Ухвала
від 09.04.2025 по справі 916/1330/25
ІВАНІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

65119, м. Одеса, просп. Шевченка, 29, тел.: (0482) 307-983, e-mail: inbox@od.arbitr.gov.ua

веб-адреса: http://od.arbitr.gov.ua


УХВАЛА

"09" квітня 2025 р.м. Одеса Справа № 916/1330/25

Господарський суд Одеської області у складі судді Степанової Л.В., розглянувши заяву Приватного акціонерного товариства Українське дунайське пароплавство (68600, Одеська область, м. Ізмаїл, вул. Пароходна, 28, код ЄДРПОУ 01125821) за вх.суду№11347/25 від 08.04.2025 про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду по справі №916/1330/25

за позовом Приватного акціонерного товариства Українське дунайське пароплавство (68600, Одеська область, м. Ізмаїл, вул. Пароходна, 28, код ЄДРПОУ 01125821);

до відповідача Державного підприємства Адміністрація морських портів України в особі філії Усть-Дунайськ (01135, м. Київ, пр. Берестейський,14, код ЄДРПОУ 38727770);

про стягнення 185 137,41грн

ВСТАНОВИВ:

В провадженні судді Господарського суду Одеської області Степанової Л.В. перебуває справа №916/1330/25 за позовом Приватного акціонерного товариства Українське дунайське пароплавство до відповідача Державного підприємства Адміністрація морських портів України в особі філії Усть-Дунайськ про стягнення 185 137,41грн.

В обґрунтування позову Приватне акціонерне товариство Українське дунайське пароплавство посилається на неналежне виконання Державним підприємством Адміністрація морських портів України в особі філії Усть-Дунайськ умов укладеного між сторонами договору (Букінг-ноту) №2-І-ФУД-23 від 28.02.2023.

Ухвалою Господарського суду Одеської області від 07.04.2025 відкрито провадження у справі №916/1330/25, ухвалено справу розглядати за правилами спрощеного позовного провадження та призначено судове засідання на 24.04.2025 о 11:30.

08.04.2025 за вх.суду№11347/25 Приватне акціонерне товариство Українське дунайське пароплавство звернулося до суду з заявою про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду.

Відповідно до ст. 197 ГПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

Наказом ДСА України №196 від 23.04.2020р. затверджено Порядок роботи з технічними засобами відеоконференцзв`язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду, яким регламентовано: порядок подання заяви про участь у судовому засіданні в режимі відео конференції; порядок проведення судового засідання в режимі відео конференції; зберігання архівних копій; зберігання робочих копій.

Враховуючи викладене, приймаючи до уваги необхідність забезпечити Приватному акціонерному товариству Українське дунайське пароплавство ефективну реалізацію їх прав на судовий захист, суд доходить висновку про задоволення заяви Приватного акціонерного товариства Українське дунайське пароплавство про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду та проведення судового засідання 24.04.2025 о 11:30 в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду.

Керуючись ст.ст. 197, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1. Заяву заяву Приватного акціонерного товариства Українське дунайське пароплавство (68600, Одеська область, м. Ізмаїл, вул. Пароходна, 28, код ЄДРПОУ 01125821) за вх.суду№11347/25 від 08.04.2025 про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду по справі №916/1330/25 - задовольнити.

2. Проведення судового засідання 24.04.2025 о 11:30, здійснити в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду.

3. Роз`яснити Приватному акціонерному товариству Українське дунайське пароплавство, що для участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції, відповідно до Порядку роботи з технічними засобами відеоконференцзв`язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду, він зобов`язаний зайти та авторизуватися в системі відеоконференцзв`язку за 10 хвилин до часу судового засідання виключно через Електронний кабінет Електронного Суду; активувати технічні засоби (мікрофон, навушники та камера) та перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою системи відеоконференцзв`язку; очікувати запрошення секретаря судового засідання до участі в судовому засіданні.

4. Роз`яснити Приватному акціонерному товариству Українське дунайське пароплавство, що ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://od.arbitr.gov.ua

Ухвала набирає чинності 09.04.2025 та оскарженню не підлягає.

Суддя Л.В. Степанова

СудІванівський районний суд Одеської області
Дата ухвалення рішення09.04.2025
Оприлюднено10.04.2025
Номер документу126466295
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з правочинів щодо акцій, часток, паїв, інших корпоративних прав в юридичній особі

Судовий реєстр по справі —916/1330/25

Ухвала від 15.05.2025

Господарське

Господарський суд Одеської області

Степанова Л.В.

Ухвала від 15.05.2025

Господарське

Господарський суд Одеської області

Степанова Л.В.

Ухвала від 28.04.2025

Господарське

Господарський суд Одеської області

Степанова Л.В.

Ухвала від 09.04.2025

Господарське

Господарський суд Одеської області

Степанова Л.В.

Ухвала від 07.04.2025

Господарське

Господарський суд Одеської області

Степанова Л.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні