Справа № 640/22466/21
УХВАЛА
04 квітня 2025 року м. Одеса
Суддя Одеського окружного адміністративного суду Дубровна В.А., розглянувши матеріали адміністративної справи за позовом Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області до Комунального закладу Київської обласної ради "База спеціального медичного постачання" про застосування заходів реагування,
встановила:
11 серпня 2021 року до Окружного адміністративного суду міста Києва звернулось Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області (далі - позивач) до Комунального закладу Київської обласної ради "База спеціального медичного постачання", у якому просить:
- зобов`язати відповідача повністю зупинити експлуатацію вказаного об`єкта до повного усунення порушень зазначених в акті від 07.06.2021 №625.
Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 20.08.2021 р. відкрито провадження у справі, призначено розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи.
Згідно з абз.4 п.2 розділу II Прикінцеві та перехідні положення Закону України Про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва та утворення Київського міського окружного адміністративного суду від 13.12.2022 року №2825-IX (далі Закон № 2825-IX) зазначено, що інші адміністративні справи, які не розглянуті Окружним адміністративним судом міста Києва, у тому числі ті, що передані до Київського окружного адміністративного суду до набрання чинності Законом України "Про внесення зміни до пункту 2 розділу II "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва та утворення Київського міського окружного адміністративного суду" щодо забезпечення розгляду адміністративних справ", але не розподілені між суддями (крім справ, підсудність яких визначена частиною першою статті 27, частиною третьою статті 276, статтями 289-1, 289-4 Кодексу адміністративного судочинства України), передаються на розгляд та вирішення іншим окружним адміністративним судам України шляхом їх автоматизованого розподілу між цими судами з урахуванням навантаження, за принципом випадковості та відповідно до хронологічного надходження справ у порядку, визначеному Державною судовою адміністрацією України. Справи, підсудність яких визначена частиною першою статті 27, частиною третьою статті 276, статтями 289-1, 289-4 Кодексу адміністративного судочинства України, до початку роботи Київського міського окружного адміністративного суду розглядаються та вирішуються Київським окружним адміністративним судом.
На виконання положень пункту 2 розділу ІІ Закон № 2825-IX Окружний адміністративний суд міста Києва супровідним листом № 03-19/38062/23 від 21.12.2023 року скерував за належністю матеріали справи № 640/22466/21 до Київського окружного адміністративного суду.
На підставі Порядку передачі судових справ, нерозглянутих Окружним адміністративним судом міста Києва, затвердженого наказом Державної судової адміністрації України від 16.09.2024 № 399, справу № 640/22466/21 передано на розгляд до Одеського окружного адміністративного суду.
Протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 31.03.2025 матеріали справи № 640/22466/21 передано на розгляд головуючої судді Дубровній В.А.
Відповідно до ст. 31 КАС України у разі зміни складу суду на стадії підготовчого провадження розгляд справи починається спочатку, за винятком випадків, передбачених цим Кодексом. У разі зміни складу суду на стадії розгляду справи по суті суд повторно розпочинає розгляд справи по суті, крім випадку, коли суд ухвалить рішення про повторне проведення підготовчого провадження.
Керуючись ст. ст. 31, 252-267 КАС України,
ухвалила:
Прийняти до провадження адміністративну справу за позовом Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області (вул. Межигірська, буд. 8, м. Київ, 04071, ЄДРПОУ 38537963) до Комунального закладу Київської обласної ради "База спеціального медичного постачання" (вул. Герцена, буд. 31, м. Київ, 04050, код ЄДРПОУ 02125740) про застосування заходів реагування.
Продовжити розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження відповідно до частини 5 статті 262 КАС України.
У зв`язку з тривалістю розгляду даної справи запропонувати сторонам у справі надати суду заяви по суті спору, у т.ч. щодо підтримання позовних вимог та/або заперечень проти їх задоволення відповідно з наданням доказів на їх підтвердження.
Копію ухвали суду надіслати учасникам справи.
Ухвала оскарженню не підлягає і набирає законної сили з моменту підписання суддею.
Суддя В.А. Дубровна
Суд | Приморський районний суд м.Одеси |
Дата ухвалення рішення | 04.04.2025 |
Оприлюднено | 07.04.2025 |
Номер документу | 126372711 |
Судочинство | Адміністративне |
Категорія | Справи щодо забезпечення громадського порядку та безпеки, національної безпеки та оборони України, зокрема щодо цивільного захисту |
Адміністративне
Одеський окружний адміністративний суд
Дубровна В.А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні