Ухвала
від 17.03.2025 по справі 910/4356/24
ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116 (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua

УХВАЛА

про відкриття апеляційного провадження

"17" березня 2025 р. Справа№ 910/4356/24

Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого: Кравчука Г.А.

суддів: Тарасенко К.В.

Коробенка Г.П.

розглянувши апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «Містокс»

на ухвалу Господарського суду міста Києва від 27.02.2025

за результатами розгляду заяви Товариства з обмеженою відповідальністю «Містокс» про перегляд за нововиявленими обставинами рішення Господарського суду міста Києва від 16.07.2024

у справі № 910/4356/24 (суддя Сівакова В.В.)

за позовом Заступника керівника Київської міської прокуратури в інтересах держави в особі Київської міської ради

до Товариства з обмеженою відповідальністю «Містокс»

про стягнення 978 013,61 грн,

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 27.02.2025 у справі № 910/4356/24 у задоволенні заяви Товариства з обмеженою відповідальністю «Містокс» про перегляд рішення Господарського суду міста Києва від 16.07.2024 у справі № 910/4356/24 за нововиявленими обставинами відмовлено повністю.

Рішення Господарського суду міста Києва від 16.07.2024 у справі № 910/4356/24 залишено в силі.

Не погоджуючись із прийнятою ухвалою, Товариство з обмеженою відповідальністю «Містокс» 13.03.2025 звернулось до суду з апеляційною скаргою, в якій просить ухвалу Господарського суду міста Києва від 27.02.2025 у справі № 910/4356/24 скасувати та ухвалити нове рішення, яким задовольнити заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Містокс» про перегляд рішення Господарського суду міста Києва від 16.07.2024 у справі № 910/4356/24 за нововиявленими обставинами; скасувати рішення Господарського суду міста Києва від 16.07.2024 у справі № 910/4356/24 та постановити нове рішення, яким провадження у справі закрити; вирішити питання про розподіл судових витрат.

Відповідно до Витягу з протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 14.03.2025 апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «Містокс» на ухвалу Господарського суду міста Києва від 27.02.2025 у справі № 910/4356/24 передано для розгляду колегії суддів у складі: головуючий суддя - Кравчук Г.А. (суддя-доповідач), судді: Коробенко Г.П., Тарасенко К.В.

Також скаржник просить поновити строк на апеляційне оскарження з огляду на те, що копію ухвали було отримано через електронний кабінет 03.03.2025.

Згідно з ч. 1 ст. 256 ГПК України апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів, а на ухвалу суду ? протягом десяти днів з дня його (її) проголошення.

Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Частиною 2 ст. 256 ГПК України передбачено, що учасник справи, якому повне рішення суду не було вручене у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження рішення суду ? якщо апеляційна скарга подана протягом двадцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду, ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом десяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Відповідно до ч. 5 ст. 242 ГПК України учасникам справи, які не були присутні в судовому засіданні, або якщо судове рішення було ухвалено поза межами судового засідання чи без повідомлення (виклику) учасників справи, копія судового рішення надсилається протягом двох днів з дня його складення у повному обсязі в електронній формі шляхом надсилання до електронного кабінету у порядку, визначеному законом, а в разі відсутності електронного кабінету - рекомендованим листом з повідомленням про вручення.

Пунктом 4 ст. 116 ГПК України передбачено, якщо закінчення строку припадає на вихідний, святковий чи інший неробочий день, останнім днем строку є перший після нього робочий день.

Розглянувши подане клопотання, колегія суддів апеляційного господарського суду вважає його таким, що підлягає задоволенню.

Подані матеріали є достатніми для відкриття апеляційного провадження та призначення справи до розгляду.

Заперечень проти відкриття апеляційного провадження на час постановлення даної ухвали від учасників судового провадження до суду не надійшло.

Апеляційна скарга Товариства з обмеженою відповідальністю «Містокс» оформлена у відповідності з вимогами встановленими ст. 258 ГПК України.

Враховуючи вищевикладене, Північний апеляційний господарський суд приходить до висновку про наявність підстав для відкриття апеляційного провадження у справі та призначення справи до розгляду.

Керуючись ст.ст. 234, 256, 258, 262, 263, 270 ГПК України, Північний апеляційний господарський суд,

УХВАЛИВ:

1. Клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю «Містокс» про поновлення строку на апеляційне оскарження ухвали Господарського суду міста Києва від 27.02.2025 у справі № 910/4356/24 задовольнити.

2. Поновити Товариству з обмеженою відповідальністю «Містокс» строк на апеляційне оскарження ухвали Господарського суду міста Києва від 27.02.2025 у справі № 910/4356/24.

3. Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «Містокс» на ухвалу Господарського суду міста Києва від 27.02.2025 у справі № 910/4356/24.

4. Справу № 910/4356/24 призначити до розгляду на 10 квітня 2025 року о 10 год 30 хв.

5. Засідання відбудеться у приміщенні Північного апеляційного господарського суду за адресою: 04116, м. Київ, вул. Шолуденка, 1А, зал судових засідань № 8 (другий поверх).

6. Запропонувати учасникам справи надати відзив на апеляційну скаргу протягом п`яти днів з дня вручення копії даної ухвали. Відсутність відзиву на апеляційну скаргу не перешкоджає перегляду рішення суду першої інстанції. Відзив має бути оформлений з дотриманням вимог ст. 263 ГПК України.

7. Апелянт має право подати до суду відповідь на відзив, протягом п`яти днів з дня вручення йому відзиву на апеляційну скаргу. Будь-яка письмова заява, відзив, клопотання мають бути оформленні з дотриманням вимог ст. 170 ГПК України.

8. Попередити учасників справи, що заяви, скарги і документи, подані після закінчення процесуальних строків, залишаються без розгляду. Згідно з ч. 2 ст. 169 ГПК України заяви, клопотання і заперечення подаються тільки в письмовій формі.

9. Роз`яснити учасникам справи, що юридична особа бере участь у справі через свого керівника або члена виконавчого органу, уповноваженого діяти від її імені відповідно до закону, статуту, положення (самопредставництво юридичної особи), або через представника (частина 3 ст. 56 ГПК України). Представником у суді може бути адвокат або законний представник (ч. 1 ст. 58 ГПК України).

10. Всі документи та письмові докази подаються виключно через відділ документального забезпечення Північного апеляційного господарського суду (канцелярію суду) за адресою: м. Київ, вул. Шолуденка, 1А (І поверх).

11. З урахуванням введення воєнного стану в Україні, учасники у справі можуть подати до суду заяви про розгляд апеляційної скарги за їх відсутності або про забезпечення проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів у відповідності до ст. 197 ГПК України.

10. Витребувати з Господарського суду міста Києва матеріали справи № 910/4356/24.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями Північного апеляційного господарського суду.

Головуючий суддя Г.А. Кравчук

Судді К.В. Тарасенко

Г.П. Коробенко

СудПівнічний апеляційний господарський суд
Дата ухвалення рішення17.03.2025
Оприлюднено19.03.2025
Номер документу125906901
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них

Судовий реєстр по справі —910/4356/24

Ухвала від 10.04.2025

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Кравчук Г.А.

Ухвала від 17.03.2025

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Кравчук Г.А.

Ухвала від 27.02.2025

Господарське

Господарський суд міста Києва

Сівакова В.В.

Ухвала від 27.02.2025

Господарське

Господарський суд міста Києва

Сівакова В.В.

Ухвала від 11.02.2025

Господарське

Господарський суд міста Києва

Сівакова В.В.

Ухвала від 24.01.2025

Господарське

Господарський суд міста Києва

Сівакова В.В.

Ухвала від 13.01.2025

Господарське

Господарський суд міста Києва

Сівакова В.В.

Ухвала від 28.05.2024

Господарське

Господарський суд міста Києва

Сівакова В.В.

Ухвала від 14.05.2024

Господарське

Господарський суд міста Києва

Сівакова В.В.

Ухвала від 16.04.2024

Господарське

Господарський суд міста Києва

Сівакова В.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні