Ухвала
від 06.03.2025 по справі 694/2701/23
ЗВЕНИГОРОДСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа №694/2701/23

провадження № 1-в/694/4/25

У Х В А Л А

про прийняття справи до провадження

та призначення судового засідання

06.03.2025 року м. Звенигородка

Суддя Звенигородського районного суду Черкаської області ОСОБА_1 , ознайомившись з матеріалами подання директора КНП «Звенигородської БЛІЛ» ОСОБА_2 про припинення застосування примусових заходів медичного характеру відносно ОСОБА_3 ,

встановила:

04.12.2024 до Звенигородського районного суду Черкаської області надійшло подання директора КНП «Звенигородської БЛІЛ» ОСОБА_4 про припинення застосування примусових заходів медичного характеру відносно ОСОБА_3 .

Протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 04.12.2024 року справу передано для розгляду судді ОСОБА_5 .

Розпорядженням керівника апарату ОСОБА_6 від 05.03.2025 № 50 призначено повторний автоматизований розподіл судової справи, у зв`язку з тим, що рішенням ВРП від 15.01.2025 суддю ОСОБА_5 відсторонено від здійснення правосуддя.

Відповідно до протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 05.03.2025 справу передано для розгляду судді ОСОБА_1 .

Відповідно до ч.1 ст. 319 КПК України, судовий розгляд у кримінальному провадженні повинен бути проведений в одному складі суддів. У разі якщо суддя позбавлений можливості брати участь у судовому засіданні, він має бути замінений іншим суддею, який визначається у порядку, встановленому частиною третьою статті 35 цього Кодексу. Після заміни судді судовий розгляд розпочинається спочатку, крім випадків, передбачених частиною другою цієї статті та ст. 320 КПК України.

З метою перевірки матеріалів подання, з`ясування достатності фактичних і юридичних підстав для прийняття рішень, передбачених ч.3 ст.314 КПК України, визнаю необхідним призначити судове засідання за участі учасників судового провадження.

Керуючись ст.ст. 314,319 КПК України, суддя

ухвалила:

Прийняти до свого провадження матеріали подання директора КНП «Звенигородської БЛІЛ» ОСОБА_4 про припинення застосування примусових заходів медичного характеру відносно ОСОБА_3 , та призначити судове засідання на 15год.30хв.07квітня 2025року в приміщенні Звенигородського районного суду Черкаської області за адресою: м. Звенигородка, просп. Шевченка, 12-а, Черкаської області, яке провести одноособово, відкрито, за участю учасників судового провадження.

В судове засідання на вказаний час та дату викликати учасників судового розгляду.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя ОСОБА_1

СудЗвенигородський районний суд Черкаської області
Дата ухвалення рішення06.03.2025
Оприлюднено10.03.2025
Номер документу125642998
СудочинствоКримінальне
КатегоріяСправи в порядку виконання судових рішень у кримінальних провадженнях про продовження, зміну або припинення примусового лікування

Судовий реєстр по справі —694/2701/23

Ухвала від 07.04.2025

Кримінальне

Звенигородський районний суд Черкаської області

Смовж О. Ю.

Ухвала від 06.03.2025

Кримінальне

Звенигородський районний суд Черкаської області

Смовж О. Ю.

Ухвала від 09.12.2024

Кримінальне

Звенигородський районний суд Черкаської області

Сакун Д. І.

Ухвала від 23.05.2024

Кримінальне

Звенигородський районний суд Черкаської області

Сакун Д. І.

Ухвала від 23.05.2024

Кримінальне

Звенигородський районний суд Черкаської області

Сакун Д. І.

Ухвала від 23.11.2023

Кримінальне

Звенигородський районний суд Черкаської області

Сакун Д. І.

Ухвала від 13.11.2023

Кримінальне

Звенигородський районний суд Черкаської області

Сакун Д. І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні