Народицький районний суд Житомирської області
Справа № 359/7371/24
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
27 березня 2025 року селище Народичі
Суддя Народицького районного суду Житомирської області Діброва О.В., розглянувши клопотання представника позивача ОСОБА_1 ОСОБА_2 про участь свідків у судовому засіданні в режимі відеоконференції,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернулась до суду із позовною заявою до ОСОБА_3 , треті особи служба у справах дітей та сім`ї Бориспільської районної державної адміністрації й служба у справах дітей та сім`ї виконавчого комітету Вороньківської сільської ради Бориспільського району Київської області та просить позбавити ОСОБА_4 батьківських прав щодо ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .
До початку проведення судового засідання представник позивача ОСОБА_1 Хлівний Ярослав Миколайович подав клопотання про участь у судовому засіданні, призначеному на 11 годину 02 квітня 2025 року, у режимі відеоконференції з Бориспільським міськрайонним судом Київської області, свідків ОСОБА_6 й ОСОБА_7 .
Вимоги клопотання мотивує територіальною віддаленістю від Народицького районного суду Житомирської області.
Відповідно до частин 1 та 5 статті 212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості. Суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом.
Враховуючи викладене та наявну технічну можливість проведення судового засідання в режимі відеоконференції, суд вважає за необхідне клопотання представника відповідача ТОВ «Орандж Вуд» Ющенка В.В. задовольнити й судове засідання провести у режимі відеоконференції з Овруцьким районним судом Житомирської області.
Керуючись статтями 212, 260, 261 ЦПК України, суд
ПОСТАНОВИВ:
Задовольнити клопотання представника позивача про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Судове засідання у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 , треті особи служба у справах дітей та сім`ї Бориспільської районної державної адміністрації й служба у справах дітей та сім`ї виконавчого комітету Вороньківської сільської ради Бориспільського району Київської області, про позбавлення батьківських прав, призначене на 11 годину 02 квітня 2025 року, провести у режимі відеоконференції з Бориспільським міськрайонним судом Київської області.
Зобов`язати Бориспільський міськрайонний суд Київської області забезпечити проведення відеоконференції за участю представника позивача ОСОБА_1 ОСОБА_2 та свідків ОСОБА_6 й ОСОБА_7 , об 11 год 00 хв 02 квітня 2025 року.
Копію ухвали направити в Бориспільський міськрайонний суд Київської області для виконання.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя:Олександр ДІБРОВА
Суд | Народицький районний суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 27.03.2025 |
Оприлюднено | 28.03.2025 |
Номер документу | 126143484 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них про позбавлення батьківських прав |
Цивільне
Народицький районний суд Житомирської області
Діброва О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні