24.03.2025 Суддя Шевченко С. В.
Справа № 644/6698/24
Провадження № 2-во/644/19/25
У Х В А Л А
24 березня 2025 року Орджонікідзевський районний суд м. Харкова в складі: головуючого судді ШевченкаС.В., за участю секретаря судових засідань Кузьміної Ю.С., розглянув заяву представника позивачки ОСОБА_1 адвоката Бороденко Ксенії Олександрівни про виправлення описки в судовому рішенні,
у с т а н о в и в :
Рішенням Орджонікідзевського районного суду м. Харкова від 11.03.2025 року задоволено позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа: служба у справах дітей Шевченківської селищної військової адміністрації Куп`янського району Харківської області, про позбавлення батьківських прав, і позбавлено ОСОБА_2 батьківських прав відносно дитини ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Представник позивачки адвокат Бороденко К.О. звернулася до суду з заявою про виправлення описки в рішенні суду посилаючись на те, що в тексті судового рішення ОСОБА_4 вказана в якості представника відповідача замість представника позивачки.
Відповідно до ч. 1 ст. 269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Враховуючи, що в рішенні суду допущена описка, суд вважає за необхідне її виправити.
Керуючись ст. 269 ЦПК України, суд,
п о с т а н о в и в:
Виправити допущенув рішенніОрджонікідзевського районногосуду м.Харкова від11.03.2025року по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа: служба у справах дітей Шевченківської селищної військової адміністрації Куп`янського району Харківської області, про позбавлення батьківських прав описку, вірно вказавши, що справа розглянута за участю представника позивачки ОСОБА_1 адвоката Бороденко Ксенії Олександрівни.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разіподання апеляційноїскарги ухвала,якщо їїне скасовано,набирає законноїсили післяповернення апеляційноїскарги,відмови увідкритті чизакриття апеляційногопровадження абоприйняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга подається до Харківського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня проголошення ухвали.
Учасник справи, якому ухвала не була вручена в день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на ухвалу суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому ухвали суду.
Суддя: С.В. Шевченко
Суд | Первомайський міськрайонний суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 24.03.2025 |
Оприлюднено | 25.03.2025 |
Номер документу | 126038438 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Заява про виправлення помилки у судовому рішенні |
Цивільне
Орджонікідзевський районний суд м.Харкова
Шевченко С. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні