Справа № 296/737/22
У Х В А Л А
Іменем України
21 березня 2025 рокум. Житомир
Суддя Корольовського районного суду м. Житомира Маслак В.П., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Управління соціального захисту населення Житомирської районної державної адміністрації Житомирської області, ОСОБА_2 про визнання незаконним та скасування наказу про відсторонення від роботи і стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу,-
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернулась до суду із позовною заявою, відповідно до змісту якої просить:
- визнати незаконним та скасувати наказ № 121-К, виданий 15.11.2021р. начальником Управління соціального захисту населення Житомирської районної державної адміністрації Житомирської області Вакулюк Людмилою Іванівною про відсторонення від роботи ОСОБА_1 , головного спеціаліста Пулинського відділу № 5.
- стягнути на мою користь з відповідача - Управління соціального захисту населення Житомирської районної державної адміністрації Житомирської області, середній заробіток за весь час незаконного відсторонення від роботи, тобто з 15.11.2021р. і до дати постановлення судового рішення, із розрахунку 503,34грн. за кожний день незаконного відсторонення.
Ухвалою судді Корольовського районного суду м. Житомира від 20.01.2025р. заяву було залишено без руху та надано позивачу строк для усунення недоліків позовної заяви протягом п`яти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Ухвалу про залишення позовної заяви без руху було отримано представником одержувачем, що підтверджується листом про відстеженнявідправлення.
Проте, станом на 21.03.2025р. вимоги ухвали суду у встановлений термін залишились не виконаними.
Відповідно до ч.3 ст.185 Цивільного процесуального кодексу України (далі - ЦПК України), якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається позивачеві.
Згідно з ч.6 ст.185 ЦПК України про повернення позовної заяви суд постановляє ухвалу. Ухвалу про повернення позовної заяви може бути оскаржено. Копія позовної заяви залишається в суді.
Враховуючи, що станом на 21.03.2025р. недоліки позовної заяви не було усунуто позивачем в повному обсязі, позовна заява ОСОБА_1 підлягає поверненню.
Керуючись статтями 175, 177, 185, 260, 261, 353 ЦПК України, суддя, -
ПОСТАНОВИВ:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Управління соціального захисту населення Житомирської районної державної адміністрації Житомирської області, ОСОБА_2 про визнання незаконним та скасування наказу про відсторонення від роботи і стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу - повернути позивачу.
Копію ухвали про повернення позовної заяви, разом із позовною заявою й усіма доданими до неї матеріалами надіслати особі, яка її подала.
Повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання суддею та може бути оскаржена до Житомирського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Суддя В. П. Маслак
Суд | Корольовський районний суд м. Житомира |
Дата ухвалення рішення | 21.03.2025 |
Оприлюднено | 01.04.2025 |
Номер документу | 126213139 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них |
Цивільне
Корольовський районний суд м. Житомира
Маслак В. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні