Справа № 577/5390/24
Провадження № 2/577/80/25
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
"06" березня 2025 р.
Конотопський міськрайонний суд Сумської області
в складі: головуючого судді Ярмак О.М.,
з участю секретаря судового засідання Мукосєєва І.О.
розглянувши за у відкритому судовому засіданні в місті Конотопі Сумської області справу за позовною заявою Управління соціального захисту населення Конотопської міської ради Сумської області до ОСОБА_1 про стягнення надміру виплачених коштів у розмірі 112 000 грн 00 коп,-
В С Т А Н О В И В:
Управління соціального захисту населення Конотопської міської ради Сумської області звернулося до суду з позовом до ОСОБА_1 та прохає суд стягнути з відповідача ОСОБА_1 надміру виплачені кошти у розмірі 112 000 грн 00 коп.
Ухвалою Конотопського міськрайонного суду Сумської області від 28 жовтня 2024 року позовну заяву було прийнято до розгляду, відкрите провадження у справі, визначено, що розгляд справи буде здійснюватися за правилами загального позовного провадження.
Судовий розгляд справи призначений на 06 березня 2025 року на 08 год. 30 хв.
12 лютого 2025 року до початку розгляду справи по суті від представника позивача Ільїнської Л.В. надійшла заява про залишення позовної заяви без розгляду.
Відповідач ОСОБА_1 у судове засідання не з`явилася, про час і місце судового засідання була повідомлена у встановленому законом порядку.
Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 257 ЦПК України позовна заява залишається без розгляду у випадку, якщо позивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення позову без розгляду.
Розгляд справи по суті розпочатий не був.
За таких обставин, згідно з принципом диспозитивності, позовну заяву Управління соціального захисту населення Конотопської міської ради Сумської області слід залишити без розгляду.
Керуючись ст. 13, п. 5 ч. 1 ст. 257, п. 16 ч. 1 ст. 353 ЦПК України,-
П О С Т А Н О В И В:
Позовну заяву Управління соціального захисту населення Конотопської міської ради Сумської області до ОСОБА_1 про стягнення надміру виплачених коштів у розмірі 112 000 грн 00 коп залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена до Сумського апеляційного суду шляхом подання апеляційної скарги протягом п`ятнадцяти днів з дня проголошення ухвали.
СуддяО. М. Ярмак
Суд | Конотопський міськрайонний суд Сумської області |
Дата ухвалення рішення | 06.03.2025 |
Оприлюднено | 10.03.2025 |
Номер документу | 125659187 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них |
Цивільне
Конотопський міськрайонний суд Сумської області
Ярмак О. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні