Справа № 944/1249/25
Провадження №2/944/1186/25
УХВАЛА
/про виправлення описки/
10.04.2025 рокум.Яворів
Яворівський районний судЛьвівської області в складі:
головуючого судді Матвіїва І.М.
з участю секретаря судових засідань Леньо Б.Ю.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Яворові питання про виправлення описки в ухвалі про відкриття провадження від 17.03.2025 року в цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа виконавчий комітет Новояворівської міської ради Львівської області як орган опіки та піклування, про позбавлення батьківських прав
в с т а н о в и в:
У провадженні суду перебуває вказана вище справа.
Ухвалою судувід 17.03.2025рокувідкрито провадження в цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про позбавлення батьківських прав,.
Судом з власної ініціативи було поставлено питання про виправлення описки в резолютивній частині ухвали, оскільки датою призначення розгляду справи вказано: 12 год 00 хв 16 квітня 2025 року, замість вірного 12 год 00 хв 10 квітня 2025 року. Вказана описка є технічною помилкою, яку слід виправити.
Відповідно до ч.2ст.247 ЦПК України, в зв`язку з неявкою сторін, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Перевіривши матеріали цивільної справи, суд дійшов наступного.
Відповідно до вимог ч.1ст.269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Також суд ухвалив відповідно до ч.2 ст.269 Цивільного процесуального кодексу України розглядати питання про виправлення описки без виклику учасників справи.
Дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку, що в рішенні дійсно міститься описка та з метою усунення протирічь, слід внести виправлення в ухвалу Яворівського районного суду Львівської області від 17.03.2025 року, зазначивши у резолютивній частині ухвали: «призначено на 12 год 00 хв 10 квітня 2025 року».
На підставі викладеного, керуючись ст. 247, 260-261, 269 ЦПК України, суд,
у х в а л и в:
Внести виправлення в ухвалі про відкриття провадження від 17.03.2025 року в цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про позбавлення батьківських прав, зазначивши у резолютивній частині ухвали правильно: «призначено на 12 год 00 хв 10 квітня 2025 року».
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення безпосередньо до Львівського апеляційного суду.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо таку не було подано.
Суддя І.М.Матвіїв
Суд | Яворівський районний суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 10.04.2025 |
Оприлюднено | 14.04.2025 |
Номер документу | 126510596 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них про позбавлення батьківських прав |
Цивільне
Яворівський районний суд Львівської області
Матвіїв І. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні