ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
36000, м. Полтава, вул.Зигіна, 1, те л. (0532) 610-421, факс (05322) 2-18-60, E-mail inbox@pl.arbitr.gov.ua
У Х В А Л А
19.10.2010 С права № 8/302-5/64-22/67
за позовом Приватн ого підприємця ОСОБА_1, АДРЕСА_1
до Приватного підприє мця ОСОБА_2, АДРЕСА_2
про визнання дійсним пр авочину та стягнення 150 000,00 грн.
та за зустрічним позовом Приватного підприємця ОС ОБА_2, АДРЕСА_2
до Приватного підприєм ця ОСОБА_1, АДРЕСА_1
про визнання акту неді йсним
Суддя Георгієвський В.Д.
Представники:
від позивача: не з"явився
від відповідача: не з"явився
Розглядається позовна з аява про визнання недійсним правочину та стягнення 150000,00 г рн. та зустрічна позовна заяв а про визнання акту недійсни м.
Розглянувши матеріали спр ави, суд встановив:
Від сторін надійшла заява п ро затвердження мирової угод и та припинення провадження у справі.
До затвердження мирової уг оди господарським судом роз" яснено сторонам наслідки ві дповідної процесуальної дії .
Вказана мирова угода стосу ється лише прав і обов"язків с торін щодо предмету позову, н е суперечить законодавству , не порушує права та інтереси сторін та підлягає затвердж енню судом.
Провадження у справі підля гає припиненню відповідно до ст.80 ГПК України.
Керуючись ст.ст. 78, 80 (п.7 ч.1), ст.86 ГПК України, суд, -
У Х В А Л И В :
1. Затвердити мирову уго ду від 14.10.2010р., укладену між Прив атним підприємцем ОСОБА_1 (АДРЕСА_1) та Приватним п ідприємцем ОСОБА_2 (АДР ЕСА_2).
МИРОВА УГОДА
Ми, суб'єкт підприємниць кої діяльності - фізична особ а ОСОБА_2 та суб'єкт підпри ємницької діяльності - фізич на особа ОСОБА_1, сторони з а позовом суб'єкта підприємн ицької діяльності - фізичної особи ОСОБА_1 до суб'єкта п ідприємницької діяльності -ф ізичної особи ОСОБА_2 про визнання дійсним правочину з авдатку, укладеного 28 грудня 2 007 року та стягнення грошових коштів в розмірі 150 000 грн., та за зустрічним позовом суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи ОСОБА_2 пр о визнання дійсним акту пере дачі -прийняття від 4 квітня 2008 року та спонукання до належн ого виконання умов договору найму №27 від 1 квітня 2008 року, на підставі ст. 78 Господарського процесуального кодексу Укра їни уклали мирову угоду про н аступне:
1. Сторони визн ають, що договір найму №27 від 1 к вітня 2008 року є розірваним.
2. Сторони визнають, щ о кожною із сторін належним ч ином та в повному обсязі вико нувались
зобов'язання за д оговором найму №27 від 1 квітня 2008 року та не допускалось пору шення зобов'язання.
3. Суб'єкт підприємниць кої діяльності - фізична особ а ОСОБА_1, заявляє про відм ову від позову до суб'єкта під приємницької діяльності - фі зичної особи ОСОБА_2 про в изнання дійсним правочину за вдатку, укладеного 28 грудня 2007 року та стягнення грошових к оштів в розмірі 150 000 грн., та заяв ляє про відсутність будь - яки х претензій до суб'єкта підпр иємницької діяльності - фізи чної особи ОСОБА_2 пов'яза них з укладенням, виконанням та розірванням договору най му №27 від 1 квітня 2008 року.
4. Суб'єкт підприємниць кої діяльності ОСОБА_2 від мовляється від зустрічного п озову до суб'єкта підприємни цької діяльності ОСОБА_1 п ро визнання дійсним акту пер едачі-прийняття від 4 квітня 20 08 року та спонукання до належн ого виконання умов договору найму №27 від 1 квітня 2008 року,
5. У сторін відсутні б удь - які претензії одна щодо о дної пов'язані з укладенням, в иконанням та розірванням дог овору найму №27 від 1 квітня 2008 ро ку.
6. Сторони домовились, щ о судові витрати, пов'язані з р озглядом позову та зустрічно го позову, покладаються на ст орону, яка їх понесла, тобто, в итрати, понесені ОСОБА_1. - п окладаються на СПДФО ОСОБА _1., , витрати, понесені ОСОБ А_2. - на СПДФО ОСОБА_2. Прет ензій з приводу розподілу су дових витрат сторони не мают ь.
7. Правові насл ідки укладеної мирової угоди , відмови від позовних вимог с торонам відомі.
Суб'єкт підприємниць кої діяльності ОСОБА_2
Суб”єкт підприємницько ї діяльності О СОБА_1
2. Припинити провадження у с праві.
Суддя Георгієвсь кий В.Д.
Суд | Господарський суд Полтавської області |
Дата ухвалення рішення | 19.10.2010 |
Оприлюднено | 06.12.2010 |
Номер документу | 12610912 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Полтавської області
Георгієвський В.Д.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні