Ухвала
від 07.04.2025 по справі 904/1555/25
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Володимира Винниченка 1, м. Дніпро, 49027

E-mail: inbox@dp.arbitr.gov.ua, тел. (056) 377-18-49, fax (056) 377-38-63

УХВАЛА

про відмову у видачі судового наказу

07.04.2025м. Дніпро№ 904/1555/25

Суддя Господарського суду Дніпропетровської області Іванова Т.В., розглянувши

заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Еліт Снек" (67806, Одеська область, Овідіопольський район, селище міського типу Авангард, вулиця Базова, будинок 12-Д; ідентифікаційний код 42456503)

до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю "Максіфуд25" (21000, Вінницька область, місто Вінниця, шосе Хмельницьке, будинок 145, квартира 163; ідентифікаційний код 44203072)

про видачу судового наказу про стягнення 46 412,76 грн

ВСТАНОВИВ:

До Господарського суду Дніпропетровської області 02.04.2025 за допомогою системи "Електронний суд" надійшла заява Товариства з обмеженою відповідальністю "Еліт Снек" про видачу судового наказу за вимогою про стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю "Максіфуд25" 46 412,76 грн.

Розглянувши заяву про видачу судового наказу із доданими до неї документами, суд доходить висновку про наявність підстав для відмови у видачі судового наказу з огляду на таке.

Згідно із пунктом 2 часини 2 статті 150 Господарського процесуального кодексу України у заяві повинно бути зазначено повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові) (для фізичних осіб) заявника і боржника, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України заявника та боржника, реєстраційний номер облікової картки платника податків заявника та боржника (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта заявника та боржника (для фізичних осіб - громадян України), вказівку на статус фізичної особи - підприємця (для фізичних осіб - підприємців), а також інші дані, якщо вони відомі заявнику, які ідентифікують боржника, відомості про наявність або відсутність у заявника електронного кабінету.

В заяві про видачу судового наказу місцезнаходження боржника вказано як: 49017 (49111), місто Дніпро, вулиця Шиннаа, будинок 26. Однак як вбачається з відомостей, що містяться у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, місцезнаходженням боржника (ідентифікаційний код 44203072) є: 21000, Вінницька область, місто Вінниця, шосе Хмельницьке, будинок 145, квартира 163; ідентифікаційний код 44203072.

Отже, заявником при поданні до суду заяви про видачу судового наказу зазначено неправильну адресу (місцезнаходження) боржника.

Таким чином, заявником не дотримано вимог пункту 2 частини 2 статті 150 Господарського процесуального кодексу України.

Відповідно до пункту 1 частини 1 статті 152 Господарського процесуального кодексу України суддя відмовляє у видачі судового наказу, якщо заяву подано з порушеннями вимог статті 150 цього Кодексу.

З огляду на наведене, суд дійшов висновку про відмову у видачі судового наказу на підставі пункту 1 частини 1 статті 152 Господарського процесуального кодексу України.

Відмова у видачі судового наказу з підстав, передбачених пунктами 1, 2, 8, 9, частини першої статті 152 цього Кодексу, не є перешкодою для повторного звернення з такою самою заявою в порядку, встановленому цим розділом, після усунення її недоліків (частина 1 статті 153 Господарського процесуального кодексу України).

Керуючись статтею 148, пунктом 1 частини 1, частиною 2 статті 152, статтями 153, 234 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд

УХВАЛИВ:

Відмовити Товариству з обмеженою відповідальністю ""Еліт Снек" у видачі судового наказу за вимогою до Товариства з обмеженою відповідальністю "Максіфуд25" про стягнення 46 412,76 грн.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання 07.04.2024 та може бути оскаржена до Центрального апеляційного господарського суду в порядку та строки, передбачені статтями 256, 257 Господарського процесуального кодексу України.

Повну ухвалу складено 07.04.2024.

Суддя Т.В. Іванова

СудГосподарський суд Дніпропетровської області
Дата ухвалення рішення07.04.2025
Оприлюднено08.04.2025
Номер документу126391888
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи наказного провадження

Судовий реєстр по справі —904/1555/25

Ухвала від 07.04.2025

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Іванова Тетяна Вікторівна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні