Ухвала
від 16.04.2025 по справі 906/495/25
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

майдан Путятинський, 3/65, м. Житомир, 10002, тел. (0412) 48 16 20,

e-mail: inbox@zt.arbitr.gov.ua, web: https://zt.arbitr.gov.ua,

код ЄДРПОУ 03499916

УХВАЛА

ПРО ВІДКРИТТЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ

"16" квітня 2025 р. м. Житомир Справа № 906/495/25

Господарський суд Житомирської області у складі судді Давидюка В.К.,

розглянувши матеріали позовної заяви

Державної установи "Бердичівська виправна колонія № 70"

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Житомирська обласна енергопостачальна компанія"

про визнання недійсними додаткових угод до договору, стягнення 335961,31 грн

ВСТАНОВИВ:

Державна установа "Бердичівська виправна колонія № 70" звернулася до Господарського суду Житомирської області з позовом, у якому просить суд:

- визнати недійсною додаткову угоду №2 від 13.02.2023 до договору №224-Т/1-к на закупівлю електричної енергії від 11.01.2023, укладену між Товариством з обмеженою відповідальністю "Житомирська обласна енергопостачальна компанія" та Державною установою "Бердичівська виправна колонія №70";

- визнати недійсною додаткову угоду №3 від 14.03.2023 до договору №224-Т/1-к на закупівлю електричної енергії від 11.01.2023, укладену між Товариством з обмеженою відповідальністю "Житомирська обласна енергопостачальна компанія" та Державною установою "Бердичівська виправна колонія №70";

- визнати недійсною додаткову угоду №4 від 13.06.2023 до договору №224-Т/1-к на закупівлю електричної енергії від 11.01.2023, укладену між Товариством з обмеженою відповідальністю "Житомирська обласна енергопостачальна компанія" та Державною установою "Бердичівська виправна колонія №70";

- визнати недійсною додаткову угоду №5 від 08.08.2023 до договору №224-Т/1-к на закупівлю електричної енергії від 11.01.2023, укладену між Товариством з обмеженою відповідальністю "Житомирська обласна енергопостачальна компанія" та Державною установою "Бердичівська виправна колонія №70";

- стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Житомирська обласна енергопостачальна компанія" на користь Державної установи "Бердичівська виправна колонія №70" безпідставно набуті грошові кошти у сумі 335 961,31 грн за наступними реквізитами: р/р №UA658201720343100001000010568, в Державній казначейській службі України м. Київ, МФО 820172, код ЄДРПОУ 02909950.

В обґрунтування позову позивач зазначив, що оспореними додатковими угодами відповідач безпідставно збільшив вартість поставленої електричної енергії, що стало наслідком надмірно сплачених коштів.

В якості правових підстав позивач посилається, зокрема, на ст. 203, 215, 216, 1212 Цивільного кодексу України, ст.5, 41, 43 Закону України "Про публічні закупівлі".

Позовна заява відповідає вимогам, встановленим ст.162 Господарського процесуального кодексу України. Підстав для її повернення або відмови у відкритті провадження у справі, встановлені Господарським процесуальним кодексом України, відсутні.

Справа підлягає розгляду за правилами загального позовного провадження.

Керуючись ст.ст. 176,234 Господарського процесуального кодексу України

УХВАЛИВ:

1. Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі.

2. Здійснювати розгляд справи за правилами загального позовного провадження.

3. Підготовче засідання призначити на "19" травня 2025 р. о 12:00. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Житомирської області за адресою: м.Житомир, майдан Путятинський,3/65 в залі судових засідань № 308.

4. Відповідачу надіслати господарському суду:

- протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення копії ухвали про відкриття провадження у справі відзив на позовну заяву з описом вкладення, який підтверджує направлення позивачу копії відзиву та доданих до нього документів, або з використанням Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи;

- докази сплати коштів (за наявності);

Повідомити відповідача, що у разі ненадання відзиву у встановлений судом строк без поважних причин, суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.

5. Встановити позивачу строк для подання відповіді на відзив із урахуванням вимог ст.166 ГПК України - 7 (сім) днів з дня отримання відзиву з доказами направлення відповідачу копії відповіді на відзив.

6. Встановити відповідачу строк для подання заперечень із урахуванням вимог ст.167 ГПК України - 5 (п`ять) днів з дня отримання відповіді на відзив, з доказами направлення позивачу (представнику) заперечень у відповідь на відзив.

7. Повноваження представників сторін мають бути підтвердженими належними документами, відповідно до ст. 60 Господарського процесуального кодексу України.

8. Повідомити сторонам про можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, згідно з правилами ст. 197 Господарського процесуального кодексу України.

Ухвала набирає законної сили з моменту підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя Давидюк В.К.

Відправити:

сторонам - через "Електронний суд"

СудГосподарський суд Житомирської області
Дата ухвалення рішення16.04.2025
Оприлюднено17.04.2025
Номер документу126646944
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з правочинів щодо акцій, часток, паїв, інших корпоративних прав в юридичній особі купівлі-продажу, з них поставки товарів, робіт, послуг, з них енергоносіїв

Судовий реєстр по справі —906/495/25

Ухвала від 16.04.2025

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Давидюк В.К.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні