Єдиний унікальний номер №943/2015/24
Провадження №2/943/245/2025
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
11 березня 2025 р. м. Буськ, Львівська область
Буський районний суд Львівської області
у складі: головуючого судді Шендрікової Г.О.,
за участю секретаря судового засідання Ладиги С.В.
без участі сторін,
розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в залі суду в м. Буськ без фіксації технічним засобомцивільну справу за позовом представника позивача адвоката Межвінського С.Д., який діє в інтересах ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
В С Т А Н О В И В:
В провадженні Буського районного суду Львівської області перебуває цивільна справа за позовом представника позивача адвоката Межвінського С.Д., який діє в інтересах ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.
До початку підготовчого судового засідання від представника позивача адвоката Межвінського С.Д. надійшла заява з проханням залишити позовну заяву без розгляду.
У зв`язку з неявкою в підготовче судове засідання всіх учасників справи фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалося, в порядку ч.2 ст. 247 ЦПК України.
Суд, дослідивши матеріали справи, приходить до висновку, що заява про залишення позову без розгляду підлягає до задоволення з наступних підстав.
Відповідно до п.5 ч.1 ст. 257 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення позову без розгляду.
Згідно ч. 3ст. 13 ЦПК Україниучасник справи розпоряджається своїми правами щодо предмета спору на власний розсуд. Таке право мають також особи, в інтересах яких заявлено вимоги, за винятком тих осіб, які не мають процесуальної дієздатності.
Враховуючи вищенаведене, суд приходить до висновку, що залишення позовної заяви без розгляду не порушує права та інтереси, як позивача так і відповідача, а тому пред`явлений позов слід залишити без розгляду.
Керуючись ст.ст.257,258,260,261ЦПК України,
П О С Т А Н О В И В:
Позовну заяву представника позивача адвоката Межвінського С.Д., який діє в інтересах ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірванняшлюбу залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена до Львівського апеляційного суду протягом 15 днів з дня її проголошення.
Суддя Г. О. Шендрікова
Суд | Буський районний суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 11.03.2025 |
Оприлюднено | 13.03.2025 |
Номер документу | 125743626 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них про розірвання шлюбу |
Цивільне
Буський районний суд Львівської області
Шендрікова Г. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні