ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116 (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua
УХВАЛА
про відкриття апеляційного провадження
"08" квітня 2025 р. Справа№ 911/1306/22
Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого: Пономаренка Є.Ю.
суддів: Руденко М.А.
Кропивної Л.В.
розглянувши апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Родинна ковбаска" на рішення Господарського суду Київської області від 24.01.2025 у справі №911/1306/22 (суддя Мальована Л.Я., повний текст складено 10.03.2025) за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Родинна ковбаска" до Приватного підприємства "Хотей 2019" про стягнення 6 454 246,95 грн; за зустрічним позовом Приватного підприємства "Хотей 2019" до Товариства з обмеженою відповідальністю "Родинна ковбаска" про стягнення 419 197,87 грн попередньої оплати по договору поставки № 1104 від 01.12.2021р.,
ВСТАНОВИВ наступне.
Рішенням Господарського Київської області від 24.01.2025 у справі №911/1306/22 у задоволенні первісного позову відмовлено повністю.
Зустрічний позов задоволено в повному обсязі.
Не погодившись з прийнятим рішенням, Товариство з обмеженою відповідальністю "Родинна ковбаска" звернулося до Північного апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій просить скасувати вказане рішення суду.
Скаржником в апеляційній скарзі заявлено клопотання про поновлення строку на апеляційне оскарження.
Разом з тим, скаржником строк на апеляційне оскарження рішення Господарського Київської області від 24.01.2025 у справі №911/1306/22 не було пропущено, з огляду на наступне.
Згідно ч. 1 ст. 256 Господарського процесуального кодексу України апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів з дня її проголошення.
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Як вбачається з матеріалів справи, повне рішення було складено судом - 10.03.2025, відповідно останнім днем строку, у який вказане рішення могло бути оскаржене в апеляційному порядку, є 31.03.2025 (оскільки 30.03.2025 - вихідний день).
Апеляційна скарга була подана апелянтом 31.03.2025, тобто без пропуску встановленого ч. 1 ст. 256 Господарського процесуального кодексу України строку на апеляційне оскарження.
З огляду на не пропущення скаржником строку на апеляційне оскарження рішення, його клопотання про поновлення цього строку задоволенню не підлягає.
Вказана апеляційна скарга відповідає вимогам статті 258 Господарського процесуального кодексу України.
Заперечень проти відкриття апеляційного провадження на час постановлення ухвали до суду не надійшло.
Враховуючи вищевикладене, апеляційний господарський суд приходить до висновку про відкриття апеляційного провадження та призначення справи до розгляду.
Керуючись статтями 234, 258, 262, 268 Господарського процесуального кодексу України, Північний апеляційний господарський суд -
УХВАЛИВ:
1. Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю "Родинна ковбаска" на рішення Господарського суду Київської області від 24.01.2025 у справі №911/1306/22.
2. Розгляд апеляційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю "Родинна ковбаска" на рішення Господарського суду Київської області від 24.01.2025 у справі №911/1306/22 призначити на 19 травня 2025 року о 12:20 год.
Повідомити учасників, що засідання відбудеться в приміщенні Північного апеляційного господарського суду за адресою: м. Київ, вул. Шолуденка, б.1А, зал судового засідання №14. Явка учасників не є обов`язковою.
3. Встановити строк учасникам судового процесу для подання відзивів, заперечень на апеляційну скаргу та інших заяв/клопотань - протягом 15 днів з моменту отримання даної ухвали.
4. Витребувати з Господарського суду Київської області матеріали справи №911/1306/22.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не підлягає оскарженню.
Головуючий суддя Є.Ю. Пономаренко
Судді М.А. Руденко
Л.В. Кропивна
Суд | Північний апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 08.04.2025 |
Оприлюднено | 10.04.2025 |
Номер документу | 126464784 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з правочинів щодо акцій, часток, паїв, інших корпоративних прав в юридичній особі |
Господарське
Північний апеляційний господарський суд
Пономаренко Є.Ю.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні