Герб України

Ухвала від 11.03.2025 по справі 129/832/25

Гайсинський районний суд вінницької області

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

Справа № 129/832/25

Провадження по справі № 2-а/129/69/2025

У Х В А Л А

11.03.2025 року м. Гайсин

Суддя Гайсинського районного суду Вінницької області Швидкий О.В., розглянувши матеріали адміністративного позову ОСОБА_1 до Головного управління національної поліції у Вінницькій області, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача Товариство з обмеженою відповідальністю «КОМПАНІЯ ЗЕМЛЕРОБ», про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення,

Установив:

11.03.2025 р. до Гайсинського районного суду надійшла позовна заява ОСОБА_1 до ГУНП у Вінницькій області, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача ТОВ «КОМПАНІЯ ЗЕМЛЕРОБ», про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення.

Відповідно до позову зазначено, що місце проживання (перебування) позивача ОСОБА_1 зареєстровано в с. Великий Кут Звенигородського району Черкаської області по вул. Центральна-57, місцезнаходженням відповідача ГУНП у Вінницькій області є м. Вінниця, вул. Театральна,10, а місцезнаходженням посадової особи, яка винесла оскаржувану постанову, є м. Бершадь Вінницької області, яке до утворення(ліквідації)районів було розташоване на території колишнього Бершадського району Вінницької області.

Згідно з п.2 ч.1 ст.29 КАС України суд передає адміністративну справу на розгляд іншого адміністративного суду, якщо при відкритті провадження у справі суд встановить, що справа належить до територіальної юрисдикції (підсудності) іншого суду.

Відповідно до ч.1 ст.25 ЦПК України адміністративні справи з приводу оскарження індивідуальних актів, а також дій чи бездіяльності суб`єктів владних повноважень, які прийняті (вчинені, допущені) стосовно конкретної фізичної чи юридичної особи (їх об`єднань), вирішуються за вибором позивача адміністративним судом за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем проживання (перебування, знаходження) цієї особи-позивача або адміністративним судом за місцезнаходженням відповідача, крім випадків, визначених цим Кодексом.

За п.3-1 Розділу XII"Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про судоустрій і статус суддів" відповідні місцеві суди продовжують здійснювати свої повноваження у межах територіальної юрисдикції, визначеної до набрання чинності Постановою Верховної Ради України "Про утворення та ліквідацію районів" від 17 липня 2020 року№ 807-IX, але не довше ніж один рік з дня припинення чи скасування воєнного стану на території України, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року№ 64/2022"Про введення воєнного стану в Україні", затвердженим Законом України "Про затвердження Указу Президента України "Про введення воєнного стану в Україні" від 24 лютого 2022 року№ 2102-IX.

Оскільки відповідно до позову зазначено, що місце проживання (перебування) позивача ОСОБА_1 зареєстровано в с. Великий Кут Звенигородського району Черкаської області по вул. Центральна-57, місцезнаходженням відповідача ГУНП у Вінницькій області є м. Вінниця, вул. Театральна,10, а місцезнаходженням посадової особи, яка винесла оскаржувану постанову, є м. Бершадь Вінницької області, яке до утворення(ліквідації)районів булорозташоване натериторії колишньогоБершадського районуВінницької області,а томубудь-якийсклад Гайсинськогорайонного судуяк адміністративногоне єповноважним уцій справі,то справуза позовом ОСОБА_1 до ГУНПу Вінницькійобласті,третя особа,яка незаявляє самостійнихвимог щодопредмета спору,на стороніпозивача ТОВ«КОМПАНІЯ ЗЕМЛЕРОБ»,про скасуванняпостанови пронакладення адміністративногостягнення необхіднопередати замісцезнаходженням відповідача ГУНП у Вінницькій області до Вінницького міського суду Вінницької області, до територіальної юрисдикції (підсудності) якого вона належить.

Керуючись ч.1 ст.29 КАС України,

Ухвалив:

Адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Головного управління національної поліції у Вінницькій області, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача Товариство з обмеженою відповідальністю «КОМПАНІЯ ЗЕМЛЕРОБ», про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення, - передати Вінницькому міському суду Вінницької області.

Ухвала може бути оскаржена протягом п`ятнадцяти днів до Сьомого апеляційного адміністративного суду через Гайсинський районний суд з дня отримання її копії.

Суддя:

СудГайсинський районний суд Вінницької області
Дата ухвалення рішення11.03.2025
Оприлюднено12.03.2025
Номер документу125728904
СудочинствоАдміністративне
КатегоріяСправи щодо забезпечення громадського порядку та безпеки, національної безпеки та оборони України, зокрема щодо

Судовий реєстр по справі —129/832/25

Рішення від 03.06.2025

Адміністративне

Вінницький міський суд Вінницької області

Гриневич В. С.

Ухвала від 28.04.2025

Адміністративне

Вінницький міський суд Вінницької області

Гриневич В. С.

Ухвала від 11.03.2025

Адміністративне

Гайсинський районний суд Вінницької області

Швидкий О. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні