Ухвала
від 03.04.2025 по справі 518/2402/24
ШИРЯЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Ширяївський районний суд Одеської області

03.04.2025 Справа №: 518/2402/24 Провадження № 2/518/117/2025

УХВАЛА

03.04.2025 року селище Ширяєве

Суддя Ширяївського районного суду Одеської області Гуржій А.В. розглянувши заяву представника позивача адвоката Жмурко Світлани Леонідівни про проведення судового засідання у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів,

ВСТАНОВИВ:

У провадженні Ширяївського районного суду Одеської області перебуває цивільна справа за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання право власності на земельну ділянку і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибну земельну ділянку).

Ширяївським районним судом Одеської області оголошено перерву у підготовчому судовому засіданні у справі до 14:00 години 03.04.2025 року.

До суду надійшла заява представника позивача адвоката Жмурко Світлани Леонідівни про проведення судового засідання по даній справі у режимі відеоконференції.

Відповідно до ч. 2-5 ст. 212 ЦПК України учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи. Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного цифрового підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему. Підтвердження особи учасника справи здійснюється із застосуванням електронного підпису, а якщо особа не має такого підпису, то у порядку, визначеному Законом України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус" або Державною судовою адміністрацією України. Ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Отже, цивільним процесуальним законодавством регламентовано право учасника цивільного процесу на участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 212, 259-261 ЦПК України, суд

ПОСТАНОВИВ:

Заяву представника позивача адвоката Жмурко С.Л. про участь у судовому засіданні у режимі відеоконференції поза межами приміщення з використанням власних технічних засобів задовольнити.

Провести підготовчесудове засіданняу цивільнійсправі запозовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 провизнання правовласності наземельну ділянкуі обслуговуванняжилого будинку,господарських будівельі споруд(присадибнуземельну ділянку),призначене на14:00год. 03.04.2025 р. за участю представника позивача в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Модератору повідомити Жмурко С.Л. про проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів у визначені дату та час та роз`яснити, що ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя А.В. Гуржій

СудШиряївський районний суд Одеської області
Дата ухвалення рішення03.04.2025
Оприлюднено04.04.2025
Номер документу126316602
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них: про приватну власність, з них: визнання права власності

Судовий реєстр по справі —518/2402/24

Ухвала від 03.04.2025

Цивільне

Ширяївський районний суд Одеської області

Гуржій А. В.

Ухвала від 03.04.2025

Цивільне

Ширяївський районний суд Одеської області

Гуржій А. В.

Ухвала від 17.03.2025

Цивільне

Ширяївський районний суд Одеської області

Гуржій А. В.

Ухвала від 06.03.2025

Цивільне

Ширяївський районний суд Одеської області

Гуржій А. В.

Ухвала від 28.02.2025

Цивільне

Ширяївський районний суд Одеської області

Гуржій А. В.

Ухвала від 06.01.2025

Цивільне

Ширяївський районний суд Одеської області

Гуржій А. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні