Герб України

Ухвала від 19.03.2025 по справі 554/5333/23

Полтавський апеляційний суд

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

ПОЛТАВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Справа № 554/5333/23 Номер провадження 22-ц/814/200/25Головуючий у 1-й інстанції Сініцин Е.М. Доповідач ап. інст. Кузнєцова О. Ю.

У Х В А Л А

19 березня 2025 року м. Полтава

Полтавський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:

головуючого судді: Кузнєцової О.Ю.,

суддів: Панченка О.О., Пікуля В.П.,

вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою представника ОСОБА_1 адвоката Тарасенка Руслана Васильовича

на ухвалу Октябрського районного суду м. Полтави від 14 травня 2024 року

по справі за позовом ОСОБА_2 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Форвард Фінансів»</a>, третя особа приватний нотаріус Києво-Святошинського нотаріального округу Грисюк Олена Василівна про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню та стягнення безпідставно набутих коштів,-

в с т а н о в и в:

Ухвалою Октябрського районного суду м. Полтави від 14 травня 2024 року позовну заяву ОСОБА_2 до товариства з обмеженою відповідальністю «Форвард Фінансів»</a> про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню та стягнення безпідставно набутих коштів залишено без розгляду.

Не погодившись із вказаною ухвалою, її в апеляційному порядку оскаржив представник ОСОБА_1 адвокат Тарасенко Р.В., подавши27.05.2024 апеляційну скаргу до Полтавського апеляційного суду.

Ухвалою Полтавського апеляційного суду від 03 червня 2024 року витребувано з Октябрського районного суду м. Полтави матеріали цивільної справи № 554/5333/23. Відкладено вирішення питань, пов`язаних з рухом апеляційної скарги, до надходження матеріалів справи. Ухвалу для виконання надіслано до Октябрського районного суду м. Полтави.

Ухвалою Октябрського районного суду м. Полтави від 09 лютого 2025 року відкрито провадження про відновлення втраченого судового провадження у цивільній справі за ОСОБА_2 до товариства з обмеженою відповідальністю «Форвард Фінансів»</a> про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню та стягнення безпідставно набутих коштів.

Ухвалою цього ж суду від 21 лютого 2025 року відновлено втрачене судове провадження за позовною заявою ОСОБА_2 до товариства з обмеженою відповідальністю «Форвард Фінансів»</a>, третя особа приватний нотаріус Києво-Святошинського нотаріального округу Грисюк Олена Василівна про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню та стягнення безпідставно набутих коштів.

Матеріали цивільної справи №554/5333/23 передано до канцелярії суду для подальшого направлення справи до Полтавського апеляційного суду.

17.03.2025 року до Полтавського апеляційного суду надійшли матеріали цивільної справи №554/5333/23 після відновлення втраченого провадження.

Апеляційна скарга за формою і змістом відповідає вимогам ст. 356 ЦПК України.

При подачі апеляційної скарги дотримано строк на апеляційне оскарження, визначенийст. 354 ЦПК України.

Підстави для залишення апеляційної скарги без руху, її повернення або відмови у відкритті апеляційного провадження відсутні.

За таких обставиКеруючись ст. ст.359,360,361 ЦПК України, -

у х в а л и в:

Відкрити апеляційне провадження у справі за апеляційною скаргою представника ОСОБА_1 адвоката Тарасенка Руслана Васильовича на ухвалу Октябрського районного суду м. Полтави від 14 травня 2024 року.

Копію ухвали про відкриття апеляційного провадження разом з копією апеляційної скарги та доданих до неї матеріалів направити учасникам справи.

Встановити учасникам справи строк на подачу відзиву на апеляційну скаргу в письмовій формі з дотриманням норм ч. 4ст. 360 ЦПК України, з доказами надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи протягом 07 днів з дня отримання копії даної ухвали.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий: О. Ю. Кузнєцова

Судді: О.О. Панченко

В.П. Пікуль

СудПолтавський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення19.03.2025
Оприлюднено24.03.2025
Номер документу126016123
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них

Судовий реєстр по справі —554/5333/23

Ухвала від 12.05.2025

Цивільне

Октябрський районний суд м.Полтави

Сініцин Е. М.

Постанова від 30.04.2025

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Бутенко С. Б.

Ухвала від 02.04.2025

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Бутенко С. Б.

Ухвала від 19.03.2025

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Кузнєцова О. Ю.

Ухвала від 21.02.2025

Цивільне

Октябрський районний суд м.Полтави

Сініцин Е. М.

Ухвала від 19.02.2025

Цивільне

Октябрський районний суд м.Полтави

Сініцин Е. М.

Ухвала від 03.06.2024

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Кузнєцова О. Ю.

Ухвала від 14.05.2024

Цивільне

Октябрський районний суд м.Полтави

Сініцин Е. М.

Ухвала від 27.07.2023

Цивільне

Октябрський районний суд м.Полтави

Сініцин Е. М.

Ухвала від 22.06.2023

Цивільне

Октябрський районний суд м.Полтави

Сініцин Е. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні