Ухвала
від 31.03.2025 по справі 398/1847/24
ОЛЕКСАНДРІЙСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа №: 398/1847/24

провадження №: 1-кп/398/177/25

УХВАЛА

Іменем України

"31" березня 2025 р. м.Олександрія Олександрійський міськрайонний суд Кіровоградської області у складі:

головуючого судді ОСОБА_1 ,

за участю секретаря ОСОБА_2 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні залу судових засідань в м.Олександрія питання про виправлення описки в ухвалі Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області від 20.03.2025 року у справі № 398/1847/24 за обвинуваченням ОСОБА_3 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 ст.286 Кримінального кодексу України,

ВСТАНОВИВ:

У провадженні Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області знаходиться обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням ОСОБА_3 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України.

У підготовчому судовому засіданні представником потерпілого ОСОБА_4 та власника майна ОСОБА_5 подано цивільний позов до ОСОБА_3 та ПАТ «НАСК «ОРАНТА» про відшкодування моральної та матеріальної шкоди, завданої вчиненням кримінального правопорушення.

Ухвалою суду від 20.03.2025 року вказаний цивільний позов прийнято до розгляду у даному кримінальному провадженні.

При цьому, у третьому абзаці резолютивної частини ухвали суду від 20.03.2025 року помилково не було зазначено про визнання ПАТ «НАСК «ОРАНТА» цивільним відповідачем.

У судове засідання учасники кримінального провадження не з`явились, причини неявки не повідомили.

Дослідивши цивільний позов та матеріали кримінального провадження, суд приходить до наступних висновків.

Відповідно до ч.1 ст.379 КПК України суд має право за власною ініціативою або за заявою учасника кримінального провадження чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.

Згідно ч.2 ст.379 КПК України питання про внесення виправлень суд вирішує в судовому засіданні. Учасники судового провадження повідомляються про дату, час і місце засідання. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.

Зазначена описка є автоматичною, не впливає на зміст та суть прийнятого рішення, мотивів його прийняття, а тому її слід виправити.

Керуючись ст.ст.379,395 КПК України, суд,

ПОСТАНОВИВ:

Виправити описку, допущену під час винесення ухвали Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області від 20.03.2025 року у справі № 398/1847/24 за обвинуваченням ОСОБА_3 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 ст.286 Кримінального кодексу України, виклавши третій абзац її резолютивної частини такого змісту: «ОСОБА_4 , ОСОБА_5 та КП «Центральна міська лікарня м. Олександрії» Олександрійської міської ради визнати цивільними позивачами, обвинуваченого ОСОБА_3 та ПАТ «НАСК «ОРАНТА» - цивільними відповідачами.

Ухвалу може бути оскаржено до Кропивницького апеляційного суду протягом семи днів з дня її прийняття.

Суддя ОСОБА_1

СудОлександрійський міськрайонний суд Кіровоградської області
Дата ухвалення рішення31.03.2025
Оприлюднено01.04.2025
Номер документу126209324
СудочинствоКримінальне
КатегоріяЗлочини проти безпеки руху та експлуатації транспорту Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами

Судовий реєстр по справі —398/1847/24

Ухвала від 31.03.2025

Кримінальне

Олександрійський міськрайонний суд Кіровоградської області

Подоляк Я. М.

Ухвала від 20.03.2025

Кримінальне

Олександрійський міськрайонний суд Кіровоградської області

Подоляк Я. М.

Ухвала від 09.04.2024

Кримінальне

Олександрійський міськрайонний суд Кіровоградської області

Подоляк Я. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні