ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Давидюка Тараса, 26А, м. Рівне, 33013, тел. (0362) 62 03 12, код ЄДРПОУ: 03500111,
e-mail: inbox@rv.arbitr.gov.ua, вебсайт: https://rv.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
"13" березня 2025 р. м. Рівне Справа №918/4/25
Господарський суд Рівненської області у складі судді Горплюка А.М., розглянувши заяви Антимонопольного комітету України
Товариства з обмеженою відповідальністю "Виробничо-комерційне підприємсво "Нотекс"
Товариства з обмеженою відповідальністю "Роад Констракшн"
Товариства з обмеженою відповідальністю "Гранд індастріал груп"
Товариства з обмеженою відповідальністю "Акзомакс"
із грошовими вимогами до боржника Приватної виробничо - комерційної фірми "Фіалка" у справі
за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергосервіс"
до боржника Приватна виробничо - комерційна фірма "Фіалка"
про банкрутство
ВСТАНОВИВ:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Енергосервіс" звернулось до Господарського суду Рівненської області із заявою про відкриття провадження у справі про банкрутство Приватного виробничо - комерційної фірми "Фіалка".
Ухвалою суду від 04.02.2025 (з врахуванням ухвали про виправлення описки від 12.02.2025) вирішено, серед іншого, відкрити провадження у справі про банкрутство Приватного виробничо - комерційної фірми "Фіалка", введено процедуру розпорядження майном боржника, призначено розпорядником майна арбітражного керуючого Сокотуна Віталія Аполлінарійовича, попереднє засідання суду призначено на 25.03.2025.
04.03.2025 через підсистему "Електронний суд" від Товариства з обмеженою відповідальністю "Акзомакс" надійшла заява про грошові вимоги кредитора до боржника, в якій просить визнати вимоги в розмірі 262 531,73 грн, з них 248 397,90 грн основний прострочений борг, 10 009,75 грн пеня, 2 980,77 грн інфляційне збільшення та 1 143,31 грн 3 % річних.
Ухвалою суду від 10.03.2025 заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Акзомакс" залишено без руху. Встановлено заявнику строк 5 днів з дня вручення йому цієї ухвали для усунення недоліків, а саме: докази сплати судового збору в розмірі 6 056,00 грн.
10.03.2025 на адресу суду надійшла заява Антимонопольного комітету України із грошовими вимогами до боржника, в якій просить визнати Антимонопольний комітет України кредитором із вимогами на загальну суму штрафу та пені в розмірі 13 965 600,00 грн та судовий збір за подання кредиторської заяви у розмірі 6 056, 00 грн.
10.03.2025 на адресу суду надійшла заява Товариства з обмеженою відповідальністю "Виробничо-комерційного підприємсва "Нотекс" із грошовими вимогами до боржника, в якій просить визнати ТОВ "Виробничо-комерційне підприємсво "Нотекс" кредитором із вимогами на загальну суму у розмірі 5 168 302,50 грн та судовий збір за подання кредиторської заяви у розмірі 6 056, 00 грн.
10.03.2025 на адресу суду надійшла заява Товариства з обмеженою відповідальністю "Роад Констракшн" із грошовими вимогами до боржника, в якій просить визнати ТОВ "Роад Констракшн" кредитором із вимогами на загальну суму заборгованості у розмірі 730 243, 07 грн, з яких основна заборгованість - 648 645, 00 грн, пені - 54 348, 87 грн, інфляційні збитки - 27 249, 20 грн та судовий збір за подання кредиторської заяви у розмірі 6 056, 00 грн.
10.03.2025 на адресу суду надійшла заява Товариства з обмеженою відповідальністю "Гранд індастріал груп" із грошовими вимогами до боржника, в якій просить визнати ТОВ "Гранд індастріал груп" кредитором із вимогами на загальну суму 1 504 424, 62 грн та судовий збір - 6 056, 00 грн.
12.03.2025 через підсистему "Електронний суд" від Товариства з обмеженою відповідальністю "Акзомакс" надійшла заява про долучення до матеріалів справи докази оплати судового збору.
Розглянувши подані заяви, суд вважає за необхідне зазначити наступне.
Відповідно до ст. 45 Кодексу України з процедур банкрутства (надалі - КУзПБ) конкурсні кредитори за вимогами, що виникли до дня відкриття провадження у справі про банкрутство, зобов`язані подати до господарського суду письмові заяви з вимогами до боржника, а також документи, що їх підтверджують, протягом 30 днів з дня офіційного оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство.
Відлік строку на заявлення грошових вимог кредиторів до боржника починається з дня офіційного оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство.
Майнові вимоги кредиторів до боржника мають бути виражені в грошових одиницях і заявлені до господарського суду в порядку, встановленому цією статтею.
Копії відповідних заяв та доданих до них документів кредитори надсилають боржнику та розпоряднику майна.
Згідно ч. 3 ст. 45 КУзПБ заява кредитора має містити: найменування господарського суду, до якого подається заява; найменування боржника, його місцезнаходження, ідентифікаційний код юридичної особи або реєстраційний номер облікової картки платника податків, або серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті); ім`я або найменування кредитора, його місцезнаходження або місце проживання, ідентифікаційний код юридичної особи або реєстраційний номер облікової картки платника податків, або серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті); розмір вимог кредитора до боржника з окремим зазначенням суми неустойки (штрафу, пені); виклад обставин, що підтверджують вимоги до боржника, та їх обґрунтування; відомості про наявність заставного майна боржника, яке є забезпеченням вимог; перелік документів, що додаються до заяви.
До заяви в обов`язковому порядку додаються докази сплати судового збору, докази надсилання копії заяви боржнику і розпоряднику майна, а також документи, що підтверджують грошові вимоги до боржника. Заява підписується кредитором або його уповноваженим представником.
Заяви з вимогами конкурсних кредиторів або забезпечених кредиторів, подані в межах строку, визначеного частиною першою цієї статті, розглядаються господарським судом у попередньому засіданні суду.
Господарський суд зобов`язаний прийняти заяву кредитора, подану з дотриманням вимог цього Кодексу та Господарського процесуального кодексу України, про що постановляється ухвала, в якій зазначається дата попереднього засідання суду.
За наслідками розгляду заяв Антимонопольного комітету України, Товариства з обмеженою відповідальністю "Виробничо-комерційне підприємсво "Нотекс", Товариства з обмеженою відповідальністю "Роад Констракшн", Товариства з обмеженою відповідальністю "Гранд індастріал груп", Товариства з обмеженою відповідальністю "Акзомакс" з вимогами до боржника судом встановлено, що останні відповідають вимогам визначеним положеннями Кодексу України з процедур банкрутства, а відтак, суд вважає за доцільне прийняти до розгляду зазначені заяви та призначити їх до розгляду у попередньому засіданні.
Керуючись ст. ст. 45, 46 Кодексу України з процедур банкрутства, ст. ст. 73, 81, 197, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд -
ПОСТАНОВИВ:
1. Прийняти заяву Антимонопольного комітету України із грошовими вимогами до боржника у справі про банкрутство Приватної виробничо - комерційної фірми "Фіалка".
2. Прийняти заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Виробничо-комерційне підприємсво "Нотекс" із грошовими вимогами до боржника у справі про банкрутство Приватної виробничо - комерційної фірми "Фіалка".
3. Прийняти заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Роад Констракшн" із грошовими вимогами до боржника у справі про банкрутство Приватної виробничо - комерційної фірми "Фіалка".
4. Прийняти заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Гранд індастріал груп" із грошовими вимогами до боржника у справі про банкрутство Приватної виробничо - комерційної фірми "Фіалка".
5. Прийняти заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Акзомакс" із грошовими вимогами до боржника у справі про банкрутство Приватної виробничо - комерційної фірми "Фіалка".
6. Розгляд вищезазначених заяв відбудеться у попередньому засіданні на "25" березня 2025 р. на 13:30 год.
7. Засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду Рівненської області за адресою: м. Рівне, вул. Давидюка Тараса, 26-А, в залі судових засідань № 9.
8. Встановити розпоряднику майна строк до 25.03.2025 на подачу додаткового нормативно-документального обґрунтування щодо визнання або відхилення кредиторських вимог (у випадку наявності).
9. Копію ухвали надіслати боржнику, ініціюючому кредитору, розпоряднику та учасникам справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається: https://court.gov.ua/sud5019/.
Суддя А.М. Горплюк
Суд | Гощанський районний суд Рівненської області |
Дата ухвалення рішення | 13.03.2025 |
Оприлюднено | 14.03.2025 |
Номер документу | 125804099 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: банкрутство юридичної особи |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні