Вознесенський міськрайонний суд миколаївської області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяСправа № 473/6364/23
УХВАЛА
про закриття підготовчого провадження та
призначення справи до судового розгляду по суті
"07" березня 2025 р. Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області у складі головуючого судді Ротар М.М. за участю секретаря судового засідання Ніколаєнко Г.О.
За участю представника позивача адвоката Боднарук В.В.,відповідача ОСОБА_1
розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в залі суду в м. Вознесенську Миколаївської області цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до Вознесенської міської ради Миколаївської області, ОСОБА_1 про визначення додаткового строку для прийняття спадщини
встановив
в провадженні Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області перебуває вищезазначена цивільна справа.
Ухвалою Вознесенського міськрайонного суду від 21 листопада 2023 року було прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження по справі, справу призначено до підготовчого засідання.
Ухвалою суду від 21 березня 2024 року прийнято від представника позивача адвоката Боднарук В.В. заяву про зміну предмету позову. В позовній заяві представник позивача просив надати додатковий строк для подання заяви про прийняття спадщини після смерті бабусі позивача ОСОБА_3 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Ухвалою суду від 19 липня 2024 року за клопотанням представника позивача адвоката Боднарук В.В. залучено до участі у справі в якості співвідповідача - ОСОБА_1 .
Ухвалою суду від 19 липня 2024 року задоволено клопотання відповідача ОСОБА_1 про виклик та допит в судовому засіданні свідків.
Ухвалою суду від 31 січня 2025 року задоволено клопотання відповідача ОСОБА_1 про витребування від Головного центру обробки спеціальної інформації Державної прикордонної служби України інформацію про перетин кордону ОСОБА_2 .
Позивач ОСОБА_2 та її представник адвокат Боднарук В.В. в підготовче судове засідання не з`явилися, від представника позивача надійшла заява, про те що він не запаречує проти закінчення підготовчого провадження.
Представник відповідача Вознесенської міської ради Миколаївської області в підготовче судове засідання надав заяву, в якій просив розгляд справи здійснювати без участі представника, проти задоволення позовних вимог не заперечують.
Відповідач ОСОБА_1 в підготовчому судовому засіданні заперечувала проти задоволення позовних вимог, клопотань не заявляла, не заперечувала проти призначення справи до судового розгляду справи по суті.
Відповідно до п. 3 ч. 2 ст. 200 ЦПК України за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
На підставі викладеного, зважаючи на те, що судом вирішено усі питання, передбачені ч. 2 ст.197 ЦПК України, заперечень проти закриття підготовчого провадження і призначення справи до судового розгляду по суті не надійшло,до закінчення підготовчого провадження та початку судового розгляду справи по суті додаткових процесуальних дій вчиняти не потрібно, тому суд вважає, що слід призначити справу до розгляду по суті, визначивши дату, час та місце проведення судового засідання.
Керуючись ст.ст 197, 198, 200, 260 ЦПК України суд
постановив
закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду на 10.00 годину 16 квітня 2025 року.
У судове засідання для розгляду справи по суті викликати учасників справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення та оскарженню не підлягає.
Суддя: М.М. Ротар
| Суд | Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області |
| Дата ухвалення рішення | 07.03.2025 |
| Оприлюднено | 10.03.2025 |
| Номер документу | 125658938 |
| Судочинство | Цивільне |
| Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них за законом. |
Цивільне
Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області
Ротар М. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні