Герб України

Ухвала від 24.03.2025 по справі 680/143/25

Новоушицький районний суд хмельницької області

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

НОВОУШИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 680/143/25

2-о/680/20/25

УХВАЛА

про витребування доказів

"24" березня 2025 р. селище Нова Ушиця

Новоушицький районний суд Хмельницької області в складі

судді Олійник А.О., присяжних: Слободянюк Л.Ф., Трофанюка М.І.,

з участю секретаря судового засідання Максимчука С.М.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа: Новоушицька селищна рада про оголошення фізичної особи померлою,

установив:

У провадженні суду перебуває вищезазначена справа.

Представник заявника адвокат Соловей О.В. надіслав клопотання про витребування із ЄІС МВС інформації про притягнення до адміністративної або кримінальної відповідальності ОСОБА_2 , оскільки ГУНП уХмельницькій області повідомило про неможливість надання вказаної інформації.

Розгляд клопотання просив здійснювати у його та заявника відсутності, розгляд справи відкласти.

Заінтересована особа Новоушицька селищна рада Хмельницької надіслала до суду заяву про розгляд справи без участі представника.

Згідно з положеннями статті 84ЦПК України учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом.

Ухвалою суду від 25 лютого 2025 року, у тому числі, задоволено клопотання представника заявника про витребування доказів, - витребувано із ГУНП у Хмельницькій області інформацію про притягнення до адміністративної або кримінальної відповідальності ОСОБА_2 за період з 01 січня 2003 року по даний час.

З наданого ГУНП у Хмельницькій області повідомлення вбачається, що управління припинило надавати відомості щодо фізичних осіб згідно інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності на наявності судимості» та рекомендувало звернутись до служби ЄІС МВС, оскільки вони є розпорядниками запитуваної інформації.

З огляду на викладене, суд вважає за необхідне повторно витребувати запитувану судом інформацію про притягнення доадміністративної абокримінальної відповідальності ОСОБА_2 із ЄІС МВС.

Крім того, з огляду на мету заяви (оголошення фізичної особи померлою), з метою повного, всебічного, об`єктивного розгляду справи, суд керуючись частинами другою, третьою статті 294, частиною першою статті 307 ЦПК України, вважає за необхідне витребувати із Дунаєвецького відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Кам`янець-Подільському районі Хмельницької області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) відомості про наявність інформації про смерть ОСОБА_2 .

У зв`язку з необхідністю додаткового часу для витребування доказів, відсутність яких унеможливлює подальший розгляд справи, в порядку п.4 ч.2 ст.223 ЦПК України,суд вважає за необхідне розгляд справи відкласти.

Керуючись ст.ст. 84,198, 260, 294 ЦПК України, суд

постановив:

Клопотання представника заявника адвоката Солов`я О.В. про витребування доказів та відкладення розгляду справи задовольнити.

Витребувати із з Міністерства внутрішніх справ України (служба ЄІС МВС, 04050, м. Київ, вул. Дегтярівська 15Б,) інформацію про притягнення до адміністративної або кримінальної відповідальності ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця с. Тарасівка Великописарівського району Сумської області, жителя с. Рудківці, Новоушицької ТГ, Кам`янець-Подільського району, за період з 01 січня 2003 року по даний час, яку необхідно надати суду у строк до 10 квітня 2025 року.

Витребувати із Дунаєвецького відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Кам`янець-Подільському районі Хмельницької області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) відомості про наявність інформації про смерть ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця с. Тарасівка Великописарівського району Сумської області, жителя с. Рудківці, Новоушицької ТГ, Кам`янець-Подільського району, яку необхідно надати в строк до 10 квітня 2025 року.

У разінеможливості подативитребувані судомдокази увстановлений строк,-повідомити проце судіз зазначеннямпричин протягомп`яти днівз днявручення копіїухвали.

Відкласти розгляду справи до 10 год 00 хв 11 квітня 2025 року.

Ухвала набирає законної сили негайно після її підписання суддею та оскарженню не підлягає.

Суддя А. О. Олійник

Присяжні: Л.Ф. Слободянюк

М.І. Трофанюк

СудНовоушицький районний суд Хмельницької області
Дата ухвалення рішення24.03.2025
Оприлюднено26.03.2025
Номер документу126061103
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи окремого провадження Справи про визнання фізичної особи безвісно відсутньою чи оголошення її померлою

Судовий реєстр по справі —680/143/25

Рішення від 28.05.2025

Цивільне

Новоушицький районний суд Хмельницької області

Олійник А. О.

Ухвала від 23.04.2025

Цивільне

Новоушицький районний суд Хмельницької області

Олійник А. О.

Ухвала від 24.03.2025

Цивільне

Новоушицький районний суд Хмельницької області

Олійник А. О.

Ухвала від 25.02.2025

Цивільне

Новоушицький районний суд Хмельницької області

Олійник А. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні