Справа № 135/1628/24
Провадження № 2-о/135/15/25
РІШЕННЯ
Іменем України
(вступна та резолютивна частини)
15.04.2025 Ладижинський міський суд Вінницької області
в складі: судді Корнієнка О.М.
з участю секретаря судових засідань Кузьміних О.В.,
заявника ОСОБА_1 ,
представника заявника ОСОБА_2 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м Ладижин цивільну справу за заявою ОСОБА_1 , заінтересовані особи:Війтівецька сільськарада Хмільницькогорайону Вінницькоїобласті, ОСОБА_3 ,про встановленняфакту родинних відносин,
Відповідно до ч. 6 ст. 259 ЦПК України суд проголошує вступну та резолютивну частини рішення.
ВИРІШИВ:
Заяву задовольнити.
Встановити, що ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1 ) є дочкою ОСОБА_4 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_2 в місті Хмільник Хмільницького району Вінницької області.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
На рішення може бути подана апеляційна скарга протягом тридцяти днів з дня його проголошення до Вінницького апеляційного суду.
Складення повного тексту рішення відкладено до 18.04.2025.
Суддя
Суд | Ладижинський міський суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 15.04.2025 |
Оприлюднено | 17.04.2025 |
Номер документу | 126648627 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи окремого провадження Справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення, з них: інших фактів, з них:. |
Цивільне
Ладижинський міський суд Вінницької області
Корнієнко О. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні