Постанова
від 03.09.2015 по справі 3-129/11
ІРПІНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

07 лютого 2011 року суддя Ірпінського міського суду Київської області Кафтанов В.В., розглянувши матеріали, які надійшли від Ірпінського МВ ГУ МВС України в Київській області про притягнення до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_1 , 1967 р.н., мешканця АДРЕСА_1 , не працюючого, -

зач.1 ст. 173-2 КУпАП,-

встановив:

11.12.2010 р. близько 22 год. гр. ОСОБА_1 за місцем свого проживання вчинив сімейний конфлікт по відношеннюдо своєї матері гр. ОСОБА_2 , ображав останню нецензурною лайкою, намагався вступити в бійку.

Одночасно, на розгляді Ірпінського міського суду знаходяться інші матеріали адміністративних справ відносно ОСОБА_1 , а саме:

- № 3-125/11, згідно з протоколом про адмінправопорушення, 10.12.2010 р. близько 19-00 год. гр. ОСОБА_1 за місцем проживання вчинив сімейний конфлікт по відношенню до своєї матірі гр. ОСОБА_2 , ображав останню нецензурною лайкою, намагався вступити в бійку.

Своїми діями ОСОБА_1 скоїв адміністративні правопорушення, передбачені ч. 1 ст. 173-2 КУпАП.

На розгляд справ ОСОБА_1 з`явився, вину у вчиненому правопорушенні визнав.

Вина ОСОБА_1 в скоєнні адміністративних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 173-2 КУпАП, підтверджується матеріалами адміністративних справ.

Відповідно до ч. 1 ст. 36 КУпАП, якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, по справам, які одночасно розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою), стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених.

Враховуючи, що ОСОБА_1 вчинив кілька адміністративних правопорушень, справи про вчинення яких одночасно розглядалися суддею, суддя вважає, що на правопорушника слід накласти стягнення за всі правопорушення в межах санкції, встановленої ч. 1 ст. 173-2 КУпАП.

Керуючись ст. ст. 36, 173-2 ч. 1 КУпАП ,-

постановив:

Визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні адмінправопорушення, передбаченого ч.1 ст. 173-2 КУпАП та піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу в розмірі 70 (сімдесят) гривень.

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Київської області через Ірпінський міський суд шляхом подання апеляційної скарги чи протесту прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Суддя В.В.Кафтанов

СудІрпінський міський суд Київської області
Дата ухвалення рішення03.09.2015
Оприлюднено07.03.2025
Номер документу125631259
СудочинствоАдмінправопорушення

Судовий реєстр по справі —3-129/11

Постанова від 03.09.2015

Адмінправопорушення

Ірпінський міський суд Київської області

Кафтанов В. В.

Постанова від 08.02.2011

Адмінправопорушення

Ямпільський районний суд Вінницької області

Головін В. А.

Постанова від 23.02.2011

Адмінправопорушення

Кіровський районний суд м.Кіровограда

Мохонько В. В.

Постанова від 02.02.2011

Адмінправопорушення

Кагарлицький районний суд Київської області

Шевченко І. І.

Постанова від 15.04.2011

Адмінправопорушення

Буринський районний суд Сумської області

Куцан В. М.

Постанова від 16.02.2011

Адмінправопорушення

Міжгірський районний суд Закарпатської області

Гайдур А. Ю.

Постанова від 04.03.2011

Адмінправопорушення

Славутицький міський суд Київської області

Орел А. С.

Постанова від 07.02.2011

Адмінправопорушення

Першотравневий районний суд м.Чернівців

Федіна А. В.

Постанова від 08.02.2011

Адмінправопорушення

Тростянецький районний суд Сумської області

Шевченко В. С.

Постанова від 19.01.2011

Адмінправопорушення

Макарівський районний суд Київської області

Тандир О. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні