Ухвала
від 03.04.2025 по справі 640/11050/19
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа № 640/11050/19

УХВАЛА

03 квітня 2025 рокум. Хмельницький

Хмельницький окружний адміністративний суд в особі головуючого-судді Шевчука О.П. розглянувши адміністративну справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Трансгруп" до Головного управління Державної фіскальної служби у м. Києві скасування податкового повідомленя - рішення,

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 18 липня 2019 року відкрито провадження в адміністративній справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Трансгруп" до Головного управління Державної фіскальної служби у м. Києві про скасування податкового повідомлення - рішення.

На підставі пункту 2 розділу ІІ "Прикінцеві та перехідні положення" Закону №2825-IX (в редакції Закону №3863-ІХ) та Порядку передачі судових справ, нерозглянутих Окружним адміністративним судом міста Києва, затвердженого наказом Державної судової адміністрації України від 16.09.2024 № 399, проведено автоматизований розподіл адміністративних справ, які не розглянуті окружним адміністративним судом міста Києва, між окружними адміністративними судами України.

За результатами розподілу, справа №640/11050/19 передана на розгляд та вирішення Хмельницького окружного адміністративного суду.

Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями Хмельницького окружного адміністративного суду головуючим суддею визначено Шевчука О.П.

Ухвалою Хмельницького окружного адміністративного суду від 17 березня 2025 року Прийняти до провадження адміністративну справу № 640/11050/19 за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Трансгруп" до Головного управління Державної фіскальної служби у м. Києві, про скасування податкового повідомлення - рішення.

Суд встановив, що Головне управління ДПС України у м. Києві є процесуальним правонаступником Головного управління Державної фіскальної служби у м. Києві.

Відповідно до ст. 52 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) у разі вибуття або заміни сторони чи третьої особи у відносинах, щодо яких виник спір, суд допускає на будь-якій стадії судового процесу заміну відповідної сторони чи третьої особи її правонаступником. Усі дії, вчинені в адміністративному процесі до вступу правонаступника, обов`язкові для нього в такій самій мірі, у якій вони були б обов`язкові для особи, яку він замінив.

На підставі ст.52 КАС України з врахуванням перебування позивача в стані припинення, що підтверджується відповіддю з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань №1261509 від 03.04.2025 замінити на процесуального правонаступника Головне управління ДПС у м. Києві, ідентифікаційний код 44116011.

Позивач та відповідач уповноважених представників в підготовче судове засідання по справі не направили, про причини неявки суд не повідомили, що є підставою для відкладення розгляду справи на іншу дату, в зв`язку із першою неявкою згідно положень ст.205 КАС України.

Керуючись статтями 52, 205,248, 256 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

УХВАЛИВ:

Замінити відповідача - Головне управління Державної фіскальної служби України у м. Києві на його правонаступника - Головне управління ДПС України у м. Києві (код ЄДРПОУ 44116011, адреса: 04116, м. Київ, вул. Шолуденка, 33/19).

Відкласти підготовче судове засідання на 23.04.2025 р. о 11:00 год. в приміщенні Хмельницького окружного адміністративного суду за адресою м. Хмельницький, вул. Козацька, 42.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Сьомого апеляційного адміністративного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її підписання.

Головуючий суддя О.П. Шевчук

СудХмельницький окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення03.04.2025
Оприлюднено07.04.2025
Номер документу126341877
СудочинствоАдміністративне
КатегоріяСправи з приводу адміністрування податків, зборів, платежів, а також контролю за дотриманням вимог податкового законодавства, зокрема щодо адміністрування окремих податків, зборів, платежів, з них зупинення реєстрації податкових накладних

Судовий реєстр по справі —640/11050/19

Ухвала від 03.04.2025

Адміністративне

Хмельницький окружний адміністративний суд

Шевчук О.П.

Ухвала від 02.04.2025

Адміністративне

Хмельницький окружний адміністративний суд

Шевчук О.П.

Ухвала від 17.03.2025

Адміністративне

Хмельницький окружний адміністративний суд

Шевчук О.П.

Ухвала від 18.02.2020

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Смолій І.В.

Ухвала від 15.08.2019

Кримінальне

Харківський апеляційний суд

Курило О. М.

Ухвала від 27.08.2019

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Смолій І.В.

Ухвала від 18.07.2019

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Смолій І.В.

Ухвала від 26.06.2019

Кримінальне

Харківський апеляційний суд

Савченко І. Б.

Ухвала від 04.07.2019

Кримінальне

Харківський апеляційний суд

Савченко І. Б.

Ухвала від 24.06.2019

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Смолій І.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні