Ухвала
від 01.04.2025 по справі 496/6268/24
БІЛЯЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 496/6268/24

Провадження № 2/496/1178/25

У Х В А Л А

01 квітня 2025 року Біляївський районний суд Одеської області в складі:

слідчого судді Буран В.М.,

за участю секретаря Бойчук Р.Д.,

розглянувши у підготовчому судовому засіданні цивільний позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа: орган опіки та піклування Вигодянської сільської ради Одеського району Одеської області про позбавлення батьківських прав,

У С Т А Н О В И В:

В провадженні суду розглядається вказана справа.

При розгляді судом спорів щодо позбавлення батьківських прав обов`язковою є участь органу опіки та піклування, представленого належною юридичною особою. Орган опіки та піклування подає суду письмовий висновок щодо розв`язання спору на підставі відомостей, одержаних у результаті обстеження умов проживання дитини, батьків, інших осіб, які бажають проживати з дитиною, брати участь у її вихованні, а також на підставі інших документів, які стосуються справи (ч. 4, 5 ст. 19 СК України).

Суд, ознайомившись із матеріалами справи, згідно викладених обставин вважає за потрібне, для повного, всебічного та об`єктивного розгляду справи витребувати висновок органу опіки та піклування щодо доцільності позбавлення батьківських прав відповідача, оскільки зазначені відомості необхідні для правильного вирішення спору.

Згідно ч. 3, 6 ст. 84 ЦПК України, суд своєю ухвалою витребує відповідні докази, будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду.

Враховуючи, що по справі проведені необхідні підготовчі дії, передбачені ст. 189 ЦПК України, суд вважає за можливе призначити справу до розгляду по суті.

Позивач надав до суду клопотання про проведення підготовчого засідання без її участі, не заперечував проти призначення судового розгляду.

Відповідач у підготовче засідання тричі не з`явився, про дату, час та місце судового засідання повідомлені належним чином, шляхом надіслання судових повісток за адресою реєстрації, але до суду повернулись конверти з відміткою «адресат відсутній за вказаною адресою». Також, судом було здійснено виклик відповідачів до суду, шляхом створення оголошення про виклик на офіційному веб-сайті Судової влади.

Представник третьої особи в підготовче засідання не прибув, проте в матеріалах справи наявна заява про слухання справи за їх відсутності, позов підтримують.

Відповідно до ч. 2 ст. 200 ЦПК України, за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду.

Ураховуючи, що від штатної кількості 11 суддів, зараз здійснюють правосуддя тільки 7, введенням воєнного стану, відсутності поштової продукції, відсутності у складі суду секретаря судового засідання, показники навантаження перевищують нормативні у 5 разів, а також відпустку у травні-червня, суд першої інстанції позбавлений можливості вирішити питання про призначення справи до розгляду та розглянути у строки, передбачені національним законом.

Керуючись ст. 84, 189, 200, 258, 259, 260 ЦПК України, -

П О С ТА Н О В И В :

Закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду по суті на 10 липня 2025 року о 09.00 годині, в приміщенні залу суду № 13.

В судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.

Витребувати у служби у справах дітей Вигодянської сільської ради Одеського району Одеської області письмовий висновок щодо доцільності позбавлення батьківських прав ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 (остання відома адреса: АДРЕСА_1 ), відносно дітей: ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_6 .

Висновок надати суду до 10 липня 2025 року.

Особи, які не мають можливості подати доказ, який витребує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов`язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п`яти днів з дня вручення ухвали.

У разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені ЦПК.

Притягнення винних осіб до відповідальності не звільняє їх від обов`язку подати витребувані судом докази.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя В.М. Буран

СудБіляївський районний суд Одеської області
Дата ухвалення рішення01.04.2025
Оприлюднено07.04.2025
Номер документу126351278
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них про позбавлення батьківських прав

Судовий реєстр по справі —496/6268/24

Ухвала від 01.04.2025

Цивільне

Біляївський районний суд Одеської області

Буран В. М.

Ухвала від 27.11.2024

Цивільне

Біляївський районний суд Одеської області

Буран В. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні