Ухвала
від 01.04.2025 по справі 609/194/25
ШУМСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Х В А Л А

Справа № 609/194/25

2/609/165/2025

01 квітня 2025 року Шумський районний суд Тернопільської області

в складі: головуючого судді: Ковтуновича О.В.

за участю секретаря судового засідання: Сандулович О.М.

розглянувши упідготовчому судовомузасіданні вм.Шумськ цивільну справу №609/194/25 за позовом ОСОБА_1 до Великодедеркальської сільської ради про визнання права власності на спадкове майно в порядку спадкування за законом, -

В С Т А Н О В И В :

Шумським районнимсудом Тернопільськоїобласті впорядку загального позовного провадження розглядається цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до Великодедеркальської сільської ради про визнання права власності на спадкове майно в порядку спадкування за законом.

Ухвалою Шумського районного суду Тернопільської області від 03 березня 2025 року постановлено прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі, підготовче судове засіданні призначити на 01 квітня 2025 року на 09 год. 30 хв. Витребувати у Шумському відділі державної реєстрації актів цивільного стану у Кременецькому районі Тернопільської області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції актові записи про народження ОСОБА_2 та ОСОБА_3 , складені Радошівською сільською радою Шумського району Тернопільської області.

Станом на 01 квітня 2025 року до суду витребувана інформація від Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції не надходила, що свідчить про невиконня ухвали суду від 03 березня 2025року.

Учасники справи у підготовче судове засідання не з`явилися, однак подали до суду заяви про розгляд справи за їх відсутності.

Дослідивши матеріали цивільної справи суд приходить до наступного висновку.

Відповідно до ч. 1 ст. 2 ЦПК України завданням цивільного судочинства є справедливий, неупереджений та своєчасний розгляд і вирішення цивільних справ з метою ефективного захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб, інтересів держави.

Згідно з ч. ч. 1, 2 ст. 12 ЦПК України цивільне судочинство здійснюється на засадах змагальності сторін. Учасники справи мають рівні права щодо здійснення всіх процесуальних прав та обов`язків, передбачених законом.

Пункт 4 ч. 5 ст.12ЦПКУкраїни передбачає, що суд, зберігаючи об`єктивність і неупередженість, сприяє учасникам судового процесу в реалізації ними прав, передбачених цим Кодексом.

Відповідно до ст.76ЦПКУкраїни доказами є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення сторін, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи. Ці дані встановлюються такими засобами: письмовими, речовими і електронними доказами; висновками експертів; показаннями свідків.

За результатами судового засідання, з метою забезпечення змагальності сторін, правильного, повного та всебічного встановлення обставин, забезпечення права сторін на справедливий і неупереджений розгляд справи, а також з метою отримання вказаної інформації суд вважає за необхідне відкласти судове засідання з розгляду зазначеної справи.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 223, 247 ЦПК України, суддя -

П О С Т А Н О В И В :

Відкласти підготовчезасідання цивільноїсправи запозовом ОСОБА_1 до Великодедеркальської сільської ради про визнання права власності на спадкове майно в порядку спадкування за законом на 01 травня 2025 року на 09 год. 30 хв., яка буде розглядатися в приміщенні Шумського районного суду Тернопільської області.

Викликати осіб, які беруть участь у справі. Неявка у судове засідання будь-якого учасника справи за умови, що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті, крім випадків, визначенихстаттею 223 Цивільного процесуального кодексу України.

Повторно витребувати у Шумському відділі державної реєстрації актів цивільного стану у Кременецькому районі Тернопільської області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції актові записи про народження ОСОБА_2 та ОСОБА_3 , складені Радошівською сільською радою Шумського району Тернопільської області.

Витребувану інформацію направити на адресу Шумського районного суду Тернопільської області до01 травня 2025 року.

В разі неможливості подати доказ у встановлений строк, повідомити суд протягом п`яти днів з дня отримання ухвали із вказівкою строку коли доказ буде надано.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.

Суддя: Олег КОВТУНОВИЧ

СудШумський районний суд Тернопільської області
Дата ухвалення рішення01.04.2025
Оприлюднено02.04.2025
Номер документу126228712
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них за законом.

Судовий реєстр по справі —609/194/25

Ухвала від 01.05.2025

Цивільне

Шумський районний суд Тернопільської області

Ковтунович О. В.

Ухвала від 01.04.2025

Цивільне

Шумський районний суд Тернопільської області

Ковтунович О. В.

Ухвала від 03.03.2025

Цивільне

Шумський районний суд Тернопільської області

Ковтунович О. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні