Ухвала
від 14.04.2025 по справі 185/2500/25
ПАВЛОГРАДСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 185/2500/25

Провадження 2/185/3628/25

У Х В А Л А

14 квітня 2025 року м. Павлоград

Павлоградський міськрайоннийсуд Дніпропетровськоїобласті ускладі:головуючого суддіБабіяС.О.,заучастю секретарясудового засіданняВакулиВ.С.,розглянувшиу відкритомусудовому засіданнів порядку спрощеного позовного провадження цивільну справу за позовом Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Затишна оселя, 28» до ОСОБА_1 про стягнення боргу,

ВСТАНОВИВ:

У провадженні суду перебуває цивільна справа за позовом Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Затишна оселя, 28» до ОСОБА_1 про стягнення боргу.

14 квітня 2025 року до суду надійшла заява позивача, подана через представника ОСОБА_2 , про залишення позовної заяви без розгляду у зв`язку з тим, що відповідач добровільно сплатив внески, зазначені в позові, та відшкодував половину витрат на судовий збір.

Учасники справи в судове засідання не викликались відповідно до порядку спрощеного позовного провадження, про що було зазначено в ухвалі про відкриття провадження від 13 березня 2025 року. Позивач надіслав копію заяви відповідачу, що підтверджується квитанцією про надсилання.

Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 257 ЦПК України, суд залишає позовну заяву без розгляду, якщо позивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення позову без розгляду.

Враховуючи, що заява позивача подана до початку розгляду справи по суті, не суперечить вимогам закону та відповідає інтересам сторін, суд вважає за можливе її задовольнити.

Керуючись статтями 257, 260, 353-355 ЦПК України, суд

ПОСТАНОВИВ:

Позов Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Затишна оселя, 28» до ОСОБА_1 про стягнення боргу залишити без розгляду.

Копію ухвали надіслати учасникам справи.

Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

Ухвала може бути оскаржена шляхом подання апеляційної скарги до Дніпровського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення.

Учасник справи, якому ухвалу не було вручено в день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження відповідно до порядку та строків, визначених ст. 354 ЦПК України.

Ухвала знаходиться в Єдиному державному реєстрі судових рішень за веб-адресою: http://reyestr.court.gov.ua.

Суддя С.О. Бабій

СудПавлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Дата ухвалення рішення14.04.2025
Оприлюднено15.04.2025
Номер документу126564844
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із житлових відносин, з них про стягнення плати за користування житлом

Судовий реєстр по справі —185/2500/25

Ухвала від 14.04.2025

Цивільне

Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області

Бабій С. О.

Ухвала від 13.03.2025

Цивільне

Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області

Бабій С. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні