Герб України

Ухвала від 19.03.2025 по справі 621/602/25

Зміївський районний суд харківської області

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

Справа № 621/602/25

Провадження № 2-н/621/153/25

Ухвала

Іменем України

19 березня 2025 року м. Зміїв

Суддя Зміївського районного суду Харківської області Вельможна І.В., розглянувши заяву Комунального підприємства "Зміїв-тепло" Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області про видачу судового наказу за вимогою про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за послуги з постачання теплової енергії,

в с т а н о в и в:

06.03.2025 директор КП "Зміїв-тепло" Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області звернувся до суду із заявою про видачу судового наказу за вимогою до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за послуги з постачання теплової енергії за період з 31.01.2022 по 31.01.2025 в розмірі 16 058 грн 28 к., яка виникла за адресою: АДРЕСА_1 , особовий рахунок № НОМЕР_1 .

У вступній частині заяви зазначено, що ОСОБА_1 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 .

Відповідно до пункту 2 частини 2 статті 163 Цивільного процесуального кодексу України у заяві про видачу судового наказу повинно бути зазначено повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові) (для фізичних осіб) заявника і боржника, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України заявника та боржника, реєстраційний номер облікової картки платника податків заявника та боржника (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта заявника та боржника (для фізичних осіб - громадян України), а також офіційні електронні адреси та інші дані, якщо вони відомі заявнику, які ідентифікують боржника.

Відповідно до частини 5 статті 165 Цивільного процесуального кодексу України у разі якщо боржником у заяві про видачу судового наказу вказана фізична особа, яка не має статусу підприємця, суддя не пізніше двох днів з дня надходження такої заяви, крім випадків подання заяви про видачу судового наказу в електронній формі до боржника, який має офіційну електронну адресу, звертається до відповідного органу реєстрації місця перебування та місця проживання особи щодо надання інформації про зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання фізичної особи - боржника.

Відповідно до інформації наданої сектором надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування місця проживання відділу надання адміністративних послуг Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області від 12.03.2025 вих. № 509, інформація щодо реєстрації ОСОБА_1 на території Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області відсутня.

Крім того, відповідно до інформації наданої Головним управлінням Державної міграційної служби України в Харківській області від 18.03.2025 вих. № 6301.4.3-4313/63.3-25, ОСОБА_1 , зареєстрованим не значиться.

Відповідно до частини 9 статті 165 Цивільного процесуального кодексу України у разі якщо отримана судом інформація не дає можливості встановити зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання (перебування) фізичної особи - боржника, суд відмовляє у видачі судового наказу.

З огляду на вищевикладене, враховуючи, що місце проживання (перебування) ОСОБА_1 невідомо, оскільки за зазначеною у заяві адресою боржник не зареєстрований, вбачаю підстави для відмови у видачі судового наказу.

Відповідно до частини 1 статті 166 Цивільного процесуального кодексу України відмова у видачі судового наказу з підстав, передбаченихпунктами 1, 2, 8, 9 частини першої статті 165 цього Кодексу, не є перешкодою для повторного звернення з такою самою заявою в порядку, встановленому цим розділом, після усунення її недоліків.

Керуючись статтями 3-5, 161, 163, 165, 166 Цивільного процесуального кодексу України,

у х в а л и в:

Відмовити Комунальному підприємству "Зміїв-тепло" Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області у видачі судового наказу за вимогою про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за послуги з постачання теплової енергії.

Роз`яснити заявнику, що відмова у видачі судового наказу з вказаних підстав не є перешкодою для повторного звернення з такою самою заявою в порядку, встановленому цим розділом, після усунення її недоліків.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Учасники справи, а також особи, які не брали участь у справі, якщо суд вирішив питання про їхні права, свободи, інтереси та (або) обов`язки, мають право оскаржити в апеляційному порядку ухвалу повністю або частково шляхом подання апеляційної скарги до Харківського апеляційного суду через Зміївський районний суд Харківської області протягом п`ятнадцяти днів з дня її складання.

Повний текст ухвали складено та підписано суддею 19.03.2025.

Суддя:

СудЗміївський районний суд Харківської області
Дата ухвалення рішення19.03.2025
Оприлюднено20.03.2025
Номер документу125934150
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи наказного провадження Справи щодо стягнення заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг, телекомунікаційних послуг, послуг телебачення та радіомовлення з урахуванням індексу інфляції та трьох відсотків річних, нарахованих заявником на суму заборгованості

Судовий реєстр по справі —621/602/25

Ухвала від 19.03.2025

Цивільне

Зміївський районний суд Харківської області

Вельможна І. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні