ЧЕРКАСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
Номер провадження 22-ц/821/708/25 Справа № 712/7871/24
УХВАЛА
про призначення справи до розгляду
17 березня 2025 року м. Черкаси
Колегія суддів судової палати з розгляду цивільних справ Черкаського апеляційного суду в складі суддів:
Гончар Н.І., Сіренка Ю.В., Фетісової Т.Л.
заслухавши доповідь судді Гончар Н.І. про проведені підготовчі дії по апеляційній скарзі Черкаської міської ради на рішення Соснівського районного суду м. Черкаси від 06 лютого 2024 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Черкаської міської ради, треті особи: Товариство з обмеженою відповідальністю «Управлінська компанія «Нова якість» Дільниця 16», Департамент житловокомунального комплексу Черкаської міської ради, виконавчий комітет Черкаської міської ради про відшкодування шкоди,
в с т а н о в и л а:
Під час проведення підготовчих дій з`ясовано питання про склад осіб, які беруть участь у справі; визначено характер спірних правовідносин і закон, який їх регулює; з`ясовано обставини, на які посилаються учасники справи як на підставу своїх вимог і заперечень; з`ясовано, які обставини визнаються чи заперечуються учасниками справи.
Керуючись статтями 365, 366 ЦПК України, колегія суддів
п о с т а н о в и л а:
Справу призначитидо розглядуна 27травня 2025року на 10 год. 30 хв. за адресою вул. Верхня Горова, 29, м. Черкаси, 18033.
Повідомити учасників судового процесу про дату, час та місце розгляду справи.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Судді
Суд | Не вказано |
Дата ухвалення рішення | 17.03.2025 |
Оприлюднено | 20.03.2025 |
Номер документу | 125920422 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них про відшкодування шкоди, з них |
Цивільне
Черкаський апеляційний суд
Гончар Н. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні