ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
адреса юридична: вул. Капітана Володимира Кісельова, 1, м. Полтава, 36000, адреса для листування: вул. Капітана Володимира Кісельова, 1, м. Полтава, 36607, тел. (0532) 61 04 21, E-mail inbox@pl.arbitr.gov.ua, https://pl.arbitr.gov.ua/sud5018
Код ЄДРПОУ 03500004
УХВАЛА
03.03.2025 Справа № 917/1648/24
м. Полтава
Господарський суд Полтавської області у складі судді Пушка І.І., розглянувши матеріали за заявою Кременчуцького закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 78 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області (вх. № 2806 від 03.03.2025) про визнання наказу від 06.02.2025 таким, що не підлягає виконанню
по справі № 917/1648/24
за позовною заявою Полтавського обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства "Полтаватеплоенерго", вул. Польська, 2а, м. Полтава, 36008, код ЄДРПОУ 03338030
до відповідача Кременчуцького закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 78 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області, вул. Миру, 19, м. Кременчук, Полтавська область, 39631, код ЄДРПОУ 25166517
про стягнення 1 828 266,52 грн,
ВСТАНОВИВ:
03.03.2025 (вх. № 2806) через систему «Електронний суд» до Господарського суду Полтавської області надійшла заява Кременчуцького закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 78 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області про визнання наказу від 06.02.2025 таким, що не підлягає виконанню.
Заявник вказує на те, що боржник виконав свої зобов`язання перед стягувачем в в частині стягнення основної заборгованості.
Відповідно до ч. 1 ст. 328 Господарського процесуального кодексу України суд, який видав виконавчий документ, може за заявою стягувача або боржника виправити помилку, допущену при його оформленні або видачі, чи визнати виконавчий документ таким, що не підлягає виконанню.
Суд розглядає заяву в десятиденний строк з дня її надходження у судовому засіданні з повідомленням стягувача та боржника і постановляє ухвалу. Неявка стягувача і боржника не є перешкодою для розгляду заяви. До розгляду заяви суд має право своєю ухвалою зупинити виконання за виконавчим документом або заборонити приймати виконавчий документ до виконання (ч. 3 ст. 328 Господарського процесуального кодексу України).
Отже, враховуючи зазначені приписи чинного законодавства, заява боржника підлягає призначенню в судовому засіданні з повідомленням учасників справи.
Керуючись статтями 120 (ч. 2), 121 (ч. 2), 328 ГПК України, суд
УХВАЛИВ:
1. Прийняти заяву до розгляду.
2. Розгляд заяви призначити на 12.03.2025 10:45. Судове засідання відбудеться в приміщенні господарського суду Полтавської області за адресою: м. Полтава, вул. Капітана Володимира Кісельова, 1, зал судових засідань № 58.
3. Повідомити учасників справи, про дату, час і місце судового засідання, визначивши, що їх явка в судове засідання не є обов`язковою.
4. Запропонувати стягувачу (позивачу) надати відзив на заяву.
5. Копію ухвали надіслати сторонам в порядку, встановленому статтею 242 ГПК України.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає (ст. 235, 255 ГПК України).
Суддя Пушко І.І.
Суд | Господарський суд Полтавської області |
Дата ухвалення рішення | 03.03.2025 |
Оприлюднено | 06.03.2025 |
Номер документу | 125588334 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з правочинів щодо акцій, часток, паїв, інших корпоративних прав в юридичній особі купівлі-продажу, з них поставки товарів, робіт, послуг, з них енергоносіїв |
Господарське
Господарський суд Полтавської області
Пушко І.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні