Справа № 750/4730/25
Провадження № 1-кс/750/1467/25
У Х В А Л А
про відкриття провадження
08 квітня 2025 року м. Чернігів
Слідчий суддя Деснянського районного суду міста Чернігова ОСОБА_1 , розглянувши скаргу представника ГО "Центр запобігання та надзвичайних ситуацій" ОСОБА_2 , на бездіяльність уповноважених посадових осіб Чернігівської окружної прокуратури, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань за заявою представника ГО "Центр запобігання та надзвичайних ситуацій" ОСОБА_2 від 26.03.2025,-
В С Т А Н О В И В:
07.04.2025 до суду надійшла скарга представника ГО "Центр запобігання та надзвичайних ситуацій" ОСОБА_2 в якій він просить зобов`язати уповноважених посадових осіб Чернігівської окружної прокуратури, внести відомості про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань за заявою представника ГО "Центр запобігання та надзвичайних ситуацій" ОСОБА_2 від 26.03.2025.
Скарга підлягає розгляду Деснянським районним судом міста Чернігова в порядку кримінального судочинства. Форма та зміст скарги відповідає вимогам кримінального процесуального законодавства. Підстав для відмови у відкритті провадження, чи повернення скарги немає.
На підставі наведеного, керуючись ст. ст. 303, 306 КПК України,
П О С Т А Н О В И В:
Відкрити провадження за скаргою представника ГО "Центр запобігання та надзвичайних ситуацій" ОСОБА_2 , на бездіяльність уповноважених посадових осіб Чернігівської окружної прокуратури, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань за заявоюпредставника ГО"Центрзапобігання танадзвичайних ситуацій" ОСОБА_2 від 26.03.2025 та провести судове розслідування даної справи в суді.
Призначити скаргудо судовогорозгляду увідкритому судовомузасіданні на 10квітня 2025року на10год.00хв. в приміщенні Деснянського районного суду м. Чернігова (14038, м. Чернігів, пр-т Перемоги, 141, каб. 103).
В судове засідання викликати прокурора Чернігівської окружної прокуратури та представника ГО"Центрзапобігання танадзвичайних ситуацій" ОСОБА_2 , направивши їм копію даної ухвали.
Зобов`язати прокурора Чернігівської окружної прокуратури надати до початку судового засідання матеріали перевірки за заявою представника ГО "Центр запобігання та надзвичайних ситуацій" ОСОБА_2 від 26.03.2025.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя ОСОБА_3
Суд | Деснянський районний суд м.Чернігова |
Дата ухвалення рішення | 08.04.2025 |
Оприлюднено | 09.04.2025 |
Номер документу | 126419955 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за скаргами на дії та рішення правоохоронних органів, на дії чи бездіяльність слідчого, прокурора та інших осіб під час досудового розслідування бездіяльність слідчого, прокурора стосовно невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань |
Кримінальне
Деснянський районний суд м.Чернігова
Григор'єв Р. Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні