Ухвала
від 11.04.2025 по справі 420/40003/24
П'ЯТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

П`ЯТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

У Х В А Л А

11 квітня 2025 р.м. ОдесаСправа № 420/40003/24

Суддя П`ятого апеляційного адміністративного суду Яковлєв О.В., розглянувши можливість відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Одеської митниці на рішення Одеського окружного адміністративного суду від 24 лютого 2025 року, у справі № 420/40003/24 за адміністративним позовом Приватного акціонерного товариства "Північний гірничо-збагачувальний комбінат" до Одеської митниці про визнання протиправними, скасування рішення, -

В С Т А Н О В И В :

Рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 24 лютого 2025 року задоволено позовні вимоги.

Не погоджуючись з вказаним рішенням відповідачем подано до суду апеляційну скаргу.

Ухвалою П`ятого апеляційного адміністративного суду від 26 березня 2025 року вказана апеляційна скарга залишена без руху та надано строк для усунення недоліків поданої апеляційної скарги.

Між тим, згідно ч. 2 ст. 121 КАС України, встановлений судом процесуальний строк може бути продовжений судом за заявою учасника справи, поданою до закінчення цього строку, чи з ініціативи суду.

В даному випадку, апелянтом подано клопотання про відстрочення сплати судового збору/продовження на невизначений термін строк для усунення недоліків апеляційної скарги, яке обґрунтовано посиланнями на відсутність належного бюджетного фінансування для сплати судового збору у даній справі.

На підтвердження доводів свого клопотання апелянтом надано до суду виписку по рахункам за 03 квітня 2025 року.

В свою чергу, враховуючи доводи апелянта, надані докази, значний розмір судового збору та факт сплати його більшої частини, з метою допуску особи до правосуддя та уникнення надмірного формалізму в умовах дії воєнного стану, наявні підстави для часткового задоволення клопотання апелянта та продовження встановленого процесуального строку для усунення недоліків апеляційної скарги на 10 (десять) днів.

Керуючись ст.ст. 121, 133, 325 КАС України, суд,-

У Х В А Л И В :

Клопотання про відстрочення сплати судового збору/про продовження строку на усунення недоліків апеляційної скарги Одеської митниці задовольнити частково.

Продовжити встановлений ухвалою П`ятого апеляційного адміністративного суду від 26 березня 2025 року процесуальний строк на 10 (десять) днів, відлік якого розпочнеться з дня отримання копії даної ухвали.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя О.В. Яковлєв

СудП'ятий апеляційний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення11.04.2025
Оприлюднено14.04.2025
Номер документу126549839
СудочинствоАдміністративне
КатегоріяСправи з приводу реалізації державної політики у сфері економіки та публічної фінансової політики, зокрема щодо митної справи (крім охорони прав на об’єкти інтелектуальної власності); зовнішньоекономічної діяльності; спеціальних заходів щодо демпінгового та іншого імпорту, у тому числі щодо

Судовий реєстр по справі —420/40003/24

Ухвала від 25.04.2025

Адміністративне

П'ятий апеляційний адміністративний суд

Яковлєв О.В.

Ухвала від 11.04.2025

Адміністративне

П'ятий апеляційний адміністративний суд

Яковлєв О.В.

Ухвала від 26.03.2025

Адміністративне

П'ятий апеляційний адміністративний суд

Яковлєв О.В.

Рішення від 24.02.2025

Адміністративне

Одеський окружний адміністративний суд

Єфіменко К.С.

Ухвала від 27.12.2024

Адміністративне

Одеський окружний адміністративний суд

Єфіменко К.С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні