Ухвала
від 20.03.2025 по справі 911/105/25
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Симона Петлюри, 16/108, м. Київ, 01032, тел. (044) 235-95-51, е-mail: inbox@ko.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

"20" березня 2025 р. м. Київ Справа № 911/105/25

За позовом Південно-східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України

до Товариства з обмеженою відповідальністю «Добронова»

про стягнення 129 000, 00 грн,

Суддя В.М. Бабкіна

Без виклику представників сторін

Обставини справи:

Господарським судом Київської області розглядається справа за позовом Південно-східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України до Товариства з обмеженою відповідальністю «Добронова» про стягнення 129 000, 00 грн.

Ухвалою Господарського суду Київської області від 18.02.2025 р. (суддя Антонова В.М.) було відкладено підготовче засідання на 01.04.2025 р. о 14:20.

18.03.2025 р. через систему «Електронний суд» до Господарського суду Київської області від представника Південно-східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Оніщенко Вікторії Миколаївни надійшла заява б/н від 18.03.2025 р. (вх. № 2546 від 18.03.2025 р.) про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, в якій представник Південно-східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України просить суд надати можливість представнику позивача брати участь у всіх судових засіданнях у справі № 911/105/25 у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Згідно з протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 18.03.2025 р. для розгляду вказаної заяви було визначено суддю Господарського суду Київської області Бабкіну В.М.

Відповідно до ч. 1 ст. 197 Господарського процесуального кодексу України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

Враховуючи вищевикладене, з огляду на наявність відповідної технічної можливості у Господарського суду Київської області, суд дійшов висновку щодо задоволення заяви представника Південно-східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України про участь у всіх судових засіданнях у даній справі в режимі відеоконференції поза межами суду за допомогою власних технічних засобів.

Керуючись ст. ст. 197, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд

постановив:

1. Заяву представника Південно-східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Оніщенко Вікторії Миколаївни б/н від 18.03.2025 р. (вх. № 2546 від 18.03.2025 р.) про участь у всіх судових засіданнях у справі № 911/105/25 в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою власних технічних засобів (vkz.court.gov.ua) задовольнити.

2. Попередити Південно-східне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України, що за правилами ч. 5 ст. 197 ГПК України ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Ухвала господарського суду набирає законної сили з моменту її підписання суддею в порядку статті 235 Господарського процесуального кодексу України та оскарженню окремо від рішення суду не підлягає відповідно до ст.ст. 254, 255 ГПК України.

Ухвалу підписано 20.03.2025 р.

Суддя В.М. Бабкіна

СудГосподарський суд Київської області
Дата ухвалення рішення20.03.2025
Оприлюднено21.03.2025
Номер документу125981136
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —911/105/25

Рішення від 22.04.2025

Господарське

Господарський суд Київської області

Антонова В.М.

Ухвала від 01.04.2025

Господарське

Господарський суд Київської області

Антонова В.М.

Ухвала від 20.03.2025

Господарське

Господарський суд Київської області

Бабкіна В.М.

Ухвала від 18.02.2025

Господарське

Господарський суд Київської області

Антонова В.М.

Ухвала від 03.02.2025

Господарське

Господарський суд Київської області

Антонова В.М.

Ухвала від 29.01.2025

Господарське

Господарський суд Київської області

Антонова В.М.

Ухвала від 13.01.2025

Господарське

Господарський суд Київської області

Антонова В.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні