ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
про повернення позовної заяви
13 березня 2025 рокум. Ужгород№ 260/913/25
Cуддя Закарпатського окружного адміністративного суду Калинич Я.М., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) до Нижньоворітської громади (вул. Центральна, буд. 114, с. Нижні Ворота, Мукачівський район, Закарпатська область, 89130, код ЄДРПОУ 04349432), товариства з обмеженою відповідальністю «УК «Вітропарки України» (вул. Промислова, буд. 5Б, м. Перечин, Ужгородський район, Закарпатська область, код ЄДРПОУ 44852382) про зобов`язання вчинити дії,-
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернулася до Закарпатського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Нижньоворітської громади, товариства з обмеженою відповідальністю «УК «Вітропарки України», яким просить суд:
1. Скасувати незаконне будівництво всіх вітряків на урочищах Бескід, Рубань, Перекіп-Цоцково (на пасовищах чи близько біля них) на землях села Біласовиця, які належать всім колгоспникам (не лише двох, які були знайдені в документі 7507, так як нарили і вже бетонували за зиму вже багато котлован) 12-ц, 11-й, 10-й, 9-й, 13-1, 14-й, 15-й, ті чи інші вітряки з карти про розташування ВЕС «Нижні Ворота».
2. Не допустити забудувати вітряки ще ближче до будинку.
3. Посприяти, щоб усі винні справи ( ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , люди які продали землю колгоспників) отямились, вернули урочище Бескід, Рубань, Перекіп-Цоцково для випасання череди корів, заробляли гроші чесною працею.
4. Скасувати будівництво вітряків неподалік від урочищ Бескід, Рубань, Перекіп-Цоцково (пасовищ) на Латірській землі на урочищі «Магора» (Звіт 7502).
5. Зобов`язати товариство з обмеженою відповідальністю «УК «Вітропарки України» узгоджувати підписом ОСОБА_1 вже збудовані, або які хочуть збудувати вітротурбіни, які підвищують, або підвищать шум, хоч на один штучно зроблений децибел в гірській погоді, або якимось чином забруднюють річку чи ділянку.
Ухвалою Закарпатського окружного адміністративного суду від 17 лютого 2025 року залишено позовну заяву без руху та встановлено позивачу строк для усунення недоліків п`ять днів з моменту отримання копії даної ухвали.
Копія вказаної ухвали направлена позивачу засобами поштового зв`язку на вказану поштову адресу у позовній заяві, та вручена така 27 лютого 2025 року, що рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення.
Згідно з пунктом 1 частини четвертої статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху, у встановлений судом строк.
Враховуючи зазначене, оскільки станом на 13 березня 2025 року позивач не усунула недоліки вказані судом в ухвалі від 17.02.2025 року, то таку позовну заяву позивачем подано без додержання вимог КАС України, а тому суд вважає за необхідне повернути даний адміністративний позов позивачу.
Повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.
На підставі викладеного, керуючись статтями 169, 248 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -
УХВАЛИВ:
Позовну заяву ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) до Нижньоворітської громади (вул. Центральна, буд. 114, с. Нижні Ворота, Мукачівський район, Закарпатська область, 89130, код ЄДРПОУ 04349432), товариства з обмеженою відповідальністю «УК «Вітропарки України» (вул. Промислова, буд. 5Б, м. Перечин, Ужгородський район, Закарпатська область, код ЄДРПОУ 44852382) про зобов`язання вчинити дії - повернути позивачу.
Копію ухвали про повернення позовної заяви разом з позовною заявою та доданими до неї матеріалами надіслати позивачу.
Роз`яснити позивачу, що повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.
Відповідно до частини другої статті 256 Кодексу адміністративного судочинства України ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та може бути оскаржена в апеляційному порядку за правилами, встановленими статтями 295-297 Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя Я. М. Калинич
Суд | Закарпатський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 13.03.2025 |
Оприлюднено | 17.03.2025 |
Номер документу | 125817805 |
Судочинство | Адміністративне |
Категорія | Справи з приводу регулюванню містобудівної діяльності та землекористування, зокрема у сфері містобудування; архітектурної діяльності |
Адміністративне
Закарпатський окружний адміністративний суд
Калинич Я.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні