Рішення
від 03.04.2025 по справі 440/9348/24
ПОЛТАВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОЛТАВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

03 квітня 2025 року м. ПолтаваСправа № 440/9348/24

Полтавський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Клочка К.І., розглянувши за правилами спрощеного позовного провадження у письмовому провадженні справу за адміністративним позовом Управління поліції охорони в Полтавській області до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,

В С Т А Н О В И В:

Управління поліції охорони в Полтавській області (надалі також позивач) звернувся до Полтавського окружного адміністративного суду з позовною заявою до ОСОБА_1 (надалі також відповідач) про стягнення заборгованості, а саме просить:

- стягнути з ОСОБА_1 на користь Управління поліції охорони в Полтавській області (адреса: 36014, м. Полтава, вул. Капітана Володимира Кісельова, 32-а, код ЄДРПОУ 40109042, р/р НОМЕР_1 в АБ «Укргазбанк»,) заборгованість в сумі 49904 грн. 33 коп.

В обґрунтування позовних вимог позивачем зазначено, що за відповідачем рахується заборгованість в сумі 49904,33 грн по відшкодуванню витрат, пов`язаних з утриманням у Вінницькому вищому професійному училищі Департаменту поліції охорони, а також по відшкодування вартості предметів однострою, яка виникла у відповідача у зв`язку зі звільненням зі служби в Національній поліції

Ухвалою Полтавського окружного адміністративного суду від 26.08.2024 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження в адміністративній справі, постановлено розгляд справи проводити за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні).

Копія ухвали суду від 26.08.2024 надіслана судом на адресу місця проживання відповідача та повернута до суду поштовою організацією з відміткою про вручення 04.09.2024.

Відповідач не скористався правом на надання відзиву на позовну заяву у строк, встановлений судом.

Ухвалою Полтавського окружного адміністративного суду від 20.09.2024 року провадження в адміністративній справі №440/9348/24 за позовом Управління поліції охорони в Полтавської області до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості зупинено до набрання законної сили судовим рішенням в адміністративній справі №440/8861/24 за позовом ОСОБА_1 до Управління поліції охорони в Полтавській області про визнання протиправними та скасування наказів, поновлення на службі, зобов`язання вчинити певні дії.

Ухвалою Полтавського окружного адміністративного суду від 02.04.2025 Клопотання Управління поліції охорони в Полтавській області про поновлення провадження у справі за позовом Управління поліції охорони в Полтавській області до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості задоволено; Поновлено провадження у справі за позовом Управління поліції охорони в Полтавській області до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.

Дослідивши матеріали справи, судом встановлено наступне.

Відповідно до витягу із наказу Управління поліції охорони в Полтавській області від 26.01.2024 року №24о/с По особовому складу ОСОБА_1 призначено поліцейським взводу № 2 роти охорони об`єктів та публічної безпеки Кременчуцького районного відділу Управління поліції охорони в Полтавській області, присвоївши спеціальне звання рядовий поліції.

31.01.2024 між Управлінням поліції охорони в Полтавській області (орган), ОСОБА_1 (поліцейський) та Вінницьким вищим професійним училищем Департаменту поліції охорони (навчальний заклад) укладено тристоронній договір №235 про підготовку та навчання поліцейського, вперше прийнятого на службу в поліції, відповідно до положень пункту 1 розділу ІІ якого виконавець зобов`язується після відрахування особи (закінчення навчання) затвердити довідку-розрахунок витрат, пов`язаних із її утриманням у вищому навчальному закладі із специфічними умовами навчання, який здійснює підготовку поліцейських, за весь термін навчання.

Згідно з положеннями пункту 2.2 розділу 2 вказаного договору орган зобов`язується перерахувати Навчальному закладу кошти на відшкодування витрат за підготовку Кандидата по факту його зарахування на навчання в розмірі 63 655,90 гривень на протязі 3 (трьох) діб після надходження рахунку.

Умовами пункту 3.4 розділу 3 вказаного договору передбачено, що у разі неприбуття за призначенням або відмови стати до роботи від до умов укладеного договору, відрахування з навчання недисциплінованість, невиконання навчального плану, небажання продовжувати або проходити навчання складання іспитів і отримання незадовільних; оцінок після закінчення курсу первинної професійної підготовки, звіт за негативними мотивами, (порушення дисципліни, службову невідповідність, за вироком суду, який набрав законної сили, тощо) чи звільнення за власним бажанням з органів національної поліції, переведення и: інших органів (установ) Національної поліції до закінчення строку, визначеного договором, у порядку встановленому чинним законодавством України компенсувати всі витрати, які здійснив Орган у зв`язку з проведенням навчання та утриманням Поліцейського в навчальному закладі, пропорційно невідпрацьованому часу.

Згідно з витягом із наказу Управління поліції охорони в Полтавській області від 20.06.2024 № 165 о/с По особовому складу ОСОБА_1 звільнено зі служби в поліції за пунктом 6 частини першої статті 77 Закону України Про національну поліцію (у зв`язку із реалізацією дисциплінарного стягнення у вигляді звільнення зі служби, накладеного відповідно до Дисциплінарного статуту Національної поліції України).

20.06.2024 відповідач ознайомилася з Наказом Управління поліції охорони в Полтавській області від 20.06.2024 № 165 о/с, що підтверджується розпискою/а.с.14/.

Відповідачу станом на день звільнення нарахована невідшкодована заборгованість за навчання у розмірі 44428,30 грн, що підтвердженою довідкою від 31.07.2024 № 3625/43/36/01-2024 /а.с.15/.

Відповідачу станом на день звільнення нарахована невідшкодована заборгованість за однострій у розмірі 5476,03 грн, що підтвердженою довідкою № 1 від 20.06.2024 /а.с.26/.

Листом Управління поліції охорони в Полтавській області №3062/43/36/01-2024 від 26.06.2024 направлено на адресу відповідача вимогу про сплату боргу на суму 49904,33 грн та була вручена відповідачу 28.06.2024 про що свідчить відмітка поштової організації.

Посилаючись на невиконання відповідачем обов`язку з відшкодування витрат у розмірі 49904,33 грн, позивач звернувся до суду з цим позовом.

Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам, що склалися між сторонами, судом встановлено наступне.

Частиною другою статті 19 Конституції України встановлено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Стаття 19 Конституції України передбачає, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Правові засади організації та діяльності Національної поліції України, статус поліцейських, а також порядок проходження служби в Національній поліції України визначає Закон України від 02.07.2015 №580-VIII "Про Національну поліцію" (далі - Закон № 580-VIII).

Згідно з частиною першою статті 17 Закону №580-VIII поліцейським є громадянин України, який склав Присягу поліцейського, проходить службу на відповідних посадах у поліції і якому присвоєно спеціальне звання поліції.

Відповідно до пункту 3 Прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв`язку з прийняттям Закону України "Про Національну поліцію" від 23 грудня 2015 року №901-VІІІ вищі навчальні заклади із специфічними умовами навчання, що належать до сфери управління Міністерства внутрішніх справ України і здійснювали навчання курсантів, слухачів, ад`юнктів та докторантів за державним замовленням з підготовки фахівців для потреб міліції, продовжують їх навчання та підготовку як фахівців для Національної поліції в межах раніше доведеного державного замовлення для потреб міліції.

Згідно з частиною четвертою статті 74 Закону України "Про Національну поліцію" особи, які навчаються за державним замовленням у вищих навчальних закладах із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, у разі дострокового розірвання контракту про здобуття освіти з будь-яких підстав, крім звільнення зі служби в поліції на підставі підпунктів 2, 4 частини першої статті 77 цього Закону, а також поліцейські, звільнені зі служби в поліції протягом трьох років після закінчення вищезазначених навчальних закладів з будь-яких підстав, крім звільнення зі служби в поліції на підставі підпунктів 2, 4 частини першої статті 77 цього Закону, відшкодовують Міністерству внутрішніх справ України витрати, пов`язані з їх утриманням у вищому навчальному закладі, в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Постановою Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2017 року №261 затверджено Порядок відшкодування особами витрат, пов`язаних з їх утриманням у вищих навчальних закладах із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських.

Цей Порядок визначає механізм відшкодування особами, які навчалися за денною формою навчання за державним замовленням (далі - особи) у вищих навчальних закладах із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських (далі - вищі навчальні заклади), витрат, пов`язаних з їх утриманням у таких закладах (далі - витрати), у разі:

дострокового розірвання контракту про здобуття освіти (далі - контракт) з будь-яких підстав, крім звільнення із служби в Національній поліції (далі - поліція) через хворобу (за рішенням медичної комісії про непридатність до служби в поліції) чи у зв`язку із скороченням штатів або проведенням організаційних заходів;

звільнення із служби в поліції протягом трьох років після закінчення вищого навчального закладу з будь-яких підстав, крім звільнення із служби в поліції через хворобу (за рішенням медичної комісії про непридатність до служби в поліції) чи у зв`язку із скороченням штатів або проведенням організаційних заходів.

Згідно з пунктом 2 Порядку витрати відшкодовуються згідно з контрактом, укладеним між вищим навчальним закладом, відповідним органом поліції та особою, яка навчалася. У разі коли особа є неповнолітньою, установлення правових відносин здійснюється відповідно до вимог Цивільного кодексу України. Типову форму контракту затверджує МВС.

Відповідно до пункту 3 відшкодування здійснюється в розмірі витрат, пов`язаних з: грошовим, продовольчим, речовим, медичним забезпеченням; оплатою комунальних послуг та спожитих енергоносіїв (тепло-, водопостачання, водовідведення, електроенергія).

Згідно з пунктом 5 Порядку після видання наказу про звільнення (відрахування з вищого навчального закладу) особи керівник органу поліції (вищого навчального закладу) або за його дорученням інша посадова особа видає зазначеній особі під підпис повідомлення із зобов`язанням протягом 30 діб з моменту отримання повідомлення відшкодувати МВС витрати із зазначенням їх розміру та реквізитів розрахункового рахунка для перерахування коштів.

З матеріалів справи судом встановлено, що згідно пунктів 3.3, 3.4 розділу 3 договору від 31.01.2024 укладеного між Управлінням поліції охорони в Полтавській області, Вінницьким вищим професійним училищем Департаменту поліції охорони та ОСОБА_1 про підготовку та навчання поліцейського, вперше прийнятого на службу в поліції, остання взяла на себе зобов`язання прибути після закінчення Навчального закладу на службу до Управління поліції охорони в Полтавській області і відпрацювати 2 (два) роки з дня укладення контракту про проходження служби в поліції, відшкодувати витрати, пов`язані з утриманням у вищому навчальному закладі у разі дострокового припинення договору, або ж звільненні зі служби в поліції.

Крім того, з повідомлення про зобов`язання відшкодувати витрати, пов`язані з утриманням в навчальному закладі, вбачається, що відповідач 28.06.2024 проінформована про зобов`язання відшкодувати витрати, пов`язані з її утриманням під час навчання у вищому навчальному закладі у добровільному порядку, реквізити отримала.

Проте, доказів добровільного відшкодування відповідачем витрат, пов`язаних з її утриманням під час навчання у вищому навчальному закладі, суду не надано.

При цьому, згідно з наявними у матеріалах справи актами прийому-здачі виконаних робіт/ послуг та розрахунком боргу від 31.07.2024 №3625/43/36/01-2024 вартість послуг з навчання відповідача в загальному розмірі складає 44428,30 грн.

За викладених обставин, суд доходить висновку про доведеність позивачем правомірності та обґрунтованості вимог про відшкодування витрат, понесених ним у зв`язку із проходженням ОСОБА_1 професійного навчання.

Щодо позовних вимог з приводу стягнення вартості однострою, суд зазначає наступне.

Відповідно до частин першої та другої статті 20 Закону №580-VIII поліцейські мають єдиний однострій. Поліцейський отримує однострій безоплатно. Зразки предметів однострою поліцейських затверджує Кабінет Міністрів України.

Частиною четвертою статті 20 Закону №580-VIII визначені правила носіння та норми належності однострою поліцейських затверджує Міністр внутрішніх справ України.

Частиною першою статті 59 Закону №580-VIII зазначено, що служба в поліції є державною службою особливого характеру, яка є професійною діяльністю поліцейських з виконання покладених на поліцію повноважень.

Відповідно до частини третьої статті 59 Закону №580-VIII Рішення з питань проходження служби оформлюються письмовими наказами по особовому складу на підставі відповідних документів, перелік та форма яких установлюються Міністерством внутрішніх справ України.

Опис і зразки предметів однострою поліцейських затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 30.09.2015 №823 "Про однострій поліцейських".

Механізм забезпечення поліцейських одностроєм згідно з нормами належності однострою поліцейських (у мирний час), організацію його використання та обліку визначає Порядок забезпечення поліцейських одностроєм (у мирний час), затверджений Наказом Міністерства внутрішніх справ України 12.09.2017 №772 (у редакції наказу Міністерства внутрішніх справ України від 24.12.2019 №1100), зареєстрований в Міністерстві юстиції України 03.10.2017 за №1224/31092 (далі - Порядок №772).

Відповідно до пункту 2 Розділу І Порядку №772 однострій - загальна назва форменого одягу поліцейського, що складається з предметів, які видаються в тимчасове користування для виконання службових завдань, тренувань, навчань, занять тощо (інвентарне майно), та предметів особистого користування, які видаються в постійне користування і не використовуються як інвентарне майно; строк носіння (експлуатації) предметів однострою - час, установлений нормами належності, протягом якого предмет має носитися або перебувати в експлуатації.

Згідно з пунктом 3 Розділу І Порядку №772 забезпечення одностроєм поліцейських здійснюється відповідними підрозділами з питань матеріально-технічного та ресурсного забезпечення (далі - підрозділ забезпечення) залежно від місця проходження служби в поліції, а саме: поліцейських, які проходять службу в органах, закладах, установах поліції, Департаменті патрульної поліції, Департаменті поліції особливого призначення "Об`єднана штурмова бригада Національної поліції України " ІНФОРМАЦІЯ_1 ", Департаменті поліції охорони та територіальних органах поліції охорони, у тому числі тих, які перебувають у розпорядженні органів, закладів, установ поліції без зайняття відповідних посад із залишенням на службі в поліції, відряджені (прикомандировані) до Верховної Ради України, Верховної Ради Автономної Республіки Крим, органів державної влади (закладів, установ) або органів місцевого самоврядування на час виконання відповідних повноважень на постійній основі із залишенням їх на службі в поліції, - підрозділами забезпечення, утвореними в цих органах, закладах, установах поліції.

Пунктом 5 Розділу І Порядку № 772 визначено, що використання предметів однострою, які не відповідають описам та зразкам, затвердженим Кабінетом Міністрів України, забороняється. Рішення щодо подальшого обліку, використання або списання таких предметів однострою приймається керівником відповідного органу поліції, ЗВО, інших державних органів, установ та організацій у встановленому законодавством порядку.

Забезпечення одностроєм у поліції здійснюється централізовано структурним підрозділом центрального органу управління поліцією з питань матеріально-технічного та ресурсного забезпечення.

Відповідно до пункту 4 Розділу ІІ Порядку №772 отримання предметів однострою здійснюється на підставі відповідного рішення керівництва поліції.

Згідно пунктів 1, 2, 3 Розділу IІІ Порядку №772 строк носіння (експлуатації) предметів однострою починає обчислюватися з дня фактичної видачі їх у користування (експлуатацію). Час зберігання предметів однострою на складі не зараховується до строку їх носіння (експлуатації). На кожного поліцейського для здійснення контролю за станом використання ним предметів однострою згідно з нормами належності та за строками їх носіння (експлуатації) оформлюється арматурна картка. Облік предметів однострою в арматурній картці ведеться з дати призначення поліцейського на відповідну посаду або зарахування на навчання до ЗВО згідно з наказом по особовому складу..

Пунктами 1, 2, 3, 4 Розділу ІV Порядку №772 зазначено, що предмети однострою особистого користування передаються поліцейським безоплатно. Предметами однострою особистого користування забезпечуються поліцейські, визначені в пункті 3 розділу I цього Порядку, із дня призначення на посаду або зарахування на навчання до ЗВО. Предмети однострою особистого користування видаються поліцейським на майбутній термін служби або з урахуванням навчання у ЗВО та на строк, що передбачений нормами належності. Чергова видача поліцейським однострою особистого користування проводиться після закінчення строків його експлуатації (носіння). Дострокова видача предметів однострою дозволяється тільки у випадках, передбачених цим Порядком. Предмети однострою, що належать до видачі поліцейським за декількома нормами, видаються за тією, строк носіння (експлуатації) за якою менший.

Відповідно до абзацу першого пункту 2 Розділу VII Порядку №772 однострій, що знаходиться в органах (закладах, установах) поліції, ЗВО, підлягає обов`язковому обліку. Облік здійснюється шляхом оформлення відповідних документів, правильного та своєчасного занесення записів до книг, карток та інших облікових документів усіх операцій з руху та змін якісного стану предметів однострою..

Пунктом 3 Розділу VII Порядку №772 зазначено, що книги та інші документи з обліку однострою оформлюються та ведуться згідно з вимогами цього Порядку і зберігаються згідно з вимогами законодавства. Упровадження облікових документів невстановленої форми заборонено .

Відповідно до абзацу першого пункту 11 Розділу VII Порядку №772 підставою для оформлення арматурної картки є наказ про призначення на посаду (зарахування на навчання) в орган (заклад, установу) поліції, ЗВО, а на поліцейського, якого переведено з іншого органу (закладу, установи), ЗВО, крім наказу, - атестат на предмети однострою.

Згідно пункту 12 Розділу VII Порядку №772 арматурні картки обліковуються в реєстрі арматурних карток. Реєстр арматурних карток нумерується, прошнуровується, скріплюється печаткою, підписується керівником підрозділу забезпечення та реєструється згідно з вимогами діловодства.

Пунктом 16 Розділу VII Порядку №772 визначено, що для видачі однострою поліцейським на підставі облікових даних арматурних карток оформлюється в одному примірнику роздавальна відомість на предмети однострою (додаток 12). З метою уникнення безпідставної видачі предметів однострою зазначений у роздавальній відомості на предмети однострою список поліцейських перевіряється посадовою особою підрозділу кадрового забезпечення. Роздавальна відомість на предмети однострою вважається виконаною, якщо згідно з нею здійснено видачу предметів однострою вказаним у ній поліцейським, повністю або частково відповідно до зазначеної кількості, її підписано всіма передбаченими посадовими особами, а дані про видачу внесено до арматурних карток поліцейських, яким було видано предмети однострою. Виконана роздавальна відомість на предмети однострою має бути передана до бухгалтерської служби органу (закладу, установи) поліції, ЗВО у строк не більше 30 днів з моменту здійснення в ній первинного запису про видачу предметів однострою поліцейським, але не пізніше останнього дня звітного місяця. Роздавальна відомість на предмети однострою, оформлена під час видачі поліцейським предметів однострою особистого користування, є підставою для складання акта списання встановленої форми та відображення інформації про проведену господарську операцію в бухгалтерському обліку відповідного органу (закладу, установи) поліції, ЗВО. Після видачі предметів однострою особистого користування забезпечується їх управлінський облік. Виконана роздавальна відомість на предмети однострою є підставою для складання акта введення в експлуатацію предметів однострою, що використовуються як інвентарне майно. В акті за потреби зазначається зведена інформація з однієї або декількох роздавальних відомостей на предмети однострою з посиланням на тотожну інформацію, що відображена в роздавальній(их) відомості(ях) на предмети однострою.

Згідно з пунктом 1 розділу V Порядку №722 відшкодування вартості предметів однострою особистого користування, строк носіння (експлуатації) яких не закінчився, здійснюється в разі звільнення поліцейського із служби з таких підстав: 1) через службову невідповідність; 2) у зв`язку з реалізацією дисциплінарного стягнення у виді звільнення із служби в поліції, накладеного відповідно до Дисциплінарного статуту Національної поліції України; 3) у разі набрання законної сили рішенням суду про притягнення до відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, або кримінального правопорушення, а також рішенням суду про визнання його активів або активів, набутих за його дорученням іншими особами, або в інших передбачених статтею 290 Цивільного процесуального кодексу України випадках необґрунтованими та їх стягнення в дохід держави; 4) за власним бажанням (крім поліцейських, які мають стаж служби в поліції 10 років і більше); 5) у зв`язку з набуттям громадянства або підданства іншої держави.

Цей спір стосується наявності підстав для стягнення з відповідача вартості предметів однострою, строк експлуатації яких не закінчився, у розмірі 5476,03грн.

Так, в силу наведених вище положень Порядку №772 у разі звільнення поліцейського зі служби у зв`язку з реалізацією дисциплінарного стягнення у виді звільнення із служби в поліції, накладеного відповідно до Дисциплінарного статуту Національної поліції України, ним повинна відшкодовуватись вартість предметів однострою особистого користування, строк експлуатації яких не закінчився.

Матеріалами справи підтверджено, що відповідач проходила службу у поліції та звільнена у зв`язку з реалізацією дисциплінарного стягнення у виді звільнення із служби в поліції, накладеного відповідно до Дисциплінарного статуту Національної поліції України.

Вартість предметів однострою, строк експлуатації яких не завершився, визначена у довідці від 20.06.2024 №1 та витягу з наказу Управління поліції охорони в Полтавській області від 20.06.2024 №615 о/с.

Відповідач обізнаний із згаданими вище наказом, про що свідчить його розписка від 20.06.2024 /а.с.14/.

Згідно з частиною першою статті 9 Кодексу адміністративного судочинства України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.

Відповідно до частини першої статті 77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення.

Зважаючи на встановлені в ході судового розгляду фактичні обставини справи та враховуючи вищенаведені норми законодавства, якими урегульовано спірні відносини, беручи до уваги обізнаність відповідача про обов`язок відшкодувати витрати на його утримання у вищому навчальному закладі, про обов`язок відшкодувати вартість предметів однострою, строк експлуатації яких не завершився відсутність добровільної сплати ним наявної заборгованості таких витрат у розмірі 49904,33 (44428,30+5476,03), суд доходить висновку про обґрунтованість позовних вимог та наявність підстав для задоволення позову.

Отже, позов Управління поліції охорони в Полтавській області належить задовольнити повністю.

Відповідно до частини другої статті 139 Кодексу адміністративного судочинства України при задоволенні позову суб`єкта владних повноважень з відповідача стягуються виключно судові витрати суб`єкта владних повноважень, пов`язані із залученням свідків та проведенням експертиз.

Таким чином, підстави для розподілу судових витрат відсутні.

На підставі викладеного, керуючись статтями 3, 6-10, 139, 229, 241-245, 262 Кодексу адміністративного судочинства України, -

У Х В А Л И В:

Позов Управління поліції охорони в Полтавській області (вул. Капітана Володимира Кісельова, 32А, м. Полтава, Полтавська область, 36014, код ЄДРПОУ 40109042) до ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_2 ) про стягнення заборгованості задовольнити повністю.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь Управління поліції охорони в Полтавській області на р/р НОМЕР_1 в АБ «Укргазбанк» заборгованість в сумі 49904 грн. 33 коп. (сорок дев`ять тисяч дев`ятсот чотири гривні тридцять три копійок).

Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Рішення може бути оскаржене до Другого апеляційного адміністративного суду в порядку, визначеному частиною восьмою статті 18, частинами сьомою-восьмою статті 44 та статтею 297 Кодексу адміністративного судочинства України.

Апеляційна скарга на дане рішення може бути подана протягом тридцяти днів з складення повного судового рішення.

Суддя К.І. Клочко

СудПолтавський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення03.04.2025
Оприлюднено07.04.2025
Номер документу126373022
СудочинствоАдміністративне
КатегоріяСправи, що виникають з відносин публічної служби, зокрема справи щодо

Судовий реєстр по справі —440/9348/24

Рішення від 03.04.2025

Адміністративне

Полтавський окружний адміністративний суд

К.І. Клочко

Ухвала від 02.04.2025

Адміністративне

Полтавський окружний адміністративний суд

К.І. Клочко

Ухвала від 20.09.2024

Адміністративне

Полтавський окружний адміністративний суд

К.І. Клочко

Ухвала від 26.08.2024

Адміністративне

Полтавський окружний адміністративний суд

К.І. Клочко

Ухвала від 08.08.2024

Адміністративне

Полтавський окружний адміністративний суд

К.І. Клочко

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні