справа № 439/764/24
УХВАЛА
про виправлення описки
07 березня 2025 року м. Броди
Бродівський районний суд Львівської області в складі
головуючого судді Рахімової О.В.,
з участю секретаря судового засіданняСкорик І.Б.,
розглянувши питання щодо виправлення описки в судовому рішенні у цивільній справі за позовною заявою представника позивачів ОСОБА_1 , ОСОБА_2 - адвоката Пилипів Василя Івановича до ОСОБА_3 , треті особи: Орган опіки та піклування виконавчого комітету Бродівської міської ради Львівської області про усунення перешкод у спілкуванні з дитиною та її вихованні,
в с т а н о в и в:
Бродівським районним судом Львівської області 28 лютого 2024 року позовні вимоги представника позивачів ОСОБА_1 , ОСОБА_2 адвоката Пилипів Василя Івановича до ОСОБА_3 , треті особи: Орган опіки та піклування виконавчого комітету Бродівської міської ради Львівської області про усунення перешкод у спілкуванні з дитиною та її вихованні - задоволено частково.
Однак при складенні повного тексту рішення судом допущено описку у резолютивній частини рішення, а саме зазначено «стягнути з ОСОБА_3 на користь ОСОБА_2 та ОСОБА_1 сплачений судовий збір в сумі 968,96 грн, замість правильно «стягнути з ОСОБА_3 на користь ОСОБА_1 сплачений судовий збір в сумі 968,96 гривень».
Згідно із ст. 269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Питання про виправлення описки вирішується за ініціативною суду. Проте сторони у справі, будучи належним чином повідомлені про дату, час та місце судового засідання, у судове засідання не з`явилися.
Суд розглянув справу без фіксування судового засідання звукозаписувальними технічними засобами, що відповідає положенням частини 2 статті 247 Цивільного процесуального кодексу України.
За правилами частини 1 статті 269 Цивільного процесуального кодексу України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
На підставі вищезазначеного, суд приходить до переконання, що вищевказана описка підлягає виправленню.
Керуючись статтями 258, 260, 269, 353 Цивільного процесуального кодексу України, суд,
у х в а л и в:
Виправити описку, допущену в резолютивній частині рішення Бродівського районного суду Львівської області від 28 лютого 2025 року у цивільній справі за позовною заявою представника позивачів ОСОБА_1 , ОСОБА_2 - адвоката Пилипів Василя Івановича до ОСОБА_3 , треті особи: Орган опіки та піклування виконавчого комітету Бродівської міської ради Львівської області про усунення перешкод у спілкуванні з дитиною та її вихованні, де зазначити, стягнути з ОСОБА_3 на користь ОСОБА_1 сплачений судовий збір в сумі 968,96 грн.»
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подання апеляційної скарги до Львівського апеляційного суду через Бродівський районний суд Львівської області протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Учасник справи, якому повна ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя О.В. Рахімова
Суд | Бродівський районний суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 07.03.2025 |
Оприлюднено | 12.03.2025 |
Номер документу | 125719340 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них |
Цивільне
Бродівський районний суд Львівської області
Рахімова О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні