Господарський суд запорізької області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
Реєстраціяномер провадження справи 7/35/25
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
10.04.2025 Справа № 908/581/25
м.Запоріжжя Запорізької області
Господарський суд Запорізької області у складі судді Лєскіної Ірини Євгенівни, за участі секретаря судового засідання Даниленко Віти Сергіївни, розглянувши у підготовчому засіданні матеріали справи №908/581/25
позовної заяви: Товариства з обмеженою відповідальністю Дніпротур-Хортиця (69063, м.Запоріжжя, вул. Покровська, 30, кім. 205, ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ 34407514)
до відповідача: Російської Федерації в особі Міністерства юстиції Російської Федерації (119991, Російська Федерація, місто Москва, вул. Житня, буд. 1)
про стягнення грошової суми,
за участю представників учасників справи:
від позивача: Ляховецький Т.І., ордер серія АР №1233445 від 09.04.2025, посвідчення адвоката №ЗП001986 від 04.12.2018
від відповідача: не з`явився
УСТАНОВИВ:
До Господарського суду Запорізької області надійшла позовна заява (документ сформований в системі Електронний суд 10.03.2025, зареєстрований в канцелярії суду вх.№634/08-07/25 від 10.03.2025) Товариства з обмеженою відповідальністю Дніпротур-Хортиця (далі - ТОВ Дніпротур-Хортиця) Російської Федерації в особі Міністерства юстиції Російської Федерації про стягнення 10 405 871,40 грн, що еквівалентно 332 441, 65 доларів США, збитків від втрати та пошкодження майна.
Згідно з протоколом автоматизованого розподілу від 10.03.2025 здійснено автоматизований розподіл судової справи між суддями, присвоєно єдиний унікальний номер судової справи 908/581/25 та визначено до розгляду судді Лєскіній І.Є.
Ухвалою суду від 14.03.2025 позовна заява прийнята до розгляду, відкрито провадження у справі №908/3486/24, яке суд ухвалив здійснювати за правилами загального позовного провадження. Підготовче засідання призначено на 10.04.2025 о 10 год. 00 хв.
Ухвала суду від 14.03.2025 була розміщена на офіційному вебпорталі судової влади України в мережі Інтернет за адресою: http://court.gov.ua/fair/sud5009.
У судовому засіданні 10.04.2025 брав участь представник позивача.
Представник позивача підтримав позовні вимоги повністю.
Згідно з ч.ч. 2, 3 ст. 177 ГПК України підготовче провадження починається відкриттям провадження у справі і закінчується закриттям підготовчого засідання. Підготовче провадження має бути проведене протягом шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі. У виняткових випадках для належної підготовки справи для розгляду по суті цей строк може бути продовжений не більш ніж на тридцять днів за клопотанням однієї із сторін або з ініціативи суду.
Зі змісту ч. 2 ст. 183 ГПК України вбачається, що суд відкладає підготовче засідання в межах визначеного цим Кодексом строку підготовчого провадження у випадках: 1)визначених частиною другою статті 202 цього Кодексу; 2) залучення до участі або вступу у справу третьої особи, заміни неналежного відповідача, залучення співвідповідача; 3) в інших випадках, коли питання, визначені частиною другою статті 182 цього Кодексу, не можуть бути розглянуті у даному підготовчому засіданні.
Із метою забезпечення права кожного із учасників у даній справі на належний судовий захист, належної підготовки справи до судового розгляду, прийняття законного та обґрунтованого рішення у справі по суті спору, суд ухвалив відкласти підготовче засідання в межах строку підготовчого провадження на 22.04.2025 о 12 год. 00 хв.
Керуючись ст. ст. 182, 183, 202, 232, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
1. Відкласти підготовче засідання на 22.04.2025 о 12 год. 00 хв.
2. Запропонувати позивачеві надати письмові пояснення щодо чинності звіту про незалежну оцінку майна від 01.12.2021, обмежень у його застосуванні, передбачених цим звітом, допустимості зазначеного доказу.
Підготовче засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду Запорізької області за адресою: місто Запоріжжя, вулиця Гетьманська, 4.
Номер зали судового засідання буде повідомлено додатково - відповідна інформація розміщується в день судового засідання на інформаційному стенді списків справ, призначених до розгляду, розташованому на першому поверсі приміщення суду (1 корпус).
Направленим у судове засідання уповноваженим представникам сторін мати при собі відповідно до ст. 60 Господарського процесуального кодексу України документи, що підтверджують повноваження представників.
3. З метою доведення даної ухвали до відома відповідача - опублікувати її текст на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет (https://zp.arbitr.gov.ua/sud5009/).
4. Явку у судове засідання уповноважених представників сторін визнати обов`язковою.
Учасники справи можуть отримати інформацію по справі на офіційному вебпорталі судової влади України в мережі Інтернет за адресою: http://court.gov.ua/fair/sud5009.
Адреса Господарського суду Запорізької області: 69001, м. Запоріжжя, вул.Гетьманська, 4.
Електронна адреса Господарського суду Запорізької області: inbох@zp.arbitr.gov.ua.
Єдиний Контакт-центр судової влади України: (044) 207-35-46. Гаряча телефонна лінія господарського суду функціонує за номером (061) 764-89-30.
Екземпляр ухвали надіслати учасникам справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її оголошення суддею 01.04.2025 та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.
Повний текст ухвали складено та підписано суддею 11.04.2025.
Суддя І.Є. Лєскіна
Суд | Господарський суд Запорізької області |
Дата ухвалення рішення | 10.04.2025 |
Оприлюднено | 14.04.2025 |
Номер документу | 126533081 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, щодо недоговірних зобов’язань, з них про відшкодування шкоди |
Господарське
Господарський суд Запорізької області
Лєскіна І.Є.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні