Ухвала
від 04.04.2025 по справі 440/3502/25
ПОЛТАВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОЛТАВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

04 квітня 2025 року м. ПолтаваСправа № 440/3502/25

Суддя Полтавського окружного адміністративного суду Головко А.Б., перевіривши матеріали адміністративного позову фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 до Полтавської міської ради про визнання протиправним та скасування рішення,

В С Т А Н О В И В:

17 березня 2025 року фізична особа-підприємець ОСОБА_1 звернулася до Полтавського окружного адміністративного суду з позовною заявою до Полтавської міської ради про визнання протиправним та скасування пунктів 4, 5 рішення від 27.12.2024 "Про розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності" в частині

- припинення дії особистого строкового земельного сервітуту та припинення дії шляхом розірвання договору особистого строкового земельного сервітуту від 23.02.2024, укладеного між Полтавською міською радою та фізичною особою-підприємцем ОСОБА_1 , якими встановлене сервітутне землекористування земельною ділянкою з кадастровим номером 5310136400:03:001:0698, площею 6,0 кв. м для розміщення стаціонарної тимчасової споруди - торгового кіоску, який знаходиться за адресою АДРЕСА_1 ;

- анулювання паспорту прив`язки стаціонарної тимчасової споруди - торгового кіоску, який знаходиться за адресою АДРЕСА_1 , реєстраційний номер № 01-02-01-16/4167-2062, замовником якого є фізична особа-підприємець ОСОБА_1 .

Ухвалою суду від 24.03.2025 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження в адміністративній справі 440/153502/25. Розгляд справи ухвалено проводити за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні).

01.04.2025 представником відповідача подано клопотання про розгляд справи у судовому засіданні із викликом сторін, посилаючись на те, що характер спірних правовідносин потребує ретельного дослідження та проведення судового засідання в порядку загального позовного провадження для повного та всебічного з`ясування всіх обставин у справі, встановлення наявності чи відсутності порушень прав позивача, встановлення протиправності оспорюваного рішення.

Згідно з частиною четвертою статті 260 Кодексу адміністративного судочинства України, якщо відповідач в установлений судом строк подасть заяву із запереченнями проти розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження, суд залежно від обґрунтованості заперечень відповідача протягом двох днів із дня її надходження до суду постановляє ухвалу про: 1) залишення заяви відповідача без задоволення; 2) розгляд справи за правилами загального позовного провадження та заміну засідання для розгляду справи по суті підготовчим засіданням.

Таким чином, суд дійшов до висновку про наявність підстав для переходу до розгляду справи за правилами загального позовного провадження.

Керуючись статтями 260 Кодексу адміністративного судочинства України,

У Х В А Л И В:

Перейти до розгляду справи № 440/3502/25 за правилами загального позовного провадження.

Призначити підготовче засідання на 20 травня 2025 року на 10:00, яке відбудеться в приміщенні Полтавського окружного адміністративного суду, за адресою: 36039, м. Полтава, вул. Пушкарівська, 9/26.

Повідомити учасникам справи, що інформація щодо справи розміщена на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, адреса веб-сторінки суду: http://adm.pl.court.gov.ua.

Роз`яснити учасникам процесу, що судом у відповідності до частини 1 статті 144 Кодексу адміністративного судочинства України з метою спонукання відповідних осіб до виконання встановлених в суді правил, добросовісного виконання процесуальних обов`язків, припинення зловживання правами та запобігання створенню протиправних перешкод у здійсненні судочинства вчинюються заходи процесуального примусу, визначені статтею 145 Кодексу адміністративного судочинства України.

Ухвала оскарженню не підлягає і набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Головуючий суддя А.Б. Головко

СудПолтавський районний суд Полтавської області
Дата ухвалення рішення04.04.2025
Оприлюднено07.04.2025
Номер документу126373068
СудочинствоАдміністративне
КатегоріяСправи з приводу регулюванню містобудівної діяльності та землекористування, зокрема у сфері землеустрою; державної експертизи землевпорядної документації; регулювання земельних відносин, з них з питань здійснення публічно-владних управлінських функцій з розпорядження земельними ділянками

Судовий реєстр по справі —440/3502/25

Ухвала від 25.04.2025

Адміністративне

Полтавський окружний адміністративний суд

А.Б. Головко

Ухвала від 04.04.2025

Адміністративне

Полтавський окружний адміністративний суд

А.Б. Головко

Ухвала від 24.03.2025

Адміністративне

Полтавський окружний адміністративний суд

А.Б. Головко

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні