексплуатація», оскільки об`єкт оренди перебуває в господарському віданні цієї особи, яка є стороною по договору оренди № 3520.
Керуючись ч. 3 ст. 12, ст. 50, 176, 234 ГПК України, суд
УХВАЛИВ:
Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі.
Здійснювати розгляд справи за правилами загального позовного провадження.
Підготовче засідання призначити на 02.04.25 о 10:50 год.
Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 44-Б, зал №17.
Встановити Відповідачу строк для подання відзиву на позов - протягом 15 днів з дня вручення даної ухвали, та для подання заперечень на відповідь на відзив (якщо такі будуть подані) - протягом 5 днів з дня отримання відповіді на відзив.
Копія відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи повинна бути надіслана (надана) відповідачем одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду.
Встановити Позивачу строк для подання відповіді на відзив протягом 5 днів з дня його отримання.
Копія відповіді на відзив та доданих до відповіді документів іншим учасникам справи повинна бути надіслана (надана) одночасно з надісланням (наданням) відповіді на відзиву до суду.
Залучити до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача - Комунальне підприємство «Київжитлоспецексплуатація» (01001, м. Київ, вул. Володимирська, 51 - А; ідентифікаційний код 03366500), оскільки рішення з даного спору може вплинути на його права та обов`язки як балансоутримувача спірного майна.
Встановити третій особі строк для подання пояснень по справі протягом 15 днів з дня вручення даної ухвали.
Ухвала набирає законної сили після її підписання та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду. Заперечення на ухвали, що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду, включаються до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя Р.Б. Сташків
Ознайомлення з матеріалами справи можливе через Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему або її окрему підсистему (модуль), або у приміщенні суду за попередньою домовленістю із секретарем судового засідання щочетверга з 14:00 год. по 16:00 год. за наявності завчасно поданого через канцелярію суду клопотання про ознайомлення з матеріалами справи. При собі мати документ, що посвідчує особу, оригінал довіреності та належним чином засвідченої копії для залучення до матеріалів справи.
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 04.03.2025 |
Оприлюднено | 06.03.2025 |
Номер документу | 125587132 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них про комунальну власність, з них щодо оренди |
Господарське
Господарський суд міста Києва
Сташків Р.Б.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні