Господарський суд вінницької області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Пирогова, 29, м. Вінниця, 21018, тел./факс (0432)55-80-00, (0432)55-80-06 E-mail: inbox@vn.arbitr.gov.ua
У Х В А Л А
про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції
"15" квітня 2025 р. Cправа № 902/536/24(902/251/25)
Cуддя Господарського суду Вінницької області Лабунської Т.І., розглянувши матеріали
за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю "Газпостачінвест" в особі арбітражного керуючого Перепелиці В.В.
до: Товариства з обмеженою відповідальністю "Калинівський маслосирзавод"
про спростування майнових дій вчинених боржником та стягнення 6 341 231,08 грн.
в межах справи № 902/536/24
за заявою: Товариства з обмеженою відповідальністю "Оператор газотранспортної системи України"
до: Товариства з обмеженою відповідальністю "Газпостачінвест"
про банкрутство
В С Т А Н О В И В :
В провадженні Господарського суду Вінницької області перебуває справа № 902/536/24(902/251/25) за позовом ТОВ "Газпостачінвест" в особі арбітражного керуючого Перепелиці В.В. до ТОВ "Калинівський маслосирзавод" про спростування майнових дій вчинених боржником та стягнення 6 341 231,08 грн. в межах справи № 902/536/24 за заявою ТОВ "Оператор газотранспортної системи України" до ТОВ "Газпостачінвест" про банкрутство.
Ухвалою суду від 11.03.2025 судове засідання у справі призначено на 30.04.2025 на 11:00 годину.
28.03.2025 до суду надійшло клопотання від представника позивача ТОВ "Газпостачінвест", адвоката, Хоменко Віталія Олексійовича, про участь в усіх судових засіданнях в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів (в порядку ч.1 ст. 197 ГПК України).
Судом встановлено, що вказане клопотання подано з дотриманням приписів, передбачених ГПК України та відповідає вимогам Порядку щодо форми і змісту.
Враховуючи викладене та беручи до уваги, що Господарський суд Вінницької області має технічну можливість провести відповідне судове засідання в такий спосіб (за допомогою підсистеми відеоконференцзв`язку ЄСІТС) у визначені дату і час, суд дійшов висновку про задоволення вищевказаного клопотання.
Керуючись ст. 2 Кодексу України з процедур банкрутства, ст.ст. 3, 18, 169, 197, 232, ч. 2 ст. 235, 326 Господарського процесуального кодексу України, суд, -
П О С Т А Н О В И В :
1. Задовольнити клопотання, представника позивача ТОВ "Газпостачінвест", адвоката, Хоменко Віталія Олексійовича, про участь в усіх судових засіданнях в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.
2. Проведення судового засідання 30.04.2025 об 11:00 годині у справі № 902/536/24(902/251/25) та усіх наступних здійснити в режимі відеоконференції за допомогою підсистеми відеоконференцзв`язку ЄСІТС (https://vkz.court.gov.ua), за участю представника позивача ТОВ "Газпостачінвест", адвоката, Хоменко Віталія Олексійовича.
3. Відповідно до ч. 2 ст. 235 ГПК України ухвала, постановлена судом поза межа судового засідання набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
4. Ухвала суду оскарженню не підлягає.
5. Повний текст ухвали суду складено та підписано - 15.04.2025.
6. Копію ухвали суду надіслати на електронну адресу представника позивача, адвоката, Хоменко Віталія Олексійовича - ІНФОРМАЦІЯ_1
Суддя Лабунська Т.І.
віддрук. прим.:
1 - до справи
Суд | Господарський суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 15.04.2025 |
Оприлюднено | 17.04.2025 |
Номер документу | 126648928 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з правочинів щодо акцій, часток, паїв, інших корпоративних прав в юридичній особі купівлі-продажу, з них поставки товарів, робіт, послуг, з них енергоносіїв |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні