Герб України

Ухвала від 18.03.2025 по справі 734/4650/23

Козелецький районний суд чернігівської області

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

Провадження № 2/734/29/25 Справа № 734/4650/23

У Х В А Л А

18 березня 2025 року селище Козелець

Суддя Козелецького районного суду Чернігівської області Бузунко О.А., розглянувши клопотання представника відповідача ОСОБА_1 адвоката Матвійчук Анастасії Сергіївни про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду,

в с т а н о в и в:

представник відповідача ОСОБА_1 адвокат Матвійчук Анастасія Сергіївна подала до суду клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза приміщенням суду за допомогою системи відеоконференцзв`язку.

Відповідно до ст.212 ЦПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, для чого у суді наявна технічна можливість, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи. Ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Суд вважає, що клопотання представника відповідача ОСОБА_1 адвоката Матвійчук АнастасіїСергіївни підлягає задоволенню, у зв`язку з чим необхідно розгляд справи, призначений на 19 березня 2025 року, провести в режимі відеоконференції поза приміщенням суду.

Керуючись ст.212 ЦПК України,

постановив:

Клопотання представника відповідача ОСОБА_1 адвоката Матвійчук Анастасії Сергіївни про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду задовольнити.

Судове засідання, призначене на 19березня 2025р.на 12годину 00хвилин, у цивільній справі за позовом Козелецької окружної прокуратури, поданим в інтересах держави в особі органу, уповноваженого здійснювати відповідні функції у спірних правовідносинах, Чернігівської обласної державної адміністрації до Головного управління Держгеокадастру у Чернігівської області, ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на стороні позивача, державне підприємство "Ліси України", про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою.

Копію ухвали про участь особи в судовому засіданні в режимі відеоконференції направити особам, які братимуть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Ухвала суду оскарженню не підлягає.

Суддя Олена БУЗУНКО

СудКозелецький районний суд Чернігівської області
Дата ухвалення рішення18.03.2025
Оприлюднено20.03.2025
Номер документу125921926
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: щодо усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою

Судовий реєстр по справі —734/4650/23

Ухвала від 21.07.2025

Цивільне

Чернігівський апеляційний суд

Шарапова О. Л.

Ухвала від 21.07.2025

Цивільне

Чернігівський апеляційний суд

Шарапова О. Л.

Ухвала від 30.06.2025

Цивільне

Козелецький районний суд Чернігівської області

Бузунко О. А.

Ухвала від 30.06.2025

Цивільне

Козелецький районний суд Чернігівської області

Бузунко О. А.

Ухвала від 10.06.2025

Цивільне

Козелецький районний суд Чернігівської області

Бузунко О. А.

Ухвала від 09.06.2025

Цивільне

Козелецький районний суд Чернігівської області

Бузунко О. А.

Ухвала від 19.05.2025

Цивільне

Козелецький районний суд Чернігівської області

Бузунко О. А.

Ухвала від 29.04.2025

Цивільне

Козелецький районний суд Чернігівської області

Бузунко О. А.

Ухвала від 10.04.2025

Цивільне

Козелецький районний суд Чернігівської області

Бузунко О. А.

Ухвала від 18.03.2025

Цивільне

Козелецький районний суд Чернігівської області

Бузунко О. А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні