Справа № 128/689/22
УХВАЛА
Іменем України
11 березня 2025 року м. Вінниця
Суддя Вінницького районного суду Вінницької області Саєнко О.Б., вивчивши подання начальника Вінницького відділу державної виконавчої служби у Вінницькому районі Вінницької області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) Голубєва С.В. про розшук боржника ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , -
ВСТАНОВИЛА:
До провадження Вінницького районного суду Вінницької області надійшло подання начальника Вінницького відділу ДВС у Вінницькому районі Вінницької області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) Голубєва С.В. про розшук боржника, справа №128/689/22, в якому останній просить суд оголосити розшук гр. ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , місце проживання зазначене у виконавчому документі: АДРЕСА_1 .
Вивчивши подання та додані до нього документи, суд вважає, що його подано без додержання вимог ч.2 ст.183 ЦПК України, виходячи з такого.
Відповідно до ч. 1 ст. 36 Закону України «Про виконавче провадження» у разі відсутності відомостей про місце проживання, перебування боржника - фізичної особи, а також дитини за виконавчими документами про відібрання дитини виконавець звертається до суду з поданням про винесення ухвали про розшук боржника або дитини.
Порядок вирішення питання щодо розшуку боржника у виконавчому провадженні визначено статтею 438 розділу VІ ЦПК України «процесуальні питання, пов`язані із виконанням судових рішень у цивільних справа та рішень інших органів (посадових осіб)».
Аналіз норм Закону України «Про виконавче провадження» та розділу VІ ЦПК України дає підстави вважати, що в даному випадку законодавець ототожнив поняття заяви та подання, а тому до подання мають застосовуватись норми ЦПК України, які застосовуються до заяв.
Так, згідно до ч.2 ст. 183 ЦПК України, письмові заява, клопотання чи заперечення підписуються заявником чи його представником. До заяви, скарги, клопотання чи заперечення, які подаються на стадії виконання судового рішення, в тому числі в процесі здійснення судового контролю за виконанням судових рішень, додаються докази їх надіслання (надання) іншим учасникам справи (провадження).
Відповідно до ч.4 ст. 183 ЦПК України, суд, встановивши, що письмову заяву (клопотання, заперечення) подано без додержання вимог частини першої або другої цієї статті, повертає її заявнику без розгляду.
Оскільки судом установлено, що при поданні до суду вищевказаного подання про розшук боржника, заявником не додано до нього доказів надіслання (надання) його іншим учасникам даної справи, а саме стягувачу ОСОБА_2 та боржнику ОСОБА_1 , тому дане подання слід повернути заявнику без розгляду.
Керуючись ст.ст.2,4 ст. 183 ЦПК України, суддя-
ПОСТАНОВИЛА:
Подання повернути без розгляду до Вінницького відділу державної виконавчої служби у Вінницькому районі Вінницької області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ).
Роз`яснити заявнику, що повернення подання без розгляду не перешкоджає його повторному праву на звернення до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для його повернення без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена протягом п`ятнадцяти днів з дня отримання її копії, шляхом подачі апеляційної скарги безпосередньо до Вінницького апеляційного суду.
Суддя Олена САЄНКО
Суд | Вінницький районний суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 11.03.2025 |
Оприлюднено | 12.03.2025 |
Номер документу | 125728864 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Інші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) |
Цивільне
Вінницький районний суд Вінницької області
Саєнко О. Б.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні