Справа № 141/36/25
Провадження №2/141/85/25
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
(вступна та резолютивна частини)
24 березня 2025 року с-ще Оратів
Оратівський районний суд Вінницької області в складі головуючого судді Демченко І.В., при секретарі судового засідання Поліщук В.О.,
за участю сторін:
прокурора Загребельного Є.В.,
представник ГУ Держгеокадастру у Вінницькій області: не з`явився,
відповідач: не з`явився,
представник третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача, не з`явився,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду цивільну справу № 141/36/25 за позовом керівника Немирівської окружної прокуратури Вінницької області в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області до ОСОБА_1 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача: ТОВ «ТАК-АГРО», про припинення права власності на земельну ділянку шляхом її конфіскації,
Враховуючи той факт, що виготовлення повного тексту судового рішення потребує значного часу, суд проголошує вступну та резолютивну частини згідно вимог ст. 268 ЦПК України.
Керуючись ст.ст. 4, 10, 12-13, 76, 80, 89, 141, 258, 259, 263, 265, 268, 273, 351-352, 354 ЦПК України, суд
У Х В А Л И В:
Позов задовольнити.
Припинити право власності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , на земельну ділянку з цільовим призначенням: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер 0523186600:04:005:0012, площею 3,7691 га, яка розташована на території Оратівської територіальної громади Вінницького району Вінницької області, шляхом її конфіскації на користь держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області.
Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ,на користь Вінницької обласної прокуратури (21050, м. Вінниця, вул. Монастирська, 33, МФО 820172, Державна казначейська служба України, м. Київ р/р UA568201720343110002000003988, код ЄДРПОУ 02909938) витрати зі сплати судового збору в сумі 3028 (три тисячі двадцять вісім) грн 00 копійок.
Повний текст рішення суду буде складений згідно вимог ч.6 ст. 259 ЦПК України.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана до Вінницького апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Учасник справи, якому повне рішення не було вручено у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження.
Прокурор:Немирівська окружна прокуратура Вінницької області, код ЄДРПОУ 02909909, вул. Шевченка, 23, м. Немирів, Вінницька область, 22800.
Позивач:Головне управління Держгеокадастру у Вінницькій області, код ЄДРПОУ 39767547, вул. Келецька, буд. 63, м. Вінниця, Вінницька область, 21027).
Відповідач: ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , паспорт гр-на російської федерації, серія та номер: НОМЕР_2 , виданий 30.10.2001 відділом внутрішніх справ міста Заозерська Мурманської області, країна громадянства: російська федерація, адреса: АДРЕСА_1 .
Третя особа,яка незаявляє самостійнихвимог щодопредмета спора,на сторонівідповідача: Товариство з обмеженою відповідальністю «ТАК-АГРО», код ЄДРПОУ 31970268, вулСоборна, 3, м.Тетіїв, Київська область, 09800.
Суддя І. В. Демченко
Суд | Оратівський районний суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 24.03.2025 |
Оприлюднено | 26.03.2025 |
Номер документу | 126075372 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: спори про припинення права власності на земельну ділянку |
Цивільне
Оратівський районний суд Вінницької області
Демченко І. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні