Справа № 643/4612/25
Провадження № 1-кс/643/1553/25
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
26 березня 2025 року слідчий суддя Московського районного суду м. Харкова ОСОБА_1 , за участю секретаря судових засідань ОСОБА_2 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні зали суду в м. Харкові клопотання прокурора Салтівської окружної прокуратури м. Харкова ОСОБА_3 про арешт майна у кримінальному провадженні №42025222040000001 від 15.01.2025, за ознаками складів злочинів передбачених ч. 1 ст. 366, ч. 4 ст. 191 КК України,
ВСТАНОВИВ:
Салтівською окружною прокуратурою м. Харкова здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №42025222040000001 від 15.01.2025, за ознаками складів злочинів передбачених ч. 1 ст. 366, ч. 4 ст. 191 КК України, розпочате за матеріалами Управління Служби безпеки України в Харківській області. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється групою слідчих слідчого відділу Харківського РУП №2 ГУ НП в Харківській області.
Досудове розслідування у вказаному кримінальному проваджені проводиться за фактом виявлення ознак привласнення грошових коштів під час виконання договорів про надання послуг з організації харчування, укладеного між КНП ХОР «ОКНЛ» (Замовник) та ФОП ОСОБА_4 (Виконавець), а також внесенні недостовірних даних до офіційних документів відділу кадрів та податкової звітності, а саме відомостей про фіктивне працевлаштуванні до КНП ХОР «ОКНЛ» осіб, без фактичного виконання ними трудових обов`язків, та нарахування на користь останніх заробітної плати.
З метою забезпечення повного та неупередженого досудового розслідування до Московського районного суду м. Харкова було скеровано клопотання про надання тимчасового доступу до документів за вказаним фактом, що перебувають у володінні КНП ХОР «ОКНЛ» та ФОП ОСОБА_4 , які було задоволено слідчим суддею та винесено мотивовані ухвали.
Однак, після оголошення таких ухвал володільцям документів було отримано відомості та показання осіб допитаних в якості свідків про початок знищення ряду документів пов`язаних з фактом вчинення злочину, їх приховання та спотворення, а також знищення інших доказів, зокрема відомостей наявних на персональних комп`ютерах працівників КНП ХОР ОКНЛ.
12.03.2025 слідчим суддею Московського районного суду м. Харкова було задоволено відповідне клопотання, та надано дозвіл на проведення обшуку у КНП «Обласна клінічна наркологічна лікарня» Харківської обласної ради (код ЄДРПОУ 24669110), за адресою: м. Харків, вул. Академіка Павлова, буд.46.
20.03.2025, на підставі вказаної ухвали слідчого судді, було проведено обшук за вказаною адресою, в ході якого було виявлено вичерпний перелік документації, відшукання якої мав на меті такий обшук, яку було вилучено.
Вилучена в ході вказаного обшуку документація охоплюється ухвалою слідчого судді про дозвіл на проведення такого обшуку.
Наявність у органа досудового розслідування вказаної документації має вирішальне значення для забезпечення повного досудового розслідування та доведення вини по даному провадження в подальшому.
Крім того, частину документації було вилучено у копіях, в той час коли оригінали такої документації залишено у володільця, що унеможливлює настання негативних наслідків для подальшої діяльності підприємства, та жодним чином не перешкоджає її подальшої проведення.
Прокурор разом з клопотанням подав заяву, в якій просив розглянути клопотання без його участі.
Представник власника майна КНП «Обласна клінічна наркологічна лікарня» Харківської обласної ради (код ЄДРПОУ 24669110) ОСОБА_5 в судове засідання не з`явився, про час та місце розгляду справи був належним чином повідомлений.
В зв`язку з розглядом клопотання за відсутності учасників кримінального провадження, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось відповідно до вимог ч. 4 ст. 107 КПК України.
Суд, розглянувши клопотання про арешт майна, дослідивши додані до клопотання матеріали, вважає його таким, що підлягає задоволенню.
Відповідно до ч. 2 ст. 168 КПК України тимчасове вилучення майна здійснюється під час огляду, обшуку.
Згідно ст. 167 КПК України тимчасовим вилученням майна є фактичне позбавлення підозрюваного або осіб, у володінні яких перебуває зазначене у частині другій цієї статті майно, можливості володіти, користуватися та розпоряджатися певним майном до вирішення питання про арешт майна або його повернення.
Відповідно до п.1 ч.2 ст. 167 КПК України тимчасово вилученим може бути майно у вигляді речей, документів, грошей тощо, щодо яких є достатні підстави вважати, що вони підшукані, виготовлені, пристосовані чи використовувалися як засоби чи знаряддя вчинення кримінального правопорушення та (або) зберегли на собі його сліди.
Згідно абз. 2 ч.1 ст. 170 КПК України завданням арешту майна є запобігання можливості його приховування, пошкодження, псування, знищення, перетворення, відчуження.
Згідно положень ч.2 ст. 170 КПК України арешт майна допускається з метою забезпечення збереження речових доказів.
Відповідно до ч.3 ст. 170 КПК України у випадку, передбаченому п.1 ч.2 ст. 170 КПК України арешт накладається на майно будь-якої фізичної особи за наявності підстав вважати, що воно відповідає критеріям, зазначеним у ст. 98 КПК України.
Згідно ч.1 ст.98 КПК України, речовими доказами є матеріальні об`єкти, які були знаряддям вчинення кримінального правопорушення, зберегли на собі його сліди або містять інші відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, в тому числі предмети, що були об`єктом кримінально протиправних дій, інші речі, набуті кримінально протиправним шляхом.
Постановою начальника відділення СВ Харківського РУП №2 ГУНП в Харківській області ОСОБА_6 від 21.03.2025 вилучена під час обшуку 20.03.2025 у КНП «Обласна клінічна наркологічна лікарня» Харківської обласної ради (код ЄДРПОУ 24669110) за адресою: м. Харків, вул. Академіка Павлова, 46, документація визнана речовими доказами.
Відповідно до ч.5 ст.171 КПК України клопотання слідчого, прокурора про арешт тимчасово вилученого майна повинно бути подано не пізніше наступного робочого дня після вилученого майна, інакше майно має бути негайно повернуто особі, у якої його було вилучено.
Відповідно до штампу Укрпошти від ХРУП №2 ГУНП на адресу Московського районного суду м. Харкова дане клопотання було направлено 21.03.2025, тобто на наступний робочий день після вилучення.
Відповідно ч.2 ст.173 КПК України, при вирішенні питання про арешт майна слідчий суддя, суд повинен враховувати: 1) правову підставу для арешту майна; 2) можливість використання майна як доказу у кримінальному провадженні (якщо арешт майна накладається у випадку, передбаченому пунктом 1 частини 2 статті 170 цього Кодексу); 3) наявність обґрунтованої підозри у вчиненні особою кримінального правопорушення або суспільно небезпечного діяння, що підпадає під ознаки діяння, передбаченого законом України про кримінальну відповідальність (якщо арешт майна накладається у випадках, передбачених пунктами 3, 4 частини другої статті 170 цього Кодексу).
Завданням арешту майна є запобігання можливості його приховування, пошкодження, псування, знищення, перетворення, відчуження.
При застосуванні заходів забезпечення кримінального провадження слідчий суддя повинен діяти у відповідності до вимог КПК України та судовою процедурою, гарантувати дотримання прав, свобод та законних інтересів осіб, умов, за яких жодна особа не була б піддана необґрунтованому процесуальному обмеженню.
Згідно п. 7 ч. 2 ст. 131 КПК України, заходом забезпечення кримінального провадження є арешт майна. Відповідно до ч. 5 ст. 132 КПК України, під час розгляду питання про застосування заходів забезпечення кримінального провадження сторони кримінального провадження повинні подати слідчому судді докази обставин, на які вони посилаються.
Згідно усталеної практики Європейського Суду з прав людини в контексті вищевказаних положень, володіння майном повинно бути законним (див. рішення у справі "Іатрідіс проти Греції" [ВП], заява №31107/96, п. 58, ECHR 1999-II). Вимога щодо законності у розумінні Конвенції вимагає дотримання відповідних положень національного законодавства та відповідності принципові верховенства права, що включає свободу від свавілля (див. рішення у справі "Антріш проти Франції", від 22 вересня 1994 року, Series А №296-А, п. 42, та "Кушоглу проти Болгарії", заява №48191/99, п.п. 49 - 62, від 10 травня 2007 року). Будь-яке втручання державного органу у право на мирне володіння майном повинно забезпечити "справедливий баланс" між загальним інтересом суспільства та вимогами захисту основоположних прав конкретної особи. Необхідність досягнення такого балансу відображена в цілому в структурі статті 1 Першого протоколу. Необхідного балансу не вдасться досягти, якщо на відповідну особу буде покладено індивідуальний та надмірний тягар (див., серед інших джерел, рішення від 23 вересня 1982 року у справі "Спорронг та Льонрот проти Швеції", п. п. 69 і 73, Series A N 52). Іншими словами, має існувати обґрунтоване пропорційне співвідношення між засобами, які застосовуються, та метою, яку прагнуть досягти (див., наприклад, рішення від 21 лютого 1986 року у справі "Джеймс та інші проти Сполученого Королівства", n. 50, Series A N 98).
Відповідно до практики Європейського суду, для того, щоб втручання в право власності вважалося допустимим, воно повинно служити не лише законній меті в інтересах суспільства, а повинна бути розумна співмірність між використовуваними інструментами і тією метою, на котру спрямований будь-який захід, що позбавляє особу власності. Розумна рівновага має зберігатися між загальними інтересами суспільства та вимогами дотримання основних прав особи (рішення у справі АГОСІ проти Об`єднаного Королівства). Іншими словами, заходи щодо обмеження права власності мають бути пропорційними щодо мети їх застосування.
Статтями 7, 16 КПК України встановлено, що загальною засадою кримінального провадження є недоторканість права власності. Позбавлення або обмеження права власності під час кримінального провадження здійснюється лише на підставі вмотивованого судового рішення, ухваленого в порядку, передбаченому цим Кодексом. Також, згідно положень статті 1 Першого протоколу до Європейської конвенції про захист прав та основоположних свобод людини, кожна фізична або юридична особа має право мирно володіти своїм майном, ніхто не може бути позбавлений своєї власності інакше як в інтересах суспільства і на умовах, передбачених законом і загальними принципами міжнародного права. У відповідності до усталеної практики Європейського Суду з прав людини в контексті вищевказаних положень, володіння майном повинно бути законним (див. рішення у справі «Іатрідіс проти Греції» [ВП], заява №31107/96, п. 58, ECHR 1999-II). Вимога щодо законності у розумінні Конвенції вимагає дотримання відповідних положень національного законодавства та відповідності принципові верховенства права, що включає свободу від свавілля (див. рішення у справі «Антріш проти Франції», від 22 вересня 1994 року, Series А №296-А, п. 42, та «Кушоглу проти Болгарії», заява №48191/99, пп. 49 - 62, від 10 травня 2007 року).
Будь-яке втручання державного органу у право на мирне володіння майном повинно забезпечити «справедливий баланс» між загальним інтересом суспільства та вимогами захисту основоположних прав конкретної особи. Необхідність досягнення такого балансу відображена в цілому в структурі статті 1 Першого протоколу. Необхідного балансу не вдасться досягти, якщо на відповідну особу буде покладено індивідуальний та надмірний тягар (див., серед інших джерел, рішення від 23 вересня 1982 року у справі «Спорронг та Льонрот проти Швеції», пп. 69 і 73, Series A №52). Іншими словами, має існувати обґрунтоване пропорційне співвідношення між засобами, які застосовуються, та метою, яку прагнуть досягти (див., наприклад, рішення від 21 лютого 1986 року у справі «Джеймс та інші проти Сполученого Королівства», n. 50, Series A №98).
Статтею 13 Конвенції про захист прав і основоположних свобод людини визначено, що кожен, чиї права та свободи, було порушено, має право на ефективний засіб юридичного захисту в національному органі. З норм ст. 26 КПК України випливає, що сторони кримінального провадження є вільними у використанні своїх прав у межах та у спосіб, передбачених цим Кодексом. Слідчий суддя, суд у кримінальному провадженні вирішують лише ті питання, що винесені на їх розгляд сторонами та віднесені до їх повноважень цим Кодексом.
Стороною обвинувачення доведено, що зазначене в клопотанні прокурора майно має значення для забезпечення даного кримінального провадження, за існування розумних підозр вважати, що це майно є доказом злочину, за наявності достатніх підстав вважати, що воно відповідає критеріям, зазначеним у ст. 98 КПК України. Незастосування такого заходу забезпечення кримінального провадження як арешт вказаного майна в подальшому може перешкодити кримінальному провадженню. На виконання вимог ч. 1 ст. 173 КПК України, сторона обвинувачення довела слідчому судді необхідність арешту цього майна, а також наявність ризиків, передбачених ч. 1 ст. 170 КПК України.
Застосування заходу забезпечення у вигляді арешту у вказаний спосіб відповідає належній правовій процедурі та завданням кримінального провадження.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 131-132, 170-175, 309, 395 КПК України, -
ПОСТАНОВИВ:
Клопотання прокурора Салтівської окружної прокуратури м. Харкова ОСОБА_3 - задовольнити.
Накласти арешт на майно, яке було вилучено 20.03.2025 в ході проведення обшуку у КНП «Обласна клінічна наркологічна лікарня» Харківської обласної ради (код ЄДРПОУ 24669110), за адресою: м. Харків, вул. Академіка Павлова, буд. 46, а саме
1. Копія виписки з ЄДР юридичних осіб та фізичних осіб підприємців на ФОП ОСОБА_7 3461603164 на 2 арк;
2. Копія тендерної пропозиції №1 від 04.04.2024 на 2 арк;
3. Складений вдвоє аркуш А4 з рукописним написом «спец рах» №1 всередині якого знаходиться розрахункові листи по заробітній платі за січень 2025 по наступним співробітникам : ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 .
4. Меню за 20.03.2025 2шт, 19.03.2025 2 шт, 18.03.2025 2 шт, 17.03.2025 2 шт, 16.03.2025 2 шт, 15.03.2025 2 шт, 13.03.2025 на 1 арк., А4 2 меню, 12.03.2025 2 шт, 11.03.2025 на 1 арк А4 2 меню, 06.03.2025 (копія) 1 арк А4 2 меню, 05.03.2025 2 шт, 03.03.2025 2 шт, 27.02.2025 2 шт, 26.02.2025 2 шт, 25.02.2025 2 шт, 24.02.2025 2 шт, 23.02.2025 1 шт, 22.02.2025 1 шт, 21.02.2025 1 шт, 20.02.2025 1 шт, 19.02.2025 1 шт, 18.02.2025 1 шт, 17.02.2025 1 шт, 04.02.2025 1 шт, 03.02.2025 1 шт, 02.02.2025 1 шт, 01.02.2025 1 шт, 31.01.2025 1 шт, 30.01.2025 1 шт, 29.01.2025 1 шт, 28.01.2025 1 шт, 27.01.2025 1 шт, 26.01.2025 1 шт, 25.01.2025 1 шт, 24.01.2025 1 шт, 23.01.2025 1 шт, 22.01.2025 1 шт, 21.01.2025 1 шт, копія за 20.01.2025 1 шт, 19.01.2025 1 шт, 18.01.2025 1 шт, 17.01.2025 1 шт, 16.01.2025 1 шт, копія за 15.01.2025 1 шт, 14.01.2025 1 шт, 13.01.2025 1 шт, 12.01.2025 1 шт, 11.01.2025 1 шт, 10.01.2025 1 шт, 09.01.2025 1 шт, 08.01.2025 1 шт, 07.01.2025 1 шт, 06.01.2025 1 шт, 05.01.2025 1 шт, 04.01.2025 1 шт, 03.01.2025 1 шт, 02.01.2025 1 шт, 31.12.2024 1 шт, 30.12.2024 1 шт, копія за 29.12.2024 1 шт, 28.12.2024 1 шт, 27.12.2024 1 шт, 26.12.2024 1 шт, 25.12.2024 1 шт, 24.12.2024 1 шт, 23.12.2024 1 шт, 22.12.2024 1 шт, 21.12.2024 1 шт, 20.12.2024 1 шт, 19.12.2024 1 шт, 18.12.2024 1 шт, 17.12.2024 1 шт, 16.12.2024 1 шт, 15.12.2024 1 шт, 14.12.2024 1 шт, 13.12.2024 1 шт, 12.12.2024 1 шт, 11.12.2024 1 шт, 10.12.2024 1 шт, 09.12.2024 1 шт, 08.12.2024 1 шт, 07.12.2024 2024 1 шт, 06.12.2024 1 шт, 05.12.2024 1 шт, 04.12.2024 1 шт, 03.12.2024 1 шт, 02.12.2024 1 шт, 01.12.2024 1 шт, 30.11.2024 1 шт, 29.11.2024 1 шт, 28.11.2024 1 шт, 27.11.2024 1 шт, 26.11.2024 1 шт, 25.11.2024 1 шт, 24.11.2024 1 шт, 23.11.2024 1 шт, 22.11.2024 1 шт, 21.11.2024 1 шт, 20.11.2024 1 шт, 19.11.2024 1 шт, копія за 18.11.2024 1 шт, копія за 17.11.2024 1 шт, 16.11.2024 1 шт, 15.11.2024 1 шт, 14.11.2024 1 шт, 08.11.2024 1 шт, копія на 1 арк А4 2 меню за 04.03.2025;
5. Меню вимоги за 07.03.2025, 08.03.2025, 09.03.2025, 09.03.2025, 10.03.2025 на 4 арк;
6. Видаткова накладна №15/3 від 15.03.2025 до договору №202 від 20.02.2025 на 1 арк;
7. Журнал обліку та реєстрації продуктів хворих розпочатий 22/02.2024;
8. Копія наказу №37-з від 24.01.2025 на 5 арк;
9. Копія договору №202 від 20.02.2025 на 7 арк;
10. Копія місячного графіку роботи підрозділу функціональної діагностики за березень 2025 на 1 арк;
11. Видаткові накладні №1,2,3 за 01,02,03 березня щодо поставки харчування від ФОП ОСОБА_4 5-ти разове харчування;
12. Видаткові накладні №1,2,3 за 01,02,03 березня щодо поставки харчування від ФОП ОСОБА_4 3-х разове харчування на 1 арк;
13. Дані щодо військовослужбовців які перебувають на лікуванні в КНП відділенні інтенсивної терапії з 01.03.2025 по 03.03.2025 на 3 арк;
14. Заяви на харчування по відділенню інтенсивної терапії за 01.03.2025 на 2 арк;
15. Меню вимога №4/1 від 04.03.2025 на 1 арк за період з 04.02.2025 по 20.02.2025;
16. Аркуш фомату А4 з рукописними записами по відділенням за період з 19.02 по 25.02;
17. Копії особистих медичних книжок ОСОБА_4 , ОСОБА_15 , ОСОБА_16 , ОСОБА_17 , на 2 арк;
18. Копії медичних карт огляду осіб на ОСОБА_18 , ОСОБА_16 , ОСОБА_15 , ОСОБА_4 , ОСОБА_17 , на 5 арк;
19. Заяви на харчування по відділенню невідкладних станів за 12.02.2025 2 шт, 11.02.2025 2 шт, 08.02.0205 2 шт, заяви на харчування по відділенню інтенсивної терапії за березень 2025 26 шт; заяви на харчування по 2 відділенню за березень-лютий всього 35 шт; заяви на харчування відділенню невідкладних станів за 03,02,01 6 шт; заяви на харчування по 4 наркологічному відділенню за березень 2025 всього 30 шт; заяви на харчування по 3 наркологічному відділенню за березень 30 шт; заяви на харчування по 1 наркологічному відділенню за березень 12 шт;
20. журнал реєстрації зберігання добової готової харчової продукції розпочатий 01.12.2023;
21. видаткові накладні між КНП ХОР ОКНЛ та ФОП ОСОБА_4 під скрепкою за період з 20.02.2025 по 17.03.2025 на 48 арк;
22. дані щодо військовослужбовців які перебувають на лікуванні по відділенню №4 за період з 01.03.2025 по 17.03.2025 на 17 арк;
23. дані щодо військовослужбовців які перебувають на лікуванні по відділенню інтенсивної терапії за період з 04.03.2025 по 13.03.2025 на 10 арк;
24 дані щодо військовослужбовців які перебувають на лікуванні по 2 наркологічному відділенню за період з 03.03.2025 по 19.03.2025 на 18 арк;
25. журнал по контролю за якістю готової їжі (бракеражний) розпочатий 30.12.2024;
26. видаткові накладні між КНП ХОР ОКНЛ та ОСОБА_4 оригінали та копії за період з 01.02.2025 по 12.02.2025 окремо по 3-х разовому та 5-ти разовому харчуванню;
27. відомості обліку відпуску відділенням раціонів харчування за період з 01.03.2025 по 03.03.2025 всього на 54 арк;
28. меню за лютий 2025 всього на 15 арк; меню вимоги за 20.02.2025, 21.02.2025, 22.02.2025, 23.02.2025, 17.03.2025, 10.03.2025, 11.03.2025, 12.03.2025, 13.03.2025, 14.03.2025, 15.03.2025, 16.03.2025;
29. дані щодо військовослужбовців які перебувають на лікуванні по відділенню інтенсивної терапії за період з 01.02.2025 по 21.02.2025;
30. дані щодо військовослужбовців які перебувають на лікуванні по відділенню №4 за період з 04.02.2025 по 17.02.2025;
31. дані щодо військовослужбовців які перебувають на лікуванні по 2 наркологічному відділенню за період з 04.02.2025 по 20.02.2025;
32. Доповідна щодо статистичних даних пролікованих військових за 2023-2024 роки на 1 арк;
33. Копія наказу №152-з від 3012.2024 на 2 арк;
34. Акти між КНП ХОР ОКНЛ та ФОП ОСОБА_4 без дати підписані з боку ОСОБА_4 на 2 арк;
35. Меню на листопад 2024 року на 5 арк;
36. Меню вимога на 19.03.2025, 20.03.2025;
37. Копія наказу №29-к від 31.01.2024 про звільнення на 1 арк;
38. Копія наказу №35-к від 10.05.2022 про прийом на роботу на 1 арк;
39. Копія наказу №61-к від 21.02.2023 про прийом на роботу на 1 арк;
40. Копія наказу №293-к від 28.10.2024 про прийом на роботу та прийом за сумісництвом на 1 арк;
41. Копія наказу №130-к від 27.10.2022 про прийом на роботу на 1 арк;
42. Копія наказу №129-к від 07.07.2019 про перевід на 1 арк;
43. Копія наказу №187-к від 06.09.2019 про перевід на 1 арк;
44. Посадова інструкція начальника відділу кадрів ОСОБА_19 на 3 арк;
45. Посадова інструкція головного бухгалтера ОСОБА_20 на 3 арк;
46. Посадова інструкція молодшої медичної сестри ВНС ОСОБА_21 на 2 арк;
47. Копія наказу №41-к від 27.02.2025 про звільнення на 1 арк;
48. Копія наказу №52-к від 20.03.2018 про прийом на роботу на 1 арк;
49. Посадова інструкція молодшого медичного брата ОСОБА_22 на 2 арк;
50. Копія наказу №105-к від 29.03.2024 про переведення на 1 арк;
51. Копія колективного договору КНП ХОР ОКНЛ на 2023-2027 роки на 71 арк;
52. Посадова інструкція старшої медичної сестри ВНС ОСОБА_23 на 4 арк;
53. Особова картка працівника (форми П-2) ОСОБА_21 з додатками;
54. Особова картка працівника (форми П-2) ОСОБА_24 з додатками;
55. Особова картка працівника (форми П-2) ОСОБА_23 з додатками;
56. Особова картка працівника (форми П-2) ОСОБА_25 з додатками;
57. Журнал вхідної кореспонденції з 01.01.2024 по 06.11.2024;
58. Журнал вихідної кореспонденції з 11.06.2021 по 19.03.2025 на 101 арк;
59. Особова картка працівника (форми П-2) ОСОБА_22 з додатками;
60. Книга реєстрації наказів та розпоряджень розпочата 01.01.2020 на 563 арк;
61. Накази про кадрові питання за 2023 рік з наказу №1-к по наказ 382-к у синій папці;
62. Накази про кадрові питання за 2024 рік з наказу №3-к по наказ №330-к на 377 арк.
Зберігання майна зазначеного в п.п.1.1-1.3 визначити відповідно до «Порядку зберігання речових доказів стороною обвинувачення, їх реалізації, технічної переробки, знищення, здійснення витрат, пов`язаних з їх зберіганням і пересиланням, схоронності тимчасово вилученого майна під час кримінального провадження», який затверджено постановою КМ України від 19 листопада 2012 року №1104, та «Інструкції про порядок вилучення, обліку, зберігання та передачі речових доказів у кримінальних справах, цінностей та іншого майна органами дізнання, досудового слідства і суду», затвердженої наказом № 51/401/649/471/23/125 від 27.08.2010.
Ухвала підлягає негайному виконанню.
Роз`яснити, що підозрюваний, обвинувачений, їх захисник, законний представник, інший власник або володілець майна, представник юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, які не були присутні при розгляді питання про арешт майна, мають право заявити клопотання про скасування арешту майна повністю або частково. Таке клопотання під час досудового розслідування розглядається слідчим суддею, а під час судового провадження - судом.
Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до Харківського апеляційного суду протягом 5 днів з дня її оголошення, а особою, яка не була присутньою під час проголошення ухвали в той самий строк з моменту отримання копії ухвали.
Слідчий суддя ОСОБА_1
Суд | Московський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 26.03.2025 |
Оприлюднено | 27.03.2025 |
Номер документу | 126116602 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про арешт майна |
Кримінальне
Московський районний суд м.Харкова
Задорожна А. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні