Ухвала
від 20.03.2025 по справі 307/4305/24
ТЯЧІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

307/4305/24

Провадження №1-кп/307/294/24

УХВАЛА

20 березня 2025 року м. Тячів

Тячівський районний суд Закарпатської області у складі головуючого судді ОСОБА_1 , секретар судового засідання ОСОБА_2 , розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в залі суду м. Тячів клопотання захисника обвинуваченої ОСОБА_3 ОСОБА_4 про участь у судовому засіданні у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12024071160000789 від 24 вересня 2024 року про обвинувачення ОСОБА_3 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1, 2 ст. 190 КК України, у режимі відеоконференції,

ВСТАНОВИВ:

До Тячівського районного суду Закарпатської області з Тячівської окружної прокуратури надійшов обвинувальний акт у кримінальному провадженні про обвинувачення ОСОБА_3 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1, 2 ст. 190 КК України, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань 24 вересня 2024 року за № 12024071160000789.

Підготовче судове засідання у даному кримінальному провадженні призначено на 11 годину 00 хвилин 20 березня 2025 року.

24 лютого 2025 року від захисника обвинуваченої ОСОБА_3 ОСОБА_4 надійшло клопотання про участь у судових засіданнях з розгляду кримінального провадження в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів, через територіальну віддаленість місця знаходження адвоката та зайнятістю в інших справах.

У відповідності до ч. 4ст. 107 КПК України,фіксування задопомогою технічних засобів кримінального провадження в суді не здійснювалося.

Відповідно до вимог п.1, 4-1 ч.1ст.336 КПК України, судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), у разі неможливості безпосередньої участі учасника кримінального провадження в судовому провадженні за станом здоров`я або з інших поважних причин, введення воєнного стану або під час карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України.

Приписами ч. 2ст. 336 КПК Українипередбачено, що суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження. У разі якщо сторона кримінального провадження чи потерпілий заперечує проти здійснення дистанційного судового провадження, суд може ухвалити рішення про його здійснення лише вмотивованою ухвалою, обґрунтувавши в ній прийняте рішення. Суд не має права прийняти рішення про здійснення дистанційного судового провадження, в якому поза межами приміщення суду перебуває обвинувачений, якщо він проти цього заперечує, крім випадків здійснення дистанційного судового провадження в умовах воєнного стану.

Згідно ч. 5 ст. 336 КПК України учасники кримінального провадження беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та кваліфікованого електронного підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-комунікаційну систему та/або положень, що визначають порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-комунікаційної системи.

Згідно ч. 10 ст. 336КПК України, хід і результати процесуальних дій, проведених у режимі відеоконференції, фіксуються за допомогою технічних засобів відео- та звукозапису.

Зважаючи на наведені обставини, з метою дотриманням прав обвинуваченої та її захисника, а також з метою забезпечення оперативності розгляду кримінального провадження, суд вважає за доцільне провести судове засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогоюпідсистеми відеоконференцзв`язкуЄСІТС за участю захисника ОСОБА_4 .

Керуючись ст.336,369,372 КПК України, -

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання захисника обвинуваченої ОСОБА_4 задовольнити.

Підготовче судове засідання у кримінальному провадженні про обвинувачення ОСОБА_3 увчиненні кримінальнихправопорушень,передбачених ч.1,2ст.190 ККУкраїни, призначенена 11год.00хв.20березня 2025року тавсі наступнісудові засіданняпроводити врежимі відеоконференціїпоза межамиприміщення судуз використанням підсистеми відеоконференцзв`язку ЄСІТС на сайті: https://vkz.court.gov.ua/.

Забезпечити участь захисника ОСОБА_4 в судовому засіданні в режимі відеоконференції з використанням Підсистеми відеоконференцзв`язку ЄСІТС на сайті https://vkz.court.gov.ua.

Роз`яснити, що участь в розглядів справи у режимі відеоконференції відбуватиметься з урахуванням Положення про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, зокрема підсистеми відеоконференцзв`язку.

Попередити, що відповідно ч. 6 ст. 336 КПК України ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів, переривання зв`язку тощо несе учасник кримінального провадження, який подав відповідне клопотання.

Відеоконференція проводитиметься за допомогою програмного забезпечення підсистемивідеконференцзв`язку ЄСІТС.

Копію ухвали про участь особи в судовому засіданні в режимі відеоконференції направити захиснику ОСОБА_4 .

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя ОСОБА_1

СудТячівський районний суд Закарпатської області
Дата ухвалення рішення20.03.2025
Оприлюднено21.03.2025
Номер документу125973057
СудочинствоКримінальне
КатегоріяЗлочини проти власності Шахрайство

Судовий реєстр по справі —307/4305/24

Ухвала від 20.03.2025

Кримінальне

Тячівський районний суд Закарпатської області

Стецюк М. Д.

Ухвала від 20.03.2025

Кримінальне

Тячівський районний суд Закарпатської області

Стецюк М. Д.

Ухвала від 20.03.2025

Кримінальне

Тячівський районний суд Закарпатської області

Стецюк М. Д.

Ухвала від 11.10.2024

Кримінальне

Тячівський районний суд Закарпатської області

Стецюк М. Д.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні